Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako ne dodje do marta 2022 na Sajevih 2000$ odustajem od kripta generalno, imam pametnija posla, cekam ga od 2012-ste :cool:

Pa kad slušaš Saja, verovatno jedinog čoveka koji je ušao u kripto kad je BTC bio dvocifreno, a nije danas milioner. 😁 Unormali target i proći ćeš sasvim lepo.

I zavsno od monetarne politike nakon što balon pukne, kripto bi mogao i u buduće nastaviti da bude vrlo unosan u stagflatornoj ekonomiji. Ako mođutim krenu da se obračunavaju sa staglacijom kako su to uradili Paul Volcker i Ronald Regan, mi za par godina nećemo verovati koliko visoke cene kripa su bile sada.

I nervira me više šta ovo gnjavi, sve se namešta za BTC, ajde kreći više.
 
Moze neko da mi objasni kako gledate neku kripto kroz cenu druge? Tj. na koji nacin vidite sta se vise isplati. Moze i na pm.
 
Labelo u ovoj temi daje analize pa je logično i ovde da postavi takvo pitanje. 😁
 
Haha voleo bi. Nego najaktivnija je i puna experata, pa reko naci ce se neki za savet. :)
 
Opet krece fomo kod obicne raje iz mog okruzenja. Isti oni koji su ulazili na proslom siljku shibe sada opet ulaze u isti shitcoin na samom vrhu. Ako ovo ne smrdi na jedno dobro otresanje.
 
Opet krece fomo kod obicne raje iz mog okruzenja. Isti oni koji su ulazili na proslom siljku shibe sada opet ulaze u isti shitcoin na samom vrhu. Ako ovo ne smrdi na jedno dobro otresanje.
Aha, mene svaki dan neko pita za Shibu, kao, znam puno ljudi koji su uzeli. Sreca je sto me makar pitaju pa svima kazem da ne pipaju ni stapom obzirom koliko je skocilo. Dobre su sasse da se ljudi sada opeku na njoj.
 
Opet krece fomo kod obicne raje iz mog okruzenja. Isti oni koji su ulazili na proslom siljku shibe sada opet ulaze u isti shitcoin na samom vrhu. Ako ovo ne smrdi na jedno dobro otresanje.
Ja uzeo shibu na 0.000028. I to tako što sam na twiteru pročitao preporuku. Samo nisam stigao pre skoka ETH da prebacim u isti.
Verovatno je pametnije zadržati, pa šta bude. Čekamo da bude barem 0.25 kao Dodge. Ker je ker, šta sad..
 
Можда је прерано, а можда није ни тема па пребацујте ако мислите.
Ако се многа предвиђања и десе, и у неком нпр јануару дођемо до самог врха, шта радите тада? Све убацујете у пар стабилних коина, пре тога повучете све што се стејковало, било у којекаквим ликвидити базенима? Шта мислите да је најпаметније радити пре тога и шта када тај медвед коначно и дође, држати доларе и покушати извући неке проценте на неким добрим каматама? Можда би било добро пребацити ово негде, искуснији би могли помоћи нама који смо мало краће у свему овоме, да преживимо све то лакше.
 
Moj plan 30% u banku/ kes / FIAT ( za troskove kupovina ovog/onog svasta nesta )

30% stable coin stakeing

30% -> nemam pojma gde odma sa tim ( verovatno isto stakeing, posle juriti neki liquidity pool kad se priblizimo dnu)
 
Rodi me majko srećnog pa me na đubre baci.
Mnogi se ovde kilave cele godine da nešto ubodu, potkovani znanjem i ispečeni na svim vatrama, a onda dođe amater, uloži u shit i pokupi toliki kajmak koji ovaj prvi nikad nije ni video. Life is a bitch.

Sećam se kad je Stellar bio napravio 3x za tri dana u januaru, neki par iz Amerike baš pre toga bio uložio $100k u njega. Razlog: svidelo im se ime. Kad se tad nisam ucmekao. 🥴
 
Ja uzeo shibu na 0.000028. I to tako što sam na twiteru pročitao preporuku. Samo nisam stigao pre skoka ETH da prebacim u isti.
Verovatno je pametnije zadržati, pa šta bude. Čekamo da bude barem 0.25 kao Dodge. Ker je ker, šta sad..
Nadam se sprdaš?
Shiba sa tom cenom bi mnogo puta prešla MC BTC. To je apsolutno nemoguće.
 
Nadam se sprdaš?
Shiba sa tom cenom bi mnogo puta prešla MC BTC. To je apsolutno nemoguće.

E ond krastavac. Bolje da prebacim u stabilno nešto dok sam u plusu :) Tek sam počeo nešto sitno da kupujem na Binance, pa je ovo ispalo ok.
Kao i svi početnici, ispratio u poslednje vreme priču oko Dodge coina i slično, pa gledam ako je to na 0.25 danas, što ne bi i bilo koji "Džeki" dogurao.
 
Postoji li neka poenta zašto nigde nije izlistan i zašto se samo toliko ograničeno može trgovati sa njim?
 
E ond krastavac. Bolje da prebacim u stabilno nešto dok sam u plusu :) Tek sam počeo nešto sitno da kupujem na Binance, pa je ovo ispalo ok.
Kao i svi početnici, ispratio u poslednje vreme priču oko Dodge coina i slično, pa gledam ako je to na 0.25 danas, što ne bi i bilo koji "Džeki" dogurao.
Da li si ti izracunao koliko miliona dolara na racunu bi ti imao ako shiba dodje do 0.25? Da si ubacio 100$, imao bi na 0.25 par miliona $. Da li ti se ta cifra cini realna?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno