Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lično bih platio, da imam keš u "igri"
Nemoraš kešom, primam ja i kripto :D

Nisam naravno, opušteno samo.

Nego je malo smor čitati s vremena na vreme, kad se pojavi tako neki padobranac i počne da se ubeđuje čiji je veći, ili kako je ovo sve balon ili bla bla... a pritom nisamo videli ni jedan jedini trejd ili validan argument za svoje tvrdnje :D ( čitaj - ovaj što se poredi sa Buffett-om je pobednik za danas, definitivno :ROFLMAO: )
A šta misliš da ti navedeš ovde svoje procene, baciš neki savet, upozorenje i sl, tj. da se ponašaš kao i svi ostali, pa će vreme pokazati koliko si dobar u cryptu?
Nećeš sigurno čuti tako nešto od njega, bez brige :D
Lakše je praviti se pametan i lepo piskarati, nego nešto napisati vezano za trend ili kretanje cene kripta.

Jedio je ostavio je link ka wikipediji, koji svakako 99,9999999999999999999999% ljudi ne razume :giggle:

Od toga, na žalos,t niko nema nikakve koristi...
 
Poslednja izmena:
Feg trenutni volume preko 40mil na obe mreze, i veliki skok. Ocekujem sutra bar x2 zbog nekog hajpa oko reklama i gluposti. Moze da bude interesantno ako ne propadne, odnosno ne udjemo skoro u bear.
 
Tako su se dvoje smuvali... ( samo kazem )
Sto trezan misli to pijan govori.
Zivio 🍻

Meni je u kriptu FA bitniji od TA, jer je jos jako malo trziste i pre lako ga manipulistati vijestima, lovom itd. sta Elon uradi ili China FUD npr.
Sad se ponovo prica o Apple pay integraciji, ako se ta vijest se obistini ili slicno, ode kripto too da moon, nema tog patterna u TA koji ce to predvidjeti.
 
Poslednja izmena:
To bi rekao i Alan Ford: Ako kaniš pobijediti ne smiješ izgubiti.
Ne Alan, Grunf...
A korisna može biti i ova “Ko utekne s bojišta, doživi da se ponovo bori.”
Edit: Takođe iz Alan Forda, poučno:
“Mi imamo iskustvo, a vi novac.Na kraju vama ostane iskustvo, a nama novac.”
:)
 
Poslednja izmena:
Sto trezan misli to pijan govori.
Zivio 🍻
Sad nisam pijan, ali moram reci sledece..

"Neki moji pijani postovi su bili vrhunac intelektualnog uzivsenja u odnosu na ovo sto sam citao danas"...

Ljudi mnogo spammujemo i cesto zbog ega se samo prozivamo umesto da ucestvujemo u nekoj korisnoj raspravi i delimo savete... Trebalo bi svi da se kontrolisemo ( ukljucujuci i mene )

Zadnja dva oposta nisam nista doprineo raspravi ( ovaj i prosli )...
 
Da se vratimo na temu.

As Bitcoin price falls, the supply of the big three stablecoins $USDT, $USDC and $DAI have continued up and to the right.

During this sell-off, stablecoins have grown by:
$USDT up $14.2B
$USDC up $9.72B
$DAI up $1.22B

Neko veliki se priprema za ulaz, i to na velika vrata koliko vidim
 
Da se vratimo na temu.

As Bitcoin price falls, the supply of the big three stablecoins $USDT, $USDC and $DAI have continued up and to the right.

During this sell-off, stablecoins have grown by:
$USDT up $14.2B
$USDC up $9.72B
$DAI up $1.22B

Neko veliki se priprema za ulaz, i to na velika vrata koliko vidim

По овоме може да се закључи да се чека још један пад како би ови сви улетели?
 
Ja se isto mislim dva dana vec, pokupe kajmak na altove i onda u btc, i sam cu to verovatno da uradim. Treba pomno pratiti sada kretanje altova.
 
По овоме може да се закључи да се чека још један пад како би ови сви улетели?
sutra ističe gomila fjucersa i option pozicija.
I nedelnji, i mesecni, i tromesecni, pa je vrlo verovatno da će biti vatromet na obe strane.

Ko nije u trejdu, neka postavi ordere do 30k, moze i malo nize par, za svaki slučaj.
 
Другарици објашњавам преко измишљеног сценарија како постоје три верзије трговања коина. Ако неко има замерке, нека то и напише.
Да ти буде јасније. Ја имам 100 коина који се зове Сале. Он тренутно на неком тржишту се цени да вреди 1 долар. Дођеш ти и кажеш ми, ајд пребаци ми тих 100 Салета. Ја кажем може, али ми дај 99 долара. Ја узмем тих 99 долара, а ти узмеш 100 коина Сале. Сутра коин Сале вреди 1,4 долара. Теби дође Пера и тражи ти 100 коина. Ти кажеш може, али ми дај 138 долара. Ти си зарадила 38 долара. Сутра ујутро коин Сале вреди 0,8 долара. Пера мисли да пада вредност коина и даје га у продају како би извукао бар нешто пара. Ти кажеш Пери ево ти 78 долара,а ти мени 100 коина. Он је пукао 60 долара, а ти си тренутно зарадила још 22 долара. После пет дана врати се цена на 1 долар. Пера мисли да је опет почео да расте коин и улети и купи од тебе за 102 долара 100 коина. Одлично зарадила си још 30 долара. Значи 38+22+30=90 долара. Значи ти тренутно имаш 190 долара за пар дана. То је трговац и то је све изводљиво. Пера је будала! Ја, е ја сам тај коин пре 8 месеци купио за 0,06 долара. Ја сам добар 93 долара јер сам тај коин платио 6 долара.

Ово горе ти је разлика између трговца и "холдера", онај који чека да порасте коин. Трговац је зарадио за пар дана 90%, а онај што штека је зарадио 1650%.
Оба посла су ризична, али се може зарадити леп новац. Једино овај јадниик Пера, али да није њега ти не ништа зарадила, а таквих имаш пуно!
 
Ja jedino što bih uradio mozda, je da izadjem iz bnb-a na oko 385, i čekam ga da padne ponovo na ispod 250...ako bude, naravno.
 
sutra ističe gomila fjucersa i option pozicija.
I nedelnji, i mesecni, i tromesecni, pa je vrlo verovatno da će biti vatromet na obe strane.

Ko nije u trejdu, neka postavi ordere do 30k, moze i malo nize par, za svaki slučaj.
Isticu za nekih 8 sati. Kazu da je max pain cena na 50k, sto je tesko izvodljivo. Ali makar sutra bih ocekivao neki rast cene. Za vikend vec moze svasta biti.
 
A sta ako probije ovu crvenu liniju iznad ???
Ovaj chart je na1H, ako probije tu crvenu prebaci na 4h i videces da se u tom slucaju sprema obrnuti H&S.
ako ovaj na 1h odradi pascemo dole do nekih 35k, taj nije toliko jak, ali je jaci onaj na 4h,. Na tom bi trbalo da probije 42.5 pa bi vozio do 47k-48k. To je u teoriji, ali videcemo sta ce biti na terenu.
Uglavnom ako probije tu crvenu gore sto si pitao ima dobre sanse da odemo na tih 47-48k. Sad ga je usitnio, nesto se sprema.
Vazduh trepti kao da nebo gori 😉.
 
SAVE_20210528_050824.jpg
Evo ga, ali moze da bude i obrnuti.
Na 1h je ovakav, na 4h se formira obrnuti. Ali ne odigra se uvak tako, ovo je samo verovatnoca.
onaj veliki na 1d kad je poceo da proklizava na 60k nije smeo da se zanemari.Odradio ga je skolski.
 
sutra ističe gomila fjucersa i option pozicija.
I nedelnji, i mesecni, i tromesecni, pa je vrlo verovatno da će biti vatromet na obe strane.

Ko nije u trejdu, neka postavi ordere do 30k, moze i malo nize par, za svaki slučaj.
Imam slobodno nesto USD. Od jedno 33500 pa lagano dole, sta mislis?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno