Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
index.jpg
Ovo je lepa korekcija :)

Samo nek pada ljubi ga majka

Sto bi Benjamin reko " Ovome se radunju oni koji su kupovali kad je padao proslo leto i uzimali profit do sada, da bi ste bili medju njima sledeci put preduslov je da sad stisnete muda i krenete da kupujete"..

Sreca pa znam da bacam pare, a sad cu da bacam sve na Bitcoine :)

Akumuliram BTC prema savetima vec pomenutog i to iskljucivo ponedeljkom ujutro pre polaska na posao .

Ako se BTC dominance popravi i ode jos nekih ~10% gore onda cu preci na to da kupujem neke altove ( ADA / DOT ).

Etherium ne diram do jeseni..

Od gore navedenog nista nije moje misljenje, jedino je slika pastete original .
 
Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 307408
Ovo je lepa korekcija :)

Samo nek pada ljubi ga majka

Sto bi Benjamin reko " Ovome se radunju oni koji su kupovali kad je padao proslo leto i uzimali profit do sada, da bi ste bili medju njima sledeci put preduslov je da sad stisnete muda i krenete da kupujete"..

Sreca pa znam da bacam pare, a sad cu da bacam sve na Bitcoine :)

Akumuliram BTC samo trenutno prema savetima vec pomenutog i to iskljucivo ponedeljkom ujutro pre polaska na posao .

Ako se BTC dominance popravi i ode jos nekih ~10% gore onda cu preci na to da kupujem neke altove ( ADA / DOT ).

Etherium ne diram do jeseni..

Od gore navedenog nista nije moje misljenje, jedino je slika pastete original .
Ima i jeftinijih brendova za paštete. Ne treba se rasipati u teška vremena.
 
Pogledajte prilog 307408
Ovo je lepa korekcija :)

Samo nek pada ljubi ga majka

Sto bi Benjamin reko " Ovome se radunju oni koji su kupovali kad je padao proslo leto i uzimali profit do sada, da bi ste bili medju njima sledeci put preduslov je da sad stisnete muda i krenete da kupujete"..

Sreca pa znam da bacam pare, a sad cu da bacam sve na Bitcoine :)

Akumuliram BTC prema savetima vec pomenutog i to iskljucivo ponedeljkom ujutro pre polaska na posao .

Ako se BTC dominance popravi i ode jos nekih ~10% gore onda cu preci na to da kupujem neke altove ( ADA / DOT ).

Etherium ne diram do jeseni..

Od gore navedenog nista nije moje misljenje, jedino je slika pastete original .
Trebao si da ga slusas kad je rekao da se rasproda i da se ceka korekcija, mada ovo ne lici na korekciju.
 
Ako li nam sad uteče Djordje, znajte dobra biti neće.
Altovi su vraceni na fabticka podesavanja, a BTC je jos iznad 30k. Da je na 20K pa da razumem,ali ovakav pomor altova, a btc je pao "samo" 50 %.
Ako probije tih 30k i krene dole jos jedno dva trzaja atlovi ce bukvalno gace da napune.
Cudna neka situacija.
 
za 11 dana pao 50 000 evra.Sampion 😂 apokalipse.Takodje je za kratko vreme pregazio bitkoin i otisao gore.
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-05-23-20-59-44-800_com.revolut.revolut.jpg
    Screenshot_2021-05-23-20-59-44-800_com.revolut.revolut.jpg
    51.6 KB · Pregleda: 237
  • Screenshot_2021-05-23-20-59-26-148_com.revolut.revolut.jpg
    Screenshot_2021-05-23-20-59-26-148_com.revolut.revolut.jpg
    52.1 KB · Pregleda: 238
Nije čudna situacija, uvek je tako bilo. Kada btc skoči 50%, altovi skoče 70-100%, kada btc padne 50%, altovi padaju oko 80%. Laka zarada, ali i bolan gubitak za onoga ko voli da se igra.
 
Sol samo posmatram i ako bi nekim slucajem pao na 15-20$ mozda bih uleteo. Do tada posmatram i razmisljam da li da ubacim kes u USDT/USDC i da budem spreman da se kasnije ne bih iznervirao :)
Ovo mi je zvučalo kao naučna fantastika kad je dzigi ovo pisao... SOL malopre 19$ :)
Ja ne prodajem, samo dodajem. U stvari, trejdujem tj. swap-ujem SOL za jedan token u Solana ekosistemu i nazad. Neki patern koji sam već unazad 2-3 nedelje primetio na jednoj od menjačnica. Algoritam na menjačnici menja odnos između tokena na osnovu trejdova iz pool-a. Tako da ponekad ponudu dosta veću količinu tog tokena za SOL. Moja pretpostavka je da čak i manji trejd promeni odnos pa eto otuda te razlike. Mada moguće je i da to nema veze, moguće je da se samo ... kockam, da ublažim bol.mp3 🎶 🤣

U ovakvim situacijama svakakve stvari se dešavaju (neko je spomenuo cene na 0). FIDA token Bonfida menjačnice, krvava sreda negde oko podneva:

FIDAna-Nuli-19-05-2021.png


Ovo sa FIDA-om je bilo kao IDO (Initial DEX Offering) 😂
 
Većina altova je bar x10 u odnosu na mart prošle godine a vi pričate o nekom dnu...može ovo još mnogo niže,ne smem da zamislim šta bi bilo da teter pukne ili da binance napravi neku zvrčku.
 
Juče sam prvi put ušao u kripto. Kupio BTC za 1000 EUR i ETH za 800 EUR. Ako neko ima reči utehe ili savet, dobrodošao je 😁
 
Oko ovoga se potpuno slazem sa Simketom. Na 60k samo da docekam korekciju pa da kupim, padne na 40k ma necu sad da kupim ide jos dole, padne na 30k pa tek sad necu da kupim ovo sve propalo, pa padne na 3k prosli mart, ma ni sad necu da kupim cekam ga ispod 1000. I tako mnogi nikad ne kupe kad pada vec ulecu u fomo.
 
Oko ovoga se potpuno slazem sa Simketom. Na 60k samo da docekam korekciju pa da kupim, padne na 40k ma necu sad da kupim ide jos dole, padne na 30k pa tek sad necu da kupim ovo sve propalo, pa padne na 3k prosli mart, ma ni sad necu da kupim cekam ga ispod 1000. I tako mnogi nikad ne kupe kad pada vec ulecu u fomo.
Neka, samo neka čekaju :) kome ćemo mi inače prodavati za par meseci ;)
 
Većina altova je bar x10 u odnosu na mart prošle godine a vi pričate o nekom dnu...može ovo još mnogo niže,ne smem da zamislim šta bi bilo da teter pukne ili da binance napravi neku zvrčku.
Ja imam 10 altova i ni jedan nije "bar x10", svi su izmedju x4 i x7. Bitkoin je u padu od 14. aprila, trenutno je na nivou od 02. januara. Koliko ljudi je pogodilo taj minimum? Sve zavisi kako se gleda.
 
Sad na leto beri maline 3 meseca da vratis te pare, pa ti vise nece pasti na pamet da bacas pare na taj tvoj bitkonj.
haha, bez brige sine, ja te pare zaradim za oko 2 nedelje

Inače, hvala momci! Svakako sam uložio pare koje mogu da prežalim, ali cenim da BTC neće značajno ispod 30k. Razmišljao sam i da svake nedelje ulažem po 250 EUR do kraja godine ali se još dvoumim
 
A ne vredi kad ne kontas da se zezam. :)
Ma opusteno samo, pare koje ti ne trebaju mesecno za zivot i neku ustedjevinu (eto tih do 1000e) slobodno ulazi. Samo napravi neki plan. Recimo ulazes dokle god je btc ispod 40k ili tako nesto. Ulozi i u neke altove koji su provereni a pali su sad mnogo.
 
A ne vredi kad ne kontas da se zezam. :)
Ma opusteno samo, pare koje ti ne trebaju mesecno za zivot i neku ustedjevinu (eto tih do 1000e) slobodno ulazi. Samo napravi neki plan. Recimo ulazes dokle god je btc ispod 40k ili tako nesto. Ulozi i u neke altove koji su provereni a pali su sad mnogo.
A ne kontam, sorry. Još nisam pohvatao ko je kakav na forumu 😁
Hvala na savetu svakako
Kasno Marko na Kosovo stize :p
Ma pročitao sam negde da ima dva prava trenutka da se kupi BTC, jedan je bio pre 10 godine a drugi je upravo sad. Pa reko ajde, krastavac, nisam ni ja budala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno