Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moglo bi ovo na 40k pa da prodajemo i uzmemo opet na 30k. Sve ista sema svaki vikend.. pumpa se do petka i onda crash
 
Izgleda da kreće ozbiljniji dump, suport na 35300 ako pukne, ide dole snažno. Verovatno do 28000,a možda i niže. Naravno, usput ima suport na 31000, ali verovatno će probiti.
 
Cim krene soma na dole odmah se 20K poteze.... U strahu su velike oci 😂
Pritom se ne daju nikakvi argumenti za takav zaključak. Dakle odvalimo da će btc pasti na 20k i to je to. Na osnovu čega to zaključujemo nama ostaje da nagađamo a najverovatniji razlog je upravo to što si i rekao, odnosno što je btc pao par procenata.
 
Uglavnom se 18-20k spominje zbog % prethodnih padova BTCa u odnosu na pređašnji ATH
 
Mozda je ipak relevantan ovaj "kanal" 31k - 40k u kome se vec neko vreme nalazimo. Ovako laicki kada pogledam altove deluje mi kao da svakog trenutka treba ocekivati rast. Vec dugo nismo imali zeleni vikend. Da li je realno ili su u pitanju samo zelje, videcemo.
 
^ Imam 6849.7 HEX-a sa nekog airdropa od pre sto godina. Posle XLM, najbolji airdrop u kojem sam nešto dobio :p
 
To sam prodao na 0.013 (od airdropa za BTC) i nisam se više okrenuo. To je toliki krš od coina da me i ovaj pump sada ne rastuzuje. Opet bih ga prodao na istoj cifri.
 
Ne kažem da je zbog toga.. Ali sve je to uvezano.. Do sada me je kontaktiralo preko 100 agenta/botova prodaje criptovaluta preko fejsa.. Za 2 godine. Uglavnom se predstavljaju kao U. S. Military ili neki bivši SSSR-ovac koji ima farmu pa nudi neverovetne uslove za kupovinu.

Ako probije 10k.. Sta misliš kako će im to ići tj ta prodaja...
Ameru je plata oko 4-5000$ sta je njemu 200$ da uloži.. Nisu svi na menjačnicama kao mi.. [emoji2]
Nima trebaju ljudi koji kupuju kada vide vesti a nemau pojma kako da kupe.. [emoji2]
I u tom trenutku iskače oglas [emoji28]

"još samo danas...ako pozovete u narednih sat vremena... " [emoji1787]

Crypto svetu treba svež kapital i da je rasprostranjeno medju obične ljude.. da bi rastao [emoji2]

Marihuana je legalozovana jer je mogo ljudi koristi.. Verujem da će isto biti i sa crypto.

To je moje mišljenje.. Svako ima pravo na svoje..

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Jest, je legalizirana, al ona koja nema više nego 0.2% THC. Meni je fantazija ova https://www.manituherbs.com/sl/
 
Ja sam HEX kupovao na dnu, al prerano prodao i prevelik dio 😭
I HEX nije krsh kao doge i sl. koji su se ovdje spominjali.
Ide HEX na 0.50 do kraja godine, it has pumpamentals built-in 😉
 
Pogledajte prilog 309122
Ako probije ovaj TL moze glat da cepa do 42K, ali dok ga ne probije dobra je sansa za short, R/R ko bombona .
R/R na slici jeste ko bombona jer ti je sl preblizu ako trejduješ 4h chart.
Po meni, bacaš pare... ma koliko sve izgledalo lepo na crtežu.
Doduše, ako se igraš sa leverage, onda ti je los verovatno par $ ( zanemarljiv ).

Tako tanak sl se stavlja ako trejduješ 5 ili 15min chart ( skalpovanje ), i sa cross leverage, pa gađaš 1-5% pokreta max.

Ja sam u longu od cca 35k i sl sam pomerio u plus.
Prvi target mi je između 40-42k, a drugi 45-47, gde mislim da će se situacija prelomiti.
 
Poslednja izmena:
R/R na slici jeste ko bombona jer ti je sl preblizu ako trejduješ 4h chart.
Po meni, bacaš pare... ma koliko sve izgledalo lepo na crtežu.
Doduše, ako se igraš sa leverage, onda ti je los verovatno par $ ( zanemarljiv ).

Tako tanak sl se stavlja ako trejduješ 5 ili 15min chart ( skalpovanje ), i sa cross leverage, pa gađaš 1-5% pokreta max.

Ja sam u longu od cca 35k i sl sam pomerio u plus.
Prvi target mi je između 40-42k, a drugi 45-47, gde mislim da će se situacija prelomiti.
Jeste SL blizu, sto je blize to je manji rizik ili mogu sa malo para sa kojim rizikujem da prodam mnogo vise. Tacno igram se sa leverage, ali sam malo podesio nisan, postavim 4 ordera za ulazak, onaj poslednji naj blizi sl je naj jaci, nekad ga zakaci, nekad ne. Poslednjih nekoliko trejda mi nije zakacio SL 😉, a zakacio mi je skoro sve ordere. Necu da se zalecem, jos cu da sibicarim na sitno pa cu polako da povecavam ako mi bude islo. Mene tako krene pa se opustim i puknem na krupno 🥴.
Masio sam prosli trejd, zakacio mi SL ali je probio taj nivo pa mi nije krivo. Tacnije lovim da mi pogodi taj naj dalji order 😉
 
Sta očekujete od altova, obzirom da se konstantno cede?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno