Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da bar zaroni na 53,54k pa da onda jako krenemo gore. Ovako mrcvarenje baš umara..
 
Zasto mislis da bi krenulo ista gore ako se zaroni na 53k? Pre ce biti ako dodje 53k da ce se vratiti na kratko na 55k i onda nedelju dana krvariti do 50k i imaces ovo isto samo na manjem nivou.
 
Ma jok, najbolje da zaroni na 20k, pa onda raketa...😀
 
Ove nft gaming platforme ne sisaju BTC, napravise mi x3 skoro u jako kratkom periodu. Ne znam dal cu ispasti budala ako izadjem iz Vet i Dot cim se vrate na cene po kojima sam kupio i preselim sve na Gaming. Ide zima, ljudi su kucama, cepaju igrice, cena ce samo skakati u narednom periodu. Jos idu i praznici pa Giftovi itd
 
Ove nft gaming platforme ne sisaju BTC, napravise mi x3 skoro u jako kratkom periodu. Ne znam dal cu ispasti budala ako izadjem iz Vet i Dot cim se vrate na cene po kojima sam kupio i preselim sve na Gaming. Ide zima, ljudi su kucama, cepaju igrice, cena ce samo skakati u narednom periodu. Jos idu i praznici pa Giftovi itd
Biće jedno duže vreme hajp oko igrica, metaversa i nft-a...tako mi se čini, u mnogo igrica se ulaže a klinci sve živo kupuju na njima
 
Ove nft gaming platforme ne sisaju BTC, napravise mi x3 skoro u jako kratkom periodu. Ne znam dal cu ispasti budala ako izadjem iz Vet i Dot cim se vrate na cene po kojima sam kupio i preselim sve na Gaming. Ide zima, ljudi su kucama, cepaju igrice, cena ce samo skakati u narednom periodu. Jos idu i praznici pa Giftovi itd
Sto je najzanimljvije tokeni prave velike pluseve a da igrice jos nisu ni izasle, ali trenutno je fokus na gaming tokenima.

Evo pojedinih - Gala, Cwar, GGG, Genopets, Godz, koliko ce to trajati ne znam, ali treba uhvatiti talas.
 
Binamon isto ima dobar hype
 
Ovaj GGG sam pre tačno 7 dana uzeo za 75$, evo mi ga danas vredi 260$. Imao sam za jos duplo lagano, ali sam čekao da "padne malo" :D
 
Oce al dzaba kad se i dalje javljaju lesevi koji pokusavaju da obaraju
 
Cekaj bre malo, neka se ljuljuska, taman sam uzeo 15 USDT na Futures grid bot tradu za 35 sati. Nemojte sada da me likvidirate kada sam stavio 9x leverage :D
pa kakav ti je to bot ako je moguće da budeš likvidiran? Likvidacija je nemogića na bilo kom botu ako je dobro napisan.
 
Brate, spominjete parabolu... liquidation price mi je 149.286,96 :)

Imam stop losove, salim se malo... ali mogu da izgubim dobar deo asseta ako ode previse.
 
Ma Binance trade grid. Njihov integrisani. Odes na Derivatives, / Binance futures overview / pa skrolujes do Grid trading.
Futures Grid, BTCUSDT Perpetual. Zadas mu gde je donja granica, gde je gornja, koliko gridova hoces, postavis ulog, stavis SL gore i dole i udri.
 
ja sve vise sto citam sve manje razumem. misim da mi je vreme za penziju.
sve sto imam stangira, ove nove sto nicu posle pe4urki ... samo se krstim.
nego da li ima novist sa onim coinom sto cita biometrijske podatke? da li je zaziveo ili 99% premine i daljke kod Bila gejtsa?
 
Doklackali smo se nekako do 59k jos samo da skoci za 951k i eto nas na milion ..

Novembar je bas smorio ..

Nit raste nit imam viska para da kupujem.

Mada ko ce ga znati mozda se 6 meseci budemo vukli do 100k po sistemu dva napred jedan nazad ..

Inace juce sam pobego iz MANA-e i vratio stvari kako su bile ( stim sto sam dodao malo vise MATIC-a ), deluje mi kako se budi taj novcic u zadnjih par nedelja ..
 
Novembar je daleko ispod svakog proseka i daleko od svih ocekivanja. Uzasno kilavi ali ali ok, krenuce kad tad. Ovo je najvise igra zivaca, posle sve ostalo.
 
No prayers for November
To linger longer
Stick your spoon in the wall
We'll slaughter them all

November has tied me
To an old dead tree
Get word to April
To rescue me

November's cold chain
Made of wet boots and rain
And shiny black ravens
On chimney smoke lanes
November seems odd
You're my firing squad
November
 
No prayers for November
To linger longer
Stick your spoon in the wall
We'll slaughter them all

November has tied me
To an old dead tree
Get word to April
To rescue me

November's cold chain
Made of wet boots and rain
And shiny black ravens
On chimney smoke lanes
November seems odd
You're my firing squad
November
November's cold chain
Made of wet boots and rain
And shiny black ravens
On chimney smoke lanes
November seems odd
You're my firing squad

Ovde se pominju gavranovi a nema ih ni na mapi. 😁Raven je tako mrtav kad sve skače a tako živ kad džigericu kljuca. Blago onom ko ga nema. ETH i ADA mi čupaju stvar (da prostite) a nadam se i ETC da će malo da povuče, makar do ATH koji je x3 od trenutne cijene.
 
Ih da si ti meni ziv i zdrav, ovo odavno ima :D

Ja prodao prosli auto prosle godine za kripto i to za 4 dana, a bogme i sadasnji cu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno