Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam iskusan trejder ali do sada RSI mi se pokazao kao najpouzdaniji indikator. Kada pokaže in/out ja pratim to bez mnogo razmišljanja i u velikom broju slučajeva bilo je opravdano. Bude i promašaja naravno ali u malom procentu slučajeva.
Upravo proučavam i momentum indikatore, tražim najbolju kombinaciju koja bi mi radila u sadejstvu sa RSI mada je RSI daleko sigurniji. Momentum ume da prepozna dobar profit ali tu obavezno mora SL jer se lako sve to okrene.


Kasno je sada i za jedan i za drugi, klackaju se a više vuku na dole.
Zato treba uklučiti alarme na platformi, kada krenu da se uđe na vreme ali onda nema mrdanja okolo već prst na obarač.
Gde pratis RSI indikatore?
 
oce li posle 100k da oživi ta mačka?
Ma bas me briga za posle ja tad prodajem mojih 35 btc-a i cao. Kripo me nece videti. Uzimam 1T zlata , pola Kg platine, i pazi sad ovo ulazem u sekundarne sirovine da kad manjnerima oduzmu sve, ja budem taj koji ce da polomi te odvratne zagadjivace :) e zatim radim bakar, i ulazem u deonice RioTinta ;) u kripto se vracam kad btc bude na 17k, i to je mnogo al ajde moze mi se 😂
RSI se može videti na bilo kojoj menjačnici, na tradingview takođe...coinmarketcap
Kako da pronadje covek to, koji podmeni ili ti indikator u tradingview, na to misli pisac
 
Gde pratis RSI indikatore?

Tradingview, pa na Chart-u ima u meniju Indicators, otvoriš to i u polju za pretragu kucaš RSI pa izađe na listi ponuđenih indikatora.

P.S.
Postoji i CryptoScreener, pratim ga neko vreme i možda i uzmem pretplatu na kraju. Tu su indikatori sve na gomilu pa se može izabrati sve i svašta i na osnovu toga dobiti alarm kada se ispune zadati kriterijumi. U free varijanti ima samo period od 1d a meni bi trebalo na 15 min. ili 1h, za to već mora pretplata.
 
Poslednja izmena:
Sam si napisao da je MANA imala nenormalan rast, a onda da si nesto uzeo. Hmm
MANA i ENJ su ove godine napravile fantastican rast, kao i ADA koju povremeno pominjes. Cini mi se rizicno sad ih kupovati, moje misljenje.
Slazem se da je izuzetno rizicno, ali iskreno ne znam sta da drzim ( pored BTC-a i ETH-a ) , sve je skocilo nenormalno nedavno ( prkaticno svi L1 projekti ), pritom sam dosta njih propustio pa krenuli da me svrbe prsti ( sto je jako opasno )..

ADA mi deluje kao da se priprema za novu rundu i da je sad u akumulaciji ( bila je skoro 3$ u nekom momentu sad je ispod 2$ ) i dalje sam dobrim delom u njoj i cekam ju..

A vidim da ovi game tokeni skacu, mada i ima ih dosta vec u paraboli pa ne bi bas u njih..

Reko da probam da uhvatim jedan, a MANA ima ipak neki, kakav takakv, proizvod + raste i dalje bez obzira na prethodni skok i bila je ja mislim oko TOP 30 tad.

Pa reko ajd da se kockam ( za sad izgleda da nece biti lose , mada sigurno ne ocekujem 2x ili 3x od nje u kratkom periodu ), ulazak mi je bio 4.1$ verovatno cu pobeci pre nego sto stigne do 6$...

Najveca je greska sto sam veliki deo portfolia stavio tamo ( preko 15% ), umesto 2-5%
 
Sličan FUD se plasira na svakih 15-30 dana. Sednu popiju kafu, naplate im reket 100 miliona i cepaj dalje.
USDT ti je na regulisanim berzama odavno Bitfinex, Coinbase, Bitstamp i druge
 
Slazem se da je izuzetno rizicno, ali iskreno ne znam sta da drzim ( pored BTC-a i ETH-a ) , sve je skocilo nenormalno nedavno ( prkaticno svi L1 projekti ), pritom sam dosta njih propustio pa krenuli da me svrbe prsti ( sto je jako opasno )..

ADA mi deluje kao da se priprema za novu rundu i da je sad u akumulaciji ( bila je skoro 3$ u nekom momentu sad je ispod 2$ ) i dalje sam dobrim delom u njoj i cekam ju..

A vidim da ovi game tokeni skacu, mada i ima ih dosta vec u paraboli pa ne bi bas u njih..

Reko da probam da uhvatim jedan, a MANA ima ipak neki, kakav takakv, proizvod + raste i dalje bez obzira na prethodni skok i bila je ja mislim oko TOP 30 tad.

Pa reko ajd da se kockam ( za sad izgleda da nece biti lose , mada sigurno ne ocekujem 2x ili 3x od nje u kratkom periodu ), ulazak mi je bio 4.1$ verovatno cu pobeci pre nego sto stigne do 6$...

Najveca je greska sto sam veliki deo portfolia stavio tamo ( preko 15% ), umesto 2-5%
Svaka cast za MANA, drago mi je! Mene strah tih parabola. Bolje da nisam nista pisao, da te ne zbunjujem ☹️.

Meni je sad AAVE interesantan, ko ce ga znati.

Srecno!
 
Sve je i dalje skupo kad imaš samo LTC.. 😂
Šalu na stranu, možda nije los trenutak za Adu zaista?
 
Poslednja izmena:
Morao sam mnogo da skrolujem da dodjem do etora na listi menjqcnica na coinmarketcapu. Ne zvuci mi kao bas bas losa vest (tipa ne kupuj adu) ako je samo etoro u pjtanju. Vise kao fud.
proveri bolje sta je etoro, ne na cmc, vec na google 😀
Fud je sigurno, ali verujem da ce biti jos. Zato sam i napisao polako sa kupovinom i ulazima sad u adu. Izgleda da nešto “škripi ispod haube” i da nije sve proslo kako treba sa svim update-ima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno