Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Polako sa tim dca u shitove, 1 od 10 shitova ce da prezivi, a i ti sto prezive ne znaci da ce da se vrate na ATH.

Imate na coinmarketcap hysterical snapshots, pa malo pogledajte koji shitovi su bili popularni i u top 20 u zadnjem ciklusu, a gdje su sada i koliko vrijede.
Isto ce biti sa trenutnim shitovima koje spominjete, luna, sol itd.

Bear je prilika da malo odmorite, da razmislite o greskama. Drugacije mozak radi i percipira kad nema dopamina iz bull marketa.

Nisam najpametniji ovdje, niti vam pametujem, suosjecam sa svima koji su izgubili lovu. Pokusavam samo dati koji dobronamjeran savjet za bench community,
community koji je i meni pomogao savjetima kad sam bio pocetnik/noob u cryptu.

Market moze pasti, al ne dozvoliti da i moral padne 💪


IMG_20220512_090930.jpg
 
Kako je meni kao početniku da ne odem u paničnu prodaju ove siće koju imam? Dajte makar neku mrtvu mačku da me oživi...uh, i ovo zvuči pogrešno.😭😁
 
Ja Sam uspeo da sve ono sto Sam iztrejdovao 2-3 godine sprzim za 2 Dana plus ziv kes koji Sam ulozio.. Cak I btc koji Sam cuvao i nisam dirao pa sigurno 2 godine I planirao da cuvam duze I Taj Sam vecinu sprzio na sht u zanosu 😂 jer nije najgore kocka vec je 100 puta gore kad krenes da se Vadis haha
kratak opis Luna+UST situacije:

Pogledajte prilog 344094
klasicna piramidalna sema ako do sada nije bilo jasno!
Mene zanima sto to pre ljudi nisu to kacili vec svi zivi do skoro hvalili.. Tako da sto se mene tice svi koini sem btca su piramidalna Sema
 
Nije propao ko se kockao, nego ko se vadio
 
Pa vrlo prosto - ko god Vam obecava 20% kamate na duge staze dok je u banci kamata 0% je piramidalna sema.... Ili u najboljem slucaju navlakusa na neke kratke staze da se nakupe korisnici!
 
Ja trenuno imam:
BTC - ulaz $40k
ADA - ulaz $1.4
ETH - ulaz $3200
BNB ulaz $420

Da li je pametno sad izaci u neki stable da smanjim stetu ili nista ne dirati?
 
cu poslusam Warrena Buffeta “be fearful when others are greedy, and greedy when others are fearful.”
Isti taj je pre neki dan rekao da ne bi kupio ni da mu ponude sav BTC za 25$(ne jedan nego sav) tako da ako vec imas nameru da ga poslusas mozda bolje da razmislis da ga poslusas u ovom

Kraju sala, ali ovo je sve tek pocetna faza bera, ko je duze u ovome zna kako izgleda prava bercina i s kakvom lakocom moze da prozdere sortove bez i da mrdne na gore i da trazi jos

Najgora greska koju pocetnici mogu da odrade je ulaz u altove, koliko god da se cena ucini primamljivom, sve je to nista do koliko moze da ode, samo treba pogledati kako su prosli altovi prve generacije tipa dash, ltc, dent i slicni, ko je u njima sedeo propustio je bukvalno ceo bull, tako ce u narednom bulu proci oni koji su sada aktuelni, nema tu velike filozofije, celofan se ne moze vise puta prodati.
 
Nije finansisjki savet, ali mislim da ne treba ulaziti stepenasto u kupovinu novičića. Možda BTC i ETH, ali i za njih je pitanje gde je dno.
Što se tiče novčića, sada ni stable više nisu sigurni. Očekujem da i PAXG doživi neki krah u budućem periodu.
 
Ja sam usao stepenasto u Adu.. Kupovao na 0.73, 0.66, 0.56, 0.42 a uletao sa1.2-1.3k pa cemo videti.. Verujem da ce biti fin bounce cim se ovo smiri u toku narednih dana, strah je provladao, dzepovi su ispraznjeni vreme je da se opet da doza lazne nade a hrabri nagrade
 
Ja sam usao stepenasto u Adu.. Kupovao na 0.73, 0.66, 0.56, 0.42 a uletao sa1.2-1.3k pa cemo videti.. Verujem da ce biti fin bounce cim se ovo smiri u toku narednih dana, strah je provladao, dzepovi su ispraznjeni vreme je da se opet da doza lazne nade a hrabri nagrade

Uf, ne bih rekao da ce za par dana, preveliki si optimista..
Moze ovo vrlo lako da potraje godinu ili vise..
 
Video iz januara ove godine. Prvi video koji sam odgledao gde je odrađena detaljna analiza global market cap-a. Bukvalno se dešava sada, 4 meseca kasnije, to što je analizom predviđeno.
Ne budite lenji, pogledajte, makar prvih 10 minuta. Bukvalno smo na "fair line" supportu.


ne brini, bolje prati na času ;)
Pa znam, to sam ja napisao :)
Steta sto nije otislo gore. Ja sam usao jutros na 26.430, pa da vidimo...
 
Izgleda da su sad prešli usdt. E, ovo može biti još veći problem
Ko je presao na usdt? Nisam video da si pisao sta ti mislis ko ovo radi sa marketom? (btw noob postavlja pitanje da ne bude zabune)
 
Ne prodaju HOLD-eri već LFG mintuje LUNA kako bi vratili peg UST-a. Samo danas su mintovali dodatnih 330M LUNA!!! To prodaju za UST kako bi digli cenu UST-a!!!

U prevodu, mintuju LUNA do nule!!!

Mintovano 2.3B LUNA danas!!! Trenutna cena 0.05$.
-99% u odnosu na jučerašnji wick na 7.7$.

Luna-Mint12maj2022-01.jpg


Luna99postodown12maj2022.jpg



Već ste izašli iz kripto valuta u stable koine, probudite se i vidite ovo: :eek::cry::ROFLMAO:

Stable-Coin-Index-Ne-Radi-12maj2022.jpg


Ne radi im servis.
 
Ko je presao na usdt? Nisam video da si pisao sta ti mislis ko ovo radi sa marketom? (btw noob postavlja pitanje da ne bude zabune)
Verovatno isti što su napali i skršili lunu i ust za 3 dana, a ko je tačno - nemam pojma, nije mi ni važno. Jedino što znam sigurno je da imaju mnoooooogo para na bacanje. Saznaće se sigurno very soon, ali ot toga mi mali nemamo ništa :)
 
Lepo reče kolega da se ovo ludilo poklopilo sa aktiviranjem zakona iz WWII, kojim je Ukrajni obezbeđena neograničena podrška u oružju. Vade se pare iz kripta masovno. Sa druge strane, možda je ovo još jedan ekonomski udar na Rusiju, Kinu i ostale koji su imali ideju da izbace dolar iz trgovanja. Ako su procene da "neprijatelji" imaju velike količine kripta, ovakvo otresanje je velika pobeda na ekonomskom planu. Počeo sam sa teorijama zavere, baš nam ide loše :(
 
Citava situacija sa Lunom mi deluje kao da je CZ odlucio pokazati ko je gazda Do Kwonu. A ovo je pokazatelj odlican da nikakav TA ne moze da zameni manipulaciju i unistenje jednog koina. Znaci Binance je toliko veliki da moze da unisti coin koji je vredeo 30 mrld za 2 dana, to je jako jako lose za kripto. Preveliku moc ima Binance. Video sam juce da je i CZ i potkacio na Twitter ust a indirektno Kwona...
Kupovina Lune u trenutnim okolnostima je iskljucivo kocka nije to nikakvo ulaganje da se ne zavaravamo.

Treba sacekati da se kitovi malo smire, toliko je tenzije u kriptu, altove treba imati petlju sad kupovati.
Dca samo BTC ako se ima vremena i strpljenja cekati. Eth isto ocekujem da ce nas istresti iz gaca.
 
Citava situacija sa Lunom mi deluje kao da je CZ odlucio pokazati ko je gazda Do Kwonu. A ovo je pokazatelj odlican da nikakav TA ne moze da zameni manipulaciju i unistenje jednog koina. Znaci Binance je toliko veliki da moze da unisti coin koji je vredeo 30 mrld za 2 dana, to je jako jako lose za kripto. Preveliku moc ima Binance. Video sam juce da je i CZ i potkacio na Twitter ust a indirektno Kwona...
Kupovina Lune u trenutnim okolnostima je iskljucivo kocka nije to nikakvo ulaganje da se ne zavaravamo.
Ja lično ne verujem da je binance odgovoran za ovo, čak im je CZ učinio i uslugu pre 2-3 dana i prekinuo trejdovanje i povlačenje i depoziti lune i ust-a na wallet na par sati ( ne znam da li si ispratio ). To CZ nije nikad nikom učinio od kad postoji binance. Pre bih rekao da je Justin San pokrenuo ovo ( ovaj iz Trona-a ), jer je bio najavio pre 10ak dana da pravi svoj stable coin, + ima isto negoraničeno keša i ogroman tim.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno