Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koristim priliku da jos jednom smorim sa Polygon Matic..stigao je do 2.31$, a prekjuce ako se ne varam, je bio 0.88. Max pre pada mu je bio na nekih 2.7$, tako da nisam pametan sta raditi sa njim. Market cap mu konstantno raste i mislim da je pitanje dana kada ulazi u prvih 10.
Ako si dobar 2x, onda prodaš 50% i izvukao si uloženo, a ostatak ti je ulaz 0 ( free tokeni ).
Njih ostaviš, i tražiš novi neki token za ulaz.

Tako bih ja uradio :giggle:
 
Ako nekome treba savet kako da izgubi kintu, slobodno neka se javi ;)
Nisi izgubio dok ne prodaš ;) Ja sam zbog ovog pada likvidiran za 2/3 tokena koje sam imao. I dalje sam u nekom plusu u USDT-u ali me vratilo na fabričko podešavanje.
Pre 2 meseca sam bio 12x od uloženog a sada sam na 40% samo. To vam je kripto. Ali i moja je greška jer nisam samo mogao da ostavim tokene na cold wallet-u i pogledam cenu na svakih mesec dana.
 
Pogledajte prilog 307690
Sad se formira obrnuti H&S na 4h, ako probije 42.8K i zatvori svecu vozice do 48K. Prokleti H&S kud ga nisam ispostovao na 60K, znaci ipostujme brate.
Ako nekome treba savet kako da izgubi kintu, slobodno neka se javi ;)
Ivanovicu kuco stara :)

Svi koji su danas prodavali uskoro ce biti opet uvuceni u fomo kad za dan ode na 40k. Imam osecaj da ce ovo da se desi.
 
Ako si dobar 2x, onda prodaš 50% i izvukao si uloženo, a ostatak ti je ulaz 0 ( free tokeni ).
Njih ostaviš, i tražiš novi neki token za ulaz.

Tako bih ja uradio :giggle:
Ma nije to Bog zna sta, 150kom od koje sam neke uzeo na 1$, neke na 1.75$. Na ovom dnu sam dokupio nesto malo Eth-a i Neo, jer na Cex-u imam sicu sa kojom zbog min iznosa za transakcije nisam nista mogao da uradim, pa reko ajde to da sredim dok je povoljno. Inace, imam pare koje mi trebaju sledece god za neku investiciju, pa nisam bas hteo da se zezam mnogo, a bas me vuklo. Prvi ulet je bio visok, pa se sada blizim nuli suma sumarum. Necu jos da prodajem, jer verujem da moze da ide preko 3$, a i ako ne ide ne prodajem..Mislim da ce ovo jednog dana vredeti, koliko god je sada sitno.
 
Nisi izgubio dok ne prodaš ;) Ja sam zbog ovog pada likvidiran za 2/3 tokena koje sam imao. I dalje sam u nekom plusu u USDT-u ali me vratilo na fabričko podešavanje.
Pre 2 meseca sam bio 12x od uloženog a sada sam na 40% samo. To vam je kripto. Ali i moja je greška jer nisam samo mogao da ostavim tokene na cold wallet-u i pogledam cenu na svakih mesec dana.
Prodo bratac, na samom dnu da bi izbegao likvidaciju. Bilo mi je cudno da mi se tako priblizila likvidacija jer sam imao polugu od max 1.5, ali sam u nekoj brzini kupio btc a da nisam ni znao dok sam vozio bus, ludak, i to mi je povuklo sredstva. hteo sam da trgujem sa BTC-om iz zezanja, bio u plusu i kad sam isao da zatvorim trade postavio sam order sa jednom nulom manje i napravio glupost. Tek posle dva dana sam video da imam btc ali ne na margini nego na menjacnici sto mi je nekako totalno ludacki i to me je vuklo dole, a da nisam ni znao. Ili sam ja napravio neku glupost u toj konfuziji ili je neko usetao na moj racun i hteo da mi mazne to malo bede, samo sto to nije moguce,ja mogu da povlacim samo xrp i to samo na jednoj adresi.
Jos sam pazio da se ne zalecem kad ono likvidacija se pojavila, a i bio mi je zent jer mi je sve licilo na Januar 2018-te, sto i dalje moze da se desi, mada je to bio naj gori trenutak za izlazak, ali bolje i to nego da me likvidira.
Ono sto sam bio resen je da ne idem u minus, izasao sam sa malim plusem, krastavac sad bi to bilo mnogo bolje, ali prc. Moram da smanjim uloge, tako sam i poceo, ali sam se zaneo i eto ga karambol.
Nemojte da trgujete dok vozite bus, nije dobro ;)
 
Pogledajte prilog 307690
Sad se formira obrnuti H&S na 4h, ako probije 42.8K i zatvori svecu vozice do 48K. Prokleti H&S kud ga nisam ispostovao na 60K, znaci ipostujme brate.
Ako nekome treba savet kako da izgubi kintu, slobodno neka se javi ;)
Zao mi sto ti ono vece nisam rekao "Vracaj se, ne prodaj", ali ko sam ja da dajem takve savete. Super si lik i cini mi se da imas vise slifa za ovo od vecina. Stvarno bi mi bilo drago da uzmes te parice koje si isplanirao.
 
Lako je reci, ali mislim da je presudno to koliko ulozene pare uticu na zivot, tj koliko su ti potrebne. Ako ti ulozeno ne znaci nista, onda mozes da ih gledas kao valutu i ne obracas paznju na iznos u $ koji se topi. Ako zavisis u nekoj meri od toga i gledas kako nestaju, onda je tesko ostati pribran i ubediti sebe da ce sve da krene gore..Tada instikt govori da se izvuce sta moze.
 
Tacno
Lako je reci, ali mislim da je presudno to koliko ulozene pare uticu na zivot, tj koliko su ti potrebne. Ako ti ulozeno ne znaci nista, onda mozes da ih gledas kao valutu i ne obracas paznju na iznos u $ koji se topi. Ako zavisis u nekoj meri od toga i gledas kako nestaju, onda je tesko ostati pribran i ubediti sebe da ce sve da krene gore..Tada instikt govori da se izvuce sta moze.
Tacno, imao sam kintu koju sam spremao za Spaniju, hocu da se preselim tamo i za to vreme mi je stajala pa sam usao u ovo jednim delom, ali sad mi treba papir i to je to, nisam hteo da izgubim. Da ulazim vise necu, polako povlacim kintu, mozda malo sa nekom sicom ili ako tamo brzo nadjem neku ok sljaku, ali to ce biti kasno. Sledeci valjani ulaz ce mi biti u debelom bear periodu, naravno ako budem imao kintu. Za to vreme mogu da radim ono sto radi Simke, ali sa sicom, da sibicarim.
 
Medo, na benchu sam od 2011 pod raznim nickovima i u 99% slucajeva citam i pratim samo ovaj pod forum. Morbius je u pravu 1/1. Saj ceo zivot prica kako je LTC do jaja, a u prva dva bula su mu bas dan pre skoka pokrali sve koine. Pa se onda kleo kako je LTC do jaja, sve su shitovi, pa niko nista ne zna osim njega, pa cena skace na jesen, pa cena skace na zimu, pa cena skace na prolece, pa cena skace na leto i tako u krug godinama.
To sto je prisutan na forumu i sto ga nekad nesto ukenja da pogodi, to apsolutno ne znaci nista, osim da i corava koka ubode zrno. Da si na forumu od malo ranije, kad se nije znalo za kripto ovako siroko, poznavao bi (barem po nicku) lika koji je dosta tema ovde i otvorio, a on je @genijalcina. Medjutim, covek se pred naletom raznoraznih magova kriptovaluta, samo iskljucio iz price i to je to.
Dakle ne velicaj specijalce koji su ulozili lovu i ne zele da gledaju stvari realno i onakve kakve su nego gledaju samo i iskljucivo pozitivno jer im mozak ne dozvoljava drugacije.

Ova prica koja se desila sa Teslom i Muskom je najbolji dokaz da su svi koini pump i dump seme, klasicna mlm sema u kojoj bogati postaju jos bogatiji a siromasni jos siromasniji.
Ne kazem da se ne moze uzeti kinta od trejda, omasti se brk, ali velika vecina ga sazvace zestoko.
Hajde sledeci put kad se setis da se pravis pravis pametan prvo se lepo upoznaj s cinjenicama. Ako si vec tu od 2011-te i pratis sta sam pisao onda znas i kad sam pukao i kako. Nije bilo dan pred pump kao sto pricas jer po tvojoj prici ispada da lazem i baronisem 😄
Drugo, da si ti samo citao forum ne bi izmenjao toliko nickova nego bi imao jedan kao svi mi normalni i posteni ;)
Dobro si mi rekao kakva je situacija da te klepim na ignore preventivno, da ne izgubim jos 2 minuta zivota na tebe. I ovih 2 minuta je previse. Aj uzdravlje.
 
Hajde sledeci put kad se setis da se pravis pravis pametan prvo se lepo upoznaj s cinjenicama. Ako si vec tu od 2011-te i pratis sta sam pisao onda znas i kad sam pukao i kako. Nije bilo dan pred pump kao sto pricas jer po tvojoj prici ispada da lazem i baronisem 😄
Drugo, da si ti samo citao forum ne bi izmenjao toliko nickova nego bi imao jedan kao svi mi normalni i posteni ;)
Dobro si mi rekao kakva je situacija da te klepim na ignore preventivno, da ne izgubim jos 2 minuta zivota na tebe. I ovih 2 minuta je previse. Aj uzdravlje.
Znam jako dobro, ali ti i ne verujem nesto previse, iskreno. Bas onda kad skoci cena ti popasao hack...ajde molim te
Sto se tice normalnih i postenih, prvi acc su mi skinuli zbog fajta oko kopanja sa 6950, drugi zato sto sam jendom adminu rekoa da je jaje a treci skoro na idena temi gde me je mentol isprozivao najstrasnije
Trosi ti minute da ubedjujes ljude da je kripto samo dobitak i da nema nikad nicega osim para para i paraaaaaa
 
Medo, na benchu sam od 2011 pod raznim nickovima i u 99% slucajeva citam i pratim samo ovaj pod forum. Morbius je u pravu 1/1. Saj ceo zivot prica kako je LTC do jaja, a u prva dva bula su mu bas dan pre skoka pokrali sve koine. Pa se onda kleo kako je LTC do jaja, sve su shitovi, pa niko nista ne zna osim njega, pa cena skace na jesen, pa cena skace na zimu, pa cena skace na prolece, pa cena skace na leto i tako u krug godinama.
To sto je prisutan na forumu i sto ga nekad nesto ukenja da pogodi, to apsolutno ne znaci nista, osim da i corava koka ubode zrno. Da si na forumu od malo ranije, kad se nije znalo za kripto ovako siroko, poznavao bi (barem po nicku) lika koji je dosta tema ovde i otvorio, a on je @genijalcina. Medjutim, covek se pred naletom raznoraznih magova kriptovaluta, samo iskljucio iz price i to je to.
Dakle ne velicaj specijalce koji su ulozili lovu i ne zele da gledaju stvari realno i onakve kakve su nego gledaju samo i iskljucivo pozitivno jer im mozak ne dozvoljava drugacije.
SAJ ima nesto i to nesto je dobro ... to kad ce on da se otarasi i sta ce da radi je njegova stvar. Secam se da mu je moj brat pustio PM. i pitao ga za 2 koina. Lepo mu je reko i zahvalan sam mu na tome. Imam poruku u PM. sacuvanu i ne bih da je postujem.E sad ako krenete da racunate kolko SAJ ima koina i da ih je prodao na vreme pa kupio,pa proda za extra cenu,mislim da bi ste banovali sami sebe.Ko (ne)voli bla bla bla bla bla ......
edit- Svako sebi odredjuje target & hold & trejd ... slusao nekoga ili ne.
edit- Da bi ste bili dobri u ovome morate biti posveceni 24/7 , nekada ni to nije dovoljno. Lako je kupiti za 100 i prodati za 200.
 
Poslednja izmena od urednika:
Napaju zestoko. Taman je izgledalo da je fud zavrsen kad evo novog naleta.
Videcemo kakva ce biti reakcija trzista.
 
Pokusavaju da iscede jos koji BTC ispod 40K, nisam verovao da ce ici ispod 40K ali ocigledno veliki hoce da pokupe sto vise pogotovu od novajlija koji se nikad nisu susreli sa ovakvim dampovima i odma napunili gace. Pokrivaju se pricama o Kini i dr. hostapleri.
 
E ako ce Iran da banuje kripto onda sam vec smrtno preplasen :ROFLMAO:
Jesu realni s tim vestima? Kao da Iran preti nuklearkom pa cemo mi svi da se poplasimo. Neverovatni su majke mi.
Samo prste kao neke vesti o banu a Ameri digli uzbunu da se sto pre uvede digitalni dolar.
 
Saj, kada kreće MW?! S obzirom na sva dešavanja u poslednje vreme, koja je tvoja prognoza za LTC, kako će to da utiče na cenu?! ;)
 
E ako ce Iran da banuje kripto onda sam vec smrtno preplasen :ROFLMAO:
Jesu realni s tim vestima? Kao da Iran preti nuklearkom pa cemo mi svi da se poplasimo. Neverovatni su majke mi.
Samo prste kao neke vesti o banu a Ameri digli uzbunu da se sto pre uvede digitalni dolar.
Al stvarno vise s ovim vestima, svaki dan neko nesto banuje.
Sledeca vest ce biti:
Kraj za bitcoin Kim Jong Un zabranio internet u Sevrrnoj Koreji. A njegov brat blizanac banovao Saja sa benchmarka. Foto+Video
 
Poslednja izmena:
Izgleda da Apple nešto planira u vezi sa kriptom.


Obratite pažnju na Key Qualifications, druga stavka... to mi je zapalo za oko prvo

Deluje kao neka integracija kripta i apple pay-a.

Ukoliko se ovo odigra, to može biti veoma bulish vest uskoro, samo da procuri kroz medije. :D

edit:

Ako ima nekog od IOS developera, mogao bi se raspitati pa da javi šta planiraju
 
Ne vredi, trziste funkcionise tako sto reaguje na vesti. AI momentalno reaguje na to, botovi automatski pokrenu lavinu i kad to krene onda se aktiviraju shorteri koji ce obrnuti kolicinu na brzaka, posle njih se popale panicari pa i oni istresu, aktiviraju se i stop loss orderi i eto ti crvena sveca.
10 godina nam istu pricu zvacu i to i dalje prolazi. Recikliranu nam vesti od pre 4-5 godina bez problema i trziste reaguje. Jedino sto sada imamo i ovog manipulatora Elona koji svira kako njemu odgovara. Mislim da je stotine i stotine miliona makao dok je twitovao.
Dok se to ne resi, dok neko jednog dana ne bude odgovarao nikada se nece resiti to.
Dzaba sto nas 100 znamo sve to kad imamo jos 1000 novih koji ne znaju. Procenat ljudi koji je u kriptu je i dalje jaaaaako mali tako da ne znam kada ce trziste sazreti.
Tek sada smo na pragu mass adoptiona a i to je pitanje koliko ce % ljudi uci iole ozbiljnije u pricu, pa dok i oni sabiju malo iskustva bar do sledeceg ciklusa...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno