Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
SOL => 23. maj 20$ => 6. jun 43$ (raspon od 2 nedelje)
Ko je spreman za DeFi letnju sezonu? :)

SOL-BCH-LTC-08jun2021.png


Flare bi trebao ovog meseca da izađe sa smart contract-ima. Valjda će to malo da podstakne ovaj LTC da malo krene na gore.

Za sve one koji hoće da malo vežbaju trgovanje kripto valutama, apsolutna preporuka za novi projekat na Solana mreži Solrise. Sve što vam treba je https://sollet.io , registrujte se na https://dawn.solrise.finance/ i povežite vaš tviter nalog (možete i da otvorite novi). Traje 2 nedelje, po završetku će veliki broj 'trejdera' da dobije nagrade (oko 6.000), trenutno registrovano oko 30.000, ali koliko vidim tek nekih 10.000 korisnika je zapravo i krenulo da 'investira'. Sve ovo se dešava na Solana devnet mreži, tako da se simulira masa tokena (kripto valuta).

Solrise-Tokens-investicija.png


Dobijete 50.000 USDC-a na početku i krećete da trgujete, pa ko hoće malo da trenira bez da išta izgubi (osim vremena) eto idealne prilike.

Eh da, bacite pogled na Solrise team:
:cool:
 
Poslednja izmena:
Ne znam dal ste se prijavili na CEX za Summer Biathlon ? Ja jesam … 15 lucky random traders up to 200$,

1 mesto 2k $$$
2 mesto 1.5k
3 mesto 1k
 
Poslednja izmena:
Lck7Kjyh.png
Kakav skolski obrnuti H&S na 1H tek sad vidim. Taman da cimne jos jednom gore da mi pokupi ordere, skroz dobra situacija za short sa dobrim R/R-om.
Da bacim tiket pa ako prodje prodje.
 

In a world first, El Salvador makes bitcoin legal tender​

El Salvador has become the first country in the world to adopt bitcoin as legal tender after Congress approved President Nayib Bukele's proposal to embrace the cryptocurrency.

 
Nuklearna sila 😂
 
SOL ispade najbolji coin koliko vidim!
Krenuo da upoređujem cene na dan 13,05 (odprilike tada ušao) i danas. ne bih li našao coin koji je pao više od ovih mojih a da je perspektivniji pa da se pretamburam...
Elem, 13,Maja bTC je vredeo $49,743,00 a SOL $40,981. SOL danas: ~$42,756.
 
SOL ispade najbolji coin koliko vidim!
Krenuo da upoređujem cene na dan 13,05 (odprilike tada ušao) i danas. ne bih li našao coin koji je pao više od ovih mojih a da je perspektivniji pa da se pretamburam...
Elem, 13,Maja bTC je vredeo $49,743,00 a SOL $40,981. SOL danas: ~$42,756.
Pod uslovom da Njegovo kraljevsko velicanstvo ne ide mnogo dole Sol je noj prvi favorit za novi ATH...
 
Ako neko ima bnb, dot ili busd ili sva tri ( još bolje ) na binance, može da farmuje u launchpool-u ATA token ( novi token ) - čitaj free money još 20ak dana traje
Da li moze neko da potvrdi ili objasni kalkulaciju farmovanja ATA sa BUSD. Pise APY 2.03% (pre pola sata je bilo 1.98%), sto bi trebalo da bude na primeru od 1000 BUSD oko 20 BUSD za godinu dana. Kada taj iznos podelimo sa brojem dana u godini 20/365 dodje se do 0.055 BUSD po danu. Ako je to tacno onda bas i nije neka cifra :) .
 
Jel mene ovo oci varaju ili je etc 5. Juna isao do 180$. Tako bar stoji u chartu, ne mogu da verujem da sam to preskocio, a stoji mi u 10 coina koje oratim...
 
KNC bi trebao da skoci na 2.3 , svi solidno skocilo jedino on nesto malo i jos poceo da pada dok su drugi bili u blagom rastu.
 
😂
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-06-09-20-00-15-633_com.twitter.android.jpg
    Screenshot_2021-06-09-20-00-15-633_com.twitter.android.jpg
    143.1 KB · Pregleda: 228
Pogledajte prilog 308939
Kakav skolski obrnuti H&S na 1H tek sad vidim. Taman da cimne jos jednom gore da mi pokupi ordere, skroz dobra situacija za short sa dobrim R/R-om.
Da bacim tiket pa ako prodje prodje.
Sto se mene tice mozde da cepa dole, pokupio mi je sve ordere :cool:, iako je danas razbio, da vidimo kako ce da zatvori dan. Ako se bude drzao iznad 34.5k ima dobre sanse da nastavi na gore. Videcemo da li je ovo bio samo bull trap ili ne.
 
Ja sam zapravo iznenađujuće bullish.
Pogledajte prilog 308809

Tehnički, ovo zapravo izgleda prilično dobro. Svaki put kad zatvorimo sveću niže od prethodnog dna, na RSI smo više. I istorijski, BTC RSI se retko kad duže zadržavao na ovako niskim nivoima. Chart većine altova izgleda još bolje. Naravno, strah i psihologija krda je protiv nas, ali mislim da nije ostalo mnogo kolebljivaca koje bi novi pad mogao da dodatno otrese. I kad pogledaš po forumu, nema novih ljudi koji utrčavaju sa pitanjem šta da kupe, već danima nema ni moonboy-a Saja i Simketa da pevaju ode svojoj genijalnosti.

Kažem, primite sve ovo sa solidnom rezervom. Pošto sam još jednom morao da na neko vreme odustanem od kupovine kuće zbog nekih nevezanih stvari, porastao mi je apetit za rizik, tako da nije nemoguće da mi to remeti objektivnos
Ubo si majstoru, za sad izgleda tako.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno