Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ja sam se vratio nazad u BTC. Nije mi prosao plan, jbga
Idemo dalje 🤷‍♂️
I ja sam posle dužeg vremena iščekivanja pada ipak prelomio da uđem iz USDT u koine.
ATOM na 29,2 XRP na 0,846 SHIBA na 0,....25 LINK na 16,6 MATIC na 1,67 DOT na 21,8
Na svaki po 4k pa šta Bog da. Da sam na vreme ušao, pre nekoliko nedelja, već bih bio u plusu debelo.
Nije za mene trgovanje, samo holdanje.

Sada se vidi po kojim sam cenama ovaj put ušao, pa može neko da me zeza kada sve bude popadalo. :)
Nema veze, manje me boli ako padne, a znam da će se oporaviti, nego da ode voz bez mene.
 
Nisi valjda sad u ovoj pumpi? :) Ovo je samo likvidacija... Puklo je oko 70milki šortova upravo na Okex, ftx i bitmex-u
My position is that I have no position. Medjutim zar ovo nije weekly close koji smo cekali?
 
Da simke, pisao sam da kad probije 45k da se vracam nazad. To je dio portfolia kojim sam pokusao uhvatiti snizenje ispod 30k.
Nije se desilo, jbga

Ne znam za altove medo, sretno i uzimaj stepenasto profit kako budu rasli.

Ja drzim BTC,ETH i HEX
Prodao neke shitove koje sam jos imao i kupio jos HEXa na dipu.
 
Capture.JPG

Sve ide kako sam najavljivao, poslednji rally pred slom. Nema garancija, ali trebalo bi da bude veoma unosan. Već sam vam objasnio i kako i zašto to dođe, kao i kako da prepoznate vrh koristeći US bond yields. 2Y/10Y inverzija će verovatno ove nedelje, pa ću vam onda i to pokazati kako tačno fercera.

Nek nam je svima sa srećom da maksimalno profitiramo, jer posle ovoga novi špekulativni bull market u kripto fiatu nećemo videti ko zna do kad, možda čak i nikad više. Meni je uvek najveći problem da pustim, tako da uvek u bull-u prodam premalo, ali to se posle sredi samo od sebe, samo treba strpljenja. Ovaj put mi neće biti teško da prodam, jer ako se zeznem, pa opet prebacim, više nema popravnog. Izuzetak jedino ako se glavonje umesto za stagflaciju odluče za hiperinflaciju, ali to je kao da umesto smrti streljanjem odabereš da te spale na lomači, pretpostavljam da niko nije toliko blesav.
 
Pogledajte prilog 339274

Sve ide kako sam najavljivao, poslednji rally pred slom. Nema garancija, ali trebalo bi da bude veoma unosan. Već sam vam objasnio i kako i zašto to dođe, kao i kako da prepoznate vrh koristeći US bond yields. 2Y/10Y inverzija će verovatno ove nedelje, pa ću vam onda i to pokazati kako tačno fercera.

Nek nam je svima sa srećom da maksimalno profitiramo, jer posle ovoga novi špekulativni bull market u kripto fiatu nećemo videti ko zna do kad, možda čak i nikad više. Meni je uvek najveći problem da pustim, tako da uvek u bull-u prodam premalo, ali to se posle sredi samo od sebe, samo treba strpljenja. Ovaj put mi neće biti teško da prodam, jer ako se zeznem, pa opet prebacim, više nema popravnog. Izuzetak jedino ako se glavonje umesto za stagflaciju odluče za hiperinflaciju, ali to je kao da umesto smrti streljanjem odabereš da te spale na lomači, pretpostavljam da niko nije toliko blesav.
Istorijski su se ovakvi ciklusi uvek završavali hiperinflacijom, jer političari nikada ne izaberu da ne štampaju još fiat-a. Kolaps dolara kao rezervne valute je tu iza ćoška
 
My position is that I have no position. Medjutim zar ovo nije weekly close koji smo cekali?
Pa dobro, i to je nešto... Nije loše nekad sedeti i u $ i čekati ulaz, nego srljati u trejd i onda gledati -

Da, potvrda da se trend promenio i da je up. Ovo je prvi HH posle duže vremena - od 10og januara.

Sad bi bilo dobro da se 45k potvrdi kao support, i onda može prvi napad na 50-51k, a nadam se i 55-56k do kraja aprila ( zona za potencijalni bull trap ).

U svakom slučaju, ko god je u lepom lepom plusu može komotno podići sl oko 44k i osigurati profit ( što sam i sam uradio ) i mirno čekati sledeće lvl-e ukoliko budemo imali jače odbijanje od 50 ili 55k zone
 
Poslednja izmena:
Sad cemo videti koliko se hodl isplati 😁
Treba naci momenat sad kad izaci u UsDT
Za sad se dobro drzi 45-47k
 
Pogledajte prilog 339274

Sve ide kako sam najavljivao, poslednji rally pred slom. Nema garancija, ali trebalo bi da bude veoma unosan. Već sam vam objasnio i kako i zašto to dođe, kao i kako da prepoznate vrh koristeći US bond yields. 2Y/10Y inverzija će verovatno ove nedelje, pa ću vam onda i to pokazati kako tačno fercera.

Nek nam je svima sa srećom da maksimalno profitiramo, jer posle ovoga novi špekulativni bull market u kripto fiatu nećemo videti ko zna do kad, možda čak i nikad više. Meni je uvek najveći problem da pustim, tako da uvek u bull-u prodam premalo, ali to se posle sredi samo od sebe, samo treba strpljenja. Ovaj put mi neće biti teško da prodam, jer ako se zeznem, pa opet prebacim, više nema popravnog. Izuzetak jedino ako se glavonje umesto za stagflaciju odluče za hiperinflaciju, ali to je kao da umesto smrti streljanjem odabereš da te spale na lomači, pretpostavljam da niko nije toliko blesav.
Ako si u pravu onda idemo na ATH (80k+)
 
Ja sam sinoc i poslednje 2.5k USDT-a potrosio na SOL.
Imam dosta DOT-a zakljucano na locked stakingu, istice 01.04. i strah me da ga u aprilu zakljucavam.

Samo da nas april ispostuje!
 
Mora korekcija vrlo brzo da se desi. Previse je zelenila danima.
 
Ovo u suštini znači da su počeli ponovo da se klade da će dolar rasti?

Kada bond yield raste, to znači da kupac obveznice veruje da će izdavač obveznice imati problem da plati kada obveznica stigne za naplatu i zbog toga zahteva veći prinos na obveznicu kao nadoknadu za rizik. U slučaju sa slike, izdavač obveznice je američka vlada, a obveznica je na dve godine. Kad prinos raste, bond trejderi očekuju probleme u naredne dve godine i onda kada krene da pada, to je znak da će vlada izaći iz iz kreditnih problema za manje od dve godine, što znači da je slom tržišta vrlo blizu. Kao što vidiš iz grafika, odlično pogađaju. Bond trejderi su smart money po definiciji, predvide i oporavak pre nego što obični sajevi znaju i da postoji problem.
 
1648489793013.png1648489850894.png1648489871911.png1648489894108.png1648489923734.png1648489960972.png

volumen opada a cena raste (vidimo na poslednjoj slici) u svim ostalim bull naletima imali smo da cena i volumen su isli zajedno na gore ili je bar volumen bio konstatnan..

cekkam potvrdu 45k supp zone nakon odbijanja od 50k i dalje za all in varijantu..za sada 50 -50
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno