Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ponovo pokupljen etc na 66.9, dal cemo konacno malo jace gore. Sad mi bas postaje malo sumnjivo, bori se bori se ali nesto nece, ni tamo ni ovamo.
 
Video na tviteru, moguća situacija
Pogledajte prilog 315594


Vuku se po internetu dve Wyckoff teorije vec pola godine - jedna je akumulacija, druga distribucija ..

Ovo sto si ti postavio je ta akumulacija po kojoj ce cena sada da ode gore, ali zapravo niko nema pojma u kojoj smo

d721d522f5d47790fa16e2ac74ab8bc3
 
Da sad imate da ulozite 5k eura, u sta bi ulozili? Ne zanimaju me oni moonshot , nego nesto sto moze donositi lep mesecni profit od trade-a prodaj skuplje/uzmi jeftinije. Ili nije sad uopste period za veca novcana ulaganja?
 
Da sad imate da ulozite 5k eura, u sta bi ulozili? Ne zanimaju me oni moonshot , nego nesto sto moze donositi lep mesecni profit od trade-a prodaj skuplje/uzmi jeftinije. Ili nije sad uopste period za veca novcana ulaganja?

Video si i sam koliko su misljenja na forumu polarizovana. Jedni ce ti reci da kupis odmah jer je najbolje vreme za kupovinu bilo juce. Drugi ce ti reci da sacekas uskoro slom trzista i korekciju/ bear od 50-80% ..

Ja sam u istom camcu kao i ti i licno mislim da je veoma neizvesno kupovati bilo sta sada .. Mozda je bolje sacekati neku vrstu potvrde .. Ili novi ATH ili tu korekciju o kojoj se prica .. Ovo trenutno je "Nesto izmedju"
 
Može da se uđe u kripto i na dnu i na ATH. Kad uđeš na dnu, odmah kupuješ jeftine koine. Kad uđeš na vrhu, šortuješ sa polugom ono što je skakalo, skakalo i nema više snage za skok, pa mora da padne., Onda lepo dokupiš po nižoj ceni i vratiš pozajmicu i ostane ti više nego da si samo kupio po nižoj ceni. Ja ovo drugo samo teoretski, nisam siguran da bih ja tako...
 
Hmm, a zasto prenosis ova predvidjanja? Zar se ona ne kose sa tvojim? Mislim, ako BTC ode na 450.000, sve i da ga obori bear market sa 80%, bice opet skuplji duplo nego sto je sada?
Nisam toliko preneo ovo zbog samih predviđanja cena, jer svako može predvidjati šta hoće, već zbog
toga što je on dobio masu likeova na ovo. On je na ovo dobio 5.300👍. Pa jednostavno ne mogu da skontam da su ljudi u tolikoj euforiji. OK, razumem da ljudi očekuju rast cena, ali ove cene u ovom ciklusu su ipak naučna fantastika. Ljudi očekuju čak 400.000$, a BTC će muči oko 50.000$. Pa koliko treba da traje ovaj bull ciklus da bi doslo do 400.000$? 5 godina? Po njima izgleda da bear ne postoji. I sad da ih pitam za savet šta da radim, oni bi mi rekli da odmah kupujem jer DOT ide na 300$. Tako se gubi novac.
 
Poslednja izmena:
Sta nas na ovom forumu briga sta neki nebitan lik pise na nekom nekoj socijalnoj mrezi i jos nebitniji likovi to lajkuju ?
Ima likova koji pisu da ce bitcoin a 0$ ima onih koji pisu do kraja godine milion.
 
Zanimljiva predviđanja cena. Masa likeova.
Pogledajte prilog 315612
Gledajte te sa druge strane ...

Da nema onih koji veruju u 350-450 k BTC mi ne bi smo imali kome da prodamo kad BTC ode na 100k.

I ja da imam twiter lupio bi like na ovo, meni se svidja kad neko tako baca kretenske prognoze po drustvenim mrezama ( bitboy i slicni majmuni )...

Na kraju krajeva ko ih **** kad je DOGE u TOP 10 coina.
 
Poslednja izmena:
Da sad imate da ulozite 5k eura, u sta bi ulozili? Ne zanimaju me oni moonshot , nego nesto sto moze donositi lep mesecni profit od trade-a prodaj skuplje/uzmi jeftinije. Ili nije sad uopste period za veca novcana ulaganja?
Neki moj nazovi "savet" da ulazes ~500 evra nedeljno .. Ako padne BTC onda podignes ulaganje na ~1000 evra nedeljno ..

Sve ovo pod uslovom da ulazes na " long term " to jest da ti pare nece trebati narednih par godina, sto opet ne znaci da nece za 6 meseci - godinu dana doci momenat kad treba prodavati po slicnom sistemu ( 10-20% nedeljno od kolicine kripto novica koje imas kad krenes sa prodajom ) ...

Od novcica koje bi kupovao ->Ajde da kazemo ovako 60% BTC 20% ETH ostalo ADA 10% i DOT 10% Lupio sam malo cifre -> istrazi sam .

Nikako trejd i ako oces da trejdujes otvori poseban nalog za to, gurni tamo 100-200 evra i stavljaj na papir sta si imao i sta si uradio (te koliko bi imao da nisi trejdovo ) .
 
I ja da imam twiter lupio bi like na ovo, meni se svidja kad neko tako baca kretenske prognoze po drustvenim mrezama ( bitboy i slicni majmuni )...

Nije to dovoljno samo lajkovati, ja bi ga pitao kakve su mu prognoze za Tether, može li taj mrtav konj na dva dolara do kraja ciklusa? Ako ne, da prešaltam na vreme u USDC.
 
Da sad imate da ulozite 5k eura, u sta bi ulozili? Ne zanimaju me oni moonshot , nego nesto sto moze donositi lep mesecni profit od trade-a prodaj skuplje/uzmi jeftinije. Ili nije sad uopste period za veca novcana ulaganja?
Ako bih sada kupovao, Chiliz, Polkadot, Cake… Chiliz nije skocio ni na pola od ATHa, a non-stop potpisuje nova partnerstva. Sve će to kad tad da podigne i cenu, projekti se razvijaju. U sportu tek ima prostora za napredak. Solana je već explodirala, tako da Polkadot. Cake bih kupio jer daje veliku kamatu, pa bih ga držao na staking, skidao kamatu i svaki mesec po 50ak eura ulagao u neki nov projekat sa market capom do 20ak, max 100 miliona,koji može potencijalno dati 100x. A ako bih cekao pad cena, onda bih ulagao i u druge coine u zavisnosti koliko su pali.
 
Solidno se zacrvenelo .. Binance mi pokuzaje da je ADA na -8.25% .. Mozda je samo predah od pumpanja, a mozda i pocetak vece korekcije ..

Ako su medvedi u pravu, BTC bi trebalo da otpocne svoj pad od 51K (ako dogura dotle uopste) ..
 
Etc pao u 10 min do 61.9, rekoh da mi je ovo bilo sumnjivo, tako i prosla korekcija, stagnacija i onda pad.
 
RSR - neobično velik buying activity, moguće da je insider trading pred CB listing, danas je utorak
 
neka predvidjanja gde je kraj ovoj "korekciji" ako se moze tako nazvati?? imam oko 600 USDT-a viska pa bi valjalo utopiti u neki/e koine(moze i predlog koje) :) Hvala
 
50.5ki 51.7k je golden pocket Fibonachi za koji sam pitao Simketa za misljenje na forumu pre 2 dana. Odbili smo se od te cifre i na dole koliko vidim od Satosija lvl su 48.2k ili 47.1k...
Svakako covek je lepo ovjasnio da je istorija. u 2x pokazala koliko je bitan taj lvl, jednom smo se zadrzali danima tu, jednom malo duze.
e ako Satoshi lično tako kaze, onda ….. 🤣🤣🤣
Ja sam sitna riba za njega 🤣😜
Jbga, vidis da je covek bio u pravu 😉
Po njemu i dalje ima sanse da se spuatimo do nekih 42k jer je to nekih 10-15% dump a tu je masive support i onaj MA... ne znam samo za koji period 😊
Svakako Fibonacijev "zlatni dzep" kao i prethodnih ciklusa odradio svoje, lep odbitak pa nastavak 🚀🚀


-----------------

To je inace izneo u video za vikend, msm pre nego sto smo i probili 50k(nisam 100% siguran), ali znam da nije od danas ili juce kada se to videlo vec.Skroman je, iznosi svoje misljenje i svoju strategiju, nije kao onaj debeli Bit i polupani Karl sto kad se desi, kaze "tacno kako sam predvideo"....
 
Poslednja izmena:
Solidno se zacrvenelo .. Binance mi pokuzaje da je ADA na -8.25% .. Mozda je samo predah od pumpanja, a mozda i pocetak vece korekcije ..

Ako su medvedi u pravu, BTC bi trebalo da otpocne svoj pad od 51K (ako dogura dotle uopste) ..
Eto vidiš, BTC pao za 3,5%, za samo 1.500$, a ADA odmah za preko 10%, sa 2,97$ na ispod 2,58$. 40 centi pade za tren. A šta će biti kad BTC padne 10.000$, 15.000$, kad BTC padne 20%-30%, pa ADA ima da se prepolovi lagano, cena ispod 1,5$. Ali naravno padece i drugi coini. Evo ETC već pao sa 77$ na 61$. 16$ padne dok kažeš pixla, a nije ni korekcija počela. Kako ćemo lepo naplatiti ovo strpeljenje. Za iste pare bar duplo kupiti.
 
Ja čekam Adu ponovo na $2, ako padne dotle. To je jedino gde bih ušao opet.
 
utorak vecer i srijeda rezervisani za dump, vrte se vec 3 sedmice ovako, cetvrtak vecer i petak opet pump i tako dok ne dodje pocetak mjeseca septembra pa cemo viditi sta dalje smjeraju.
Mislim da se ne treba puno brinuti malo dumpuju malo pumpaju, ali odluka kud se ovaj trend krece nece se donjeti u naredni 10 dana.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno