Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel postoji neko realno objasnjenje zasto Hex raste uvek kada btc pada , a kada Btc skace Hex stagnira ili pada?
 
Korekcija je u ovom trenutku potrebna, sad samo da vidimo dokle će. Ako dobijemo support na 21WMA, odlično, potvrda da smo opet u bull-u. Ako padnemo ispod i ovo opet krene da proverava 30k, sve je bio samo bull trap.
 
Korekcija je u ovom trenutku potrebna, sad samo da vidimo dokle će. Ako dobijemo support na 21WMA, odlično, potvrda da smo opet u bull-u. Ako padnemo ispod i ovo opet krene da proverava 30k, sve je bio samo bull trap.
Ako ćemo tako, pa korekcija je već bila. Evo npr ETC sa 77$, pao na 61$, zar to nije korekcija? 20% pad. Solana sa 82$ na 66$, takodje 20%. Nema vise korekcije, već se ide u bear. Neverovatno mi je to da ljudi i pad cena od 80% nazivaju “korekcijom”, samo nikako da priznaju da smo u bearu.
 
Ako ćemo tako, pa korekcija je već bila. Evo npr ETC sa 77$, pao na 61$, zar to nije korekcija? 20% pad. Solana sa 82$ na 66$, takodje 20%. Nema vise korekcije, već se ide u bear. Neverovatno mi je to da ljudi i pad cena od 80% nazivaju “korekcijom”, samo nikako da priznaju da smo u bearu.

Dakle, po tebi odavde idemo na -80% obzirom da smo u bearu, ili se to odnosi na -80% u odnosu na 65K? Koja je to onda krajnja cena koju cekas?
 
Ako ćemo tako, pa korekcija je već bila. Evo npr ETC sa 77$, pao na 61$, zar to nije korekcija? 20% pad. Solana sa 82$ na 66$, takodje 20%. Nema vise korekcije, već se ide u bear. Neverovatno mi je to da ljudi i pad cena od 80% nazivaju “korekcijom”, samo nikako da priznaju da smo u bearu.

Ti si navalio ko smrt na babu da ovo mora biti trap. Ne kažem, moguće da si u pravu, ali ja se sa tim ne slažem iz onoga što vidim pred sobom. Cena je iznad 21WMA i imamo golden cross, minimum uslova za bull trend je ispunjen. Po meni, peti talas je počeo i očekujem da će trajati dok ga berza ne saseče.
 
Bravo Goldi, kako si se setio toga :ROFLMAO:
Korekcija moze da bude i 30% lagano. Da se razumemo, da nema para i da cena stvarno ne moze vise gore otisli bi na 35K bez problema. To sto davi na 50K ne treba nista da cudi, botovi drze nisko cenu i akumuliraju. Malo pokupuju ordere pa cena skoci, malo sklone svoje ordere i guraju drugu stranu da aktiviraju shortere da stave ordere pa lagano to kljuckaju.... Kakav crni bear.
Microsystems je objavio da su kupili jos 3900 btc-a s prosecnom cenom od 45 ili 46K....
Strpljenje je kljuc. Dok se akumulira nemate apsolutno nijedan razlog da brinete. Ko trguje neka iskulira malo, holderi ce kao i da sada da bleje... Situacija je potpuno ista sada kao i na 10K kad se vodila prica ko je lud da kupi na 13K :ROFLMAO:
Koga ne mrzi neka proba da nadje neki grafikon gde se vidi supply novcica na menjacnicama. Ne mogu sad s fona da trazim da gledao sam pre par dana koliko se smanjuje broj novcica. Prava akcija ce tek da krene, mislim da ce druga polovina septembra da bude vruca ;)
 
Dakle, po tebi odavde idemo na -80% obzirom da smo u bearu, ili se to odnosi na -80% u odnosu na 65K? Koja je to onda krajnja cena koju cekas?
To se odnosi na -80% cene altcoina u odnosu na cenu kada je BTC bio 65.000$. Njima je uvek “korekcija”. Pa ne može uvek da bude korekcija. Sama rec “korekcija” znaci neko manje pomeranje cena. Ne može -80% da bude korekcija. Sada je već bila korekcija, cene ako dalje budu padale, to znaci da je bear. A ja čekam cene koje su bile kada je BTC bio na oko 30.000$, to je krajnja cena na koju će sigurno pasti. E sad da li će pasti i niže od toga, i koliko niže, to ne znam, ali sam spreman i za te opcije jer necu ceo budžet da ispucam na 30.000$. Realno mi je da padne na 22.000$-27.000$, ali ne bih rizikovao i cekao toliko pad, tako da uletecu već na 30.000$.
Ti si navalio ko smrt na babu da ovo mora biti trap. Ne kažem, moguće da si u pravu, ali ja se sa tim ne slažem iz onoga što vidim pred sobom. Cena je iznad 21WMA i imamo golden cross, minimum uslova za bull trend je ispunjen. Po meni, peti talas je počeo i očekujem da će trajati dok ga berza ne saseče.
U mrtvoj mački cena je isla iznad 21WMA pa se onda opet vraćala ispod. Po tebi 5. talas je krenuo. A kako može krenuti 5. talas ako posle 4. talasa nije bio bear? Po vama to je bila korekcija. A da bi krenuo novi talas bulla, posle prethodnog bulla mora biti bear. Ali OK, vreme će uskoro pokazati ko je u pravu🙂.
 
Poslednja izmena:
A ja čekam cene koje su bile kada je BTC bio na oko 30.000$, to je krajnja cena na koju će sigurno pasti. E sad da li će pasti i niže od toga, i koliko niže, to ne znam, ali sam spreman i za te opcije jer necu ceo budžet da ispucam na 30.000$. Realno mi je da padne na 22.000$-27.000$, ali ne bih rizikovao i cekao toliko pad, tako da uletecu već na 30.000$.

E krastavac, pa sto ne kupismo onda pre mesec dana kada je cena bila 29K nego sada opet cekamo da se cena vrati na 30, i to ako se uopste vrati ..

Ja sam razumeo da ce bear da svuce cene na 18-24K pa je to onda imalo smisla ..
 
Bravo Goldi, kako si se setio toga :ROFLMAO:
Korekcija moze da bude i 30% lagano. Da se razumemo, da nema para i da cena stvarno ne moze vise gore otisli bi na 35K bez problema. To sto davi na 50K ne treba nista da cudi, botovi drze nisko cenu i akumuliraju. Malo pokupuju ordere pa cena skoci, malo sklone svoje ordere i guraju drugu stranu da aktiviraju shortere da stave ordere pa lagano to kljuckaju.... Kakav crni bear.
Microsystems je objavio da su kupili jos 3900 btc-a s prosecnom cenom od 45 ili 46K....
Strpljenje je kljuc. Dok se akumulira nemate apsolutno nijedan razlog da brinete. Ko trguje neka iskulira malo, holderi ce kao i da sada da bleje... Situacija je potpuno ista sada kao i na 10K kad se vodila prica ko je lud da kupi na 13K :ROFLMAO:
Koga ne mrzi neka proba da nadje neki grafikon gde se vidi supply novcica na menjacnicama. Ne mogu sad s fona da trazim da gledao sam pre par dana koliko se smanjuje broj novcica. Prava akcija ce tek da krene, mislim da ce druga polovina septembra da bude vruca ;)
Kažeš da može korekcija da bude lagano 30%. Pa to je to. Od 47.500$, kad oduzmeš 30%, to je 33.250$. Drago mi je da imas stav približan mom. Inače, i 2019e se govorilo da nema para davno bi pala cena. A ono se 2 meseca davilo izmedju 6 i 7 hiljada, i isto se pisalo da je to akumulacija pred veliki bum. Pa šta je onda bilo? Prepolovi se cena dok kažeš pixla. Ovo je 1D chart.
248B838E-5255-4E20-8D3B-03B31D2BE840.jpeg
 
Ja to najavljivao još pre mesec dana, objavljivao chartove, al nema veze. Meda je na vreme obavesten, sačuvao sam mu dosta novca.

Ovo tačno ko da te Radoje opisao, u to ime, evo neka moja predviđanja svih tvojih budućih najavljivanja na osnovu nastupa u poslednjem tromesečju:

1. Pogodićeš, ili ćeš biti dovoljno blizu, i kokodakaćeš nam ovde do kraja vremena kako si jako pametan i trebalo je da te slušamo.
2. Promašićeš epski, pravićeš se lud na tu temu, i kokodakaćeš nam ovde do kraja vremena kako si jako pametan i trebalo je da te slušamo.
3. Tim tvojim supersamouverenim nastupom možeš da zajebeš samo potpune nemače pojma, nije baš da je to neki golem izazov, nešto kao obaranje ruku sa detetom predškolskog uzrasta.



Vidi, nema ničeg lošeg u tome da izneseš svoje mišljenje, makar bilo i pogrešno, samo malo prilagodi nastup. Ne zna baš svako da na ovu temu ima previše nepoznatih i ništa nije uklesano u kamen.
 
@saj svaka ti na mestu, jel cekamo 2K za nase cedo
Naravno, nista se nije promenilo, ista meta, isto odstojanje.. LTC sada uzasno uzasno smara, muka mi je da ga gledam ali realno on je sad kao pupcanom vrpcom vezan za BTC. Dok BTC ne otkaci nece ni LTC krenuti. Kasnije ce vec da se odvoji kao i svi altovi plus sto mu je u oktobru 10-ti rodjendan, za godisnjicu ce pustiti i MW signal za minere...
Vise nego realno je da dodje na 2K. I sa 1K bih bio zadovoljan, to sam odavno rekao, ali to je jako skromna cifra.
 
U mrtvoj mački cena je isla iznad 21WMA pa se onda opet vraćala ispod. Po tebi 5. talas je krenuo. A kako može krenuti 5. talas ako posle 4. talasa nije bio bear? Po vama to je bila korekcija. A da bi krenuo novi talas bulla, posle prethodnog bulla mora biti bear. Ali OK, vreme će uskoro pokazati ko je u pravu🙂.

Može naravno da kraći bear market rally prebaci 21WMA, ali do sad nikad nije pravio golden cross, zato i imam dva neophodna uslova za bull market. Četvrti talas je bear, ne mora obavezno da traje godinama, neki minimum dužine za četvrti talas je u ovom ciklusu ispoštovan, nešto slično je bilo tamo 2014. Bitni indikatori takođe podržavaju je novi bull krenuo.

Naravno, ovo je Bitcoin, može da uradi šta god mu se ćefne i potpuno ignoriše indikatore, u ovom ciklusu je napravio gomilu stvari koje nikad do sad nije pravio. Ja sam recimo već bio digao ruke od novog bull-a ove godine, svi Youtuber-i su digli ruke, čak se i Cowen na kraju saglasio da nam sledi dugotrajniji bear, kad ono međutim.
 
Može naravno da kraći bear market rally prebaci 21WMA, ali do sad nikad nije pravio golden cross, zato i imam dva neophodna uslova za bull market. Četvrti talas je bear, ne mora obavezno da traje godinama, neki minimum dužine za četvrti talas je u ovom ciklusu ispoštovan, nešto slično je bilo tamo 2014. Bitni indikatori takođe podržavaju je novi bull krenuo.

Naravno, ovo je Bitcoin, može da uradi šta god mu se ćefne i potpuno ignoriše indikatore, u ovom ciklusu je napravio gomilu stvari koje nikad do sad nije pravio. Ja sam recimo već bio digao ruke od novog bull-a ove godine, svi Youtuber-i su digli ruke, čak se i Cowen na kraju saglasio da nam sledi dugotrajniji bear, kad ono međutim.
Četvrti talas je bear? Secas li se da za taj 4. talas se govorilo da je idalje bull, ali da je to “korekcija”. Pa nekad mora doći taj bear. Bull traje već čitavu vecnost. I dok dodje do 100.000$, 200.000$, trebace mu još 100 godina, znaci godinama samo bull traje. Nerealno je. Drugi pasus ti je odlican. Svi youtuberi su digli ruke, mislilo se da ide 20.000$. A desio se skok. E sad svi misle da će ici na novi ATH, a desice se bear. Znaci uvek suprotno. Kada bi većina mogla da pogodi gde će BTC, to ne bi bila fora, svi bi bili milioneri. Zasto se uvek desi iznenadjenje, desi se suprotno. Inace, juce je skocila cena Mask Network-a (MASK), presla 15$. Tu sam uhvatio 5x. Kako volim da pronalazim bisere, to je neverovatno. Nisam se usudio da ga predlozim ovde za kupovinu posle reakcija kada sam predložio SFP. ETH nikako da skoči na 2x, sa 1.700$ nikako da probije 3.400$, to je velika mana coina sa velikim capom.
 
Malo li je bilo dipova do sada? Ti sto uvek cekaju nizu cenu nece nikada nista kupiti. I ne razumem, zasto ceka dip kada "ima 10 btc-a"?
Manite se takvih likova, ignore je majka ;)
 
Četvrti talas je bear? Secas li se da za taj 4. talas se govorilo da je idalje bull, ali da je to “korekcija”. Pa nekad mora doći taj bear. Bull traje već čitavu vecnost. I dok dodje do 100.000$, 200.000$, trebace mu još 100 godina, znaci godinama samo bull traje. Nerealno je. Drugi pasus ti je odlican. Svi youtuberi su digli ruke, mislilo se da ide 20.000$. A desio se skok. E sad svi misle da će ici na novi ATH, a desice se bear. Znaci uvek suprotno. Kada bi većina mogla da pogodi gde će BTC, to ne bi bila fora, svi bi bili milioneri. Zasto se uvek desi iznenadjenje, desi se suprotno. Inace, juce je skocila cena Mask Network-a (MASK), presla 15$. Tu sam uhvatio 5x. Kako volim da pronalazim bisere, to je neverovatno. Nisam se usudio da ga predlozim ovde za kupovinu posle reakcija kada sam predložio SFP. ETH nikako da skoči na 2x, sa 1.700$ nikako da probije 3.400$, to je velika mana coina sa velikim capom.

Prvo, guglaj Elliot wave theory. Drugo, kad se svi slažu u nečemu, ne znači obavezno da mora biti suprotno, pogotovo na kraće staze. Imali smo šest meseci neprekidne euforije, zašto se kripto nije srušio? Treće, 5x nije ništa čime se vredi hvaliti ovde.
 
Meni kao pocetniku ne bi smetalo da ulovim nesto brzo 5x. Cak I manje je ok, samo da ide na plus.

@Nemam ime kaci slobodno, samo da prodje. :D
 
Prvo, guglaj Elliot wave theory. Drugo, kad se svi slažu u nečemu, ne znači obavezno da mora biti suprotno, pogotovo na kraće staze. Imali smo šest meseci neprekidne euforije, zašto se kripto nije srušio? Treće, 5x nije ništa čime se vredi hvaliti ovde.
1. Ne interesuje me Elliotova teorija. Pristalica sam drugih teorija.
2. Ja nisam ni pisao da mora na kraće staze biti suprotno. Slom će se desiti, samo ga valja sačekati.
3. Pa kad se ljudi hvale sa skokom ADAe koji je manji od 3x, video sam da sa 5x se ovde tek vredi pohvaliti. Ljudi sanjaju da ETH ode na 10.000$ i uzmu 5x, a ako uložite u bisere, to možete lagano uzeti u jednom skoku.
 
1. Ne interesuje me Elliotova teorija. Pristalica sam drugih teorija.
2. Ja nisam ni pisao da mora na kraće staze biti suprotno. Slom će se desiti, samo ga valja sačekati.
3. Pa kad se ljudi hvale sa skokom ADAe koji je manji od 3x, video sam da sa 5x se ovde tek vredi pohvaliti. Ljudi sanjaju da ETH ode na 10.000$ i uzmu 5x, a ako uložite u bisere, to možete lagano uzeti u jednom skoku.
Jel mozes da predlozis koji su to biseri koji imaju potencijal za 3x-5x .. ?
 
Jel mozes da predlozis koji su to biseri koji imaju potencijal za 3x-5x .. ?
Opa, evo MASK idalje skace. Sve pada a MASK i SFP skacu. MASK pre sat vremena ode na 17,8$. Znaci jos 20 centi i 6x. Sada ne mogu da predlozim jer coini su vec skocili. Uhvatio sam 2 coina 5x, jedan 6x i jedan 7x. Sa ostalima sam oko 3x. SFP mi jos i najgori tu ispade😂, mada i skok od 2,72x je super. Ovaj skok koristim za analize i za spremanje favorita za novu kupovinu koja ce se desiti u slomu berze. A konacnu odluku cu doneti u zavisnosti koliko ce koji coin da padne u slomu. Kad se desi slom, mogu ti poslati listu, nije nikakav problem. Sad ja ne kupujem nista, tako da ti ne mogu poslati. Znas i sam da cekam slom berze. Analiziram nekoliko stotina coina u potrazi za biserima. I dobronamerno savetujem to i drugima da traze bisere, tu leze pravi profiti.
 
Kojom logikom ovi kršteni altovi ovako mrcvare, dok sve ostalo skače 5-50%
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno