Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Opusteno, ja imam coine koji su pali po 20x. Movr, kda, imx, soul... Tek ce da padaju... Jeste, sve je lepo dok se zaradjuje i vrti lova, i jeste svi cekamo skok, al imam pogresan pristup prema kriptu. Treba na prvom mestu gledati samo instant zaradu, a sta zakaci Bear zakacio je... Ocigledno da nista nije i nece biti "stabilno" na temu kripta.
 
Ајде Елоне усрао си претходни бул са оном керином искупи се и обрни ово.
Највећа лекција, сем узимања профита наравно, никад више закључавати новчиће зарад пар процената више стејкинга.
 
Opusteno, ja imam coine koji su pali po 20x. Movr, kda, imx, soul... Tek ce da padaju... Jeste, sve je lepo dok se zaradjuje i vrti lova, i jeste svi cekamo skok, al imam pogresan pristup prema kriptu. Treba na prvom mestu gledati samo instant zaradu, a sta zakaci Bear zakacio je... Ocigledno da nista nije i nece biti "stabilno" na temu kripta.
uf, pa po koliko si kupovao kadenu, po 20$?
Ja sam uzimao po 6$ dok sam se nadao nastavku bulla, a dokupiću sigurno idućih par meseci još.
 
uf, pa po koliko si kupovao kadenu, po 20$?
Ja sam uzimao po 6$ dok sam se nadao nastavku bulla, a dokupiću sigurno idućih par meseci još.
Stvar je u tome sto sam dnevno trgovao i ostao zaglavljen na visim cenama.
Kda trgovao izmedju 15 i 20, ostao zaglavljen na 16.
Movr trgovao izmedji 450 i 550, ostao zaglavljen na 450, a sad je 22$
Dot sam trgovao izmedju 30 i 45msm da je bio max i ostao na 35 zaglavljen
Vet trgovso izmedji 0.1 i 0.134 na 0.12 ostao zaglavljen itd itd. Portfolio mi je trenutno u minusu ravno 6x.
 
Stvar je u tome sto sam dnevno trgovao i ostao zaglavljen na visim cenama.
Kda trgovao izmedju 15 i 20, ostao zaglavljen na 16.
Movr trgovao izmedji 450 i 550, ostao zaglavljen na 450, a sad je 22$
Dot sam trgovao izmedju 30 i 45msm da je bio max i ostao na 35 zaglavljen
Vet trgovso izmedji 0.1 i 0.134 na 0.12 ostao zaglavljen itd itd. Portfolio mi je trenutno u minusu ravno 6x.
Bedak, ali vratiće se te cene, samo strpljenja.
 
U celoj trenutnoj prici LTC se odlicno drzi.... Dakle znamo gde mu je dno 😁

Kuplo avax ktoz btc... Odnos 0.00088
 
Poslednja izmena:
cu poslusam Warrena Buffeta “be fearful when others are greedy, and greedy when others are fearful.”
 
Kako najjeftinije izaći iz USDT na Binance u nešto opipljivo? USD itdImam naloge i na Cex-u i na gate io
 
Poslednja izmena:
Ja sam u BUSD, on valjda stvarno ima neku garanciju al sad…
 
10b usdt, mislite da je ostvarivo?
 

Prilozi

  • EBCAA04D-4134-4E14-9D65-46EB3204DEBA.png
    EBCAA04D-4134-4E14-9D65-46EB3204DEBA.png
    352 KB · Pregleda: 118
Očigledno je da su krenule velike manipulacije. Rat u Ukrajini, rat kitova ili nešto treće, saznaćemo kad sve ovo prođe.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno