Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako apple probije led, ubrzo će i samsung i huawei,... i eto ti mass adoption

edit:

pa neka samo 1% korisnika apple-a koristi, to je par miliona korisnika lagano
Zanimljivo je kako su najpre ismevali Apple zbog uklanjanja punjača i slušalica iz pakovanja telefona, a zatim brže bolje i sami uradili isto, onog trenutka kada su skontali da će ideja proći. Tu leži velika moć. (Ne Samsunga ;) )
 
Pošto vidim da su se dežurni moonboy-i opet bacili u fantaziranje, treba da pomenem da je istorijski za potvrdu BTC bear marketa potrebno da zatvorimo celu weekly sveću ispod 20WMA i 50-200 death cross. I jedno i drugo nam se ubrzano približava. Ne kažem da mora da se i desi, ali pametno je biti ekstremno obazriv u ovakvim situacijama.
 
Ja ne verujem da ce bull tek tako da nastavi.. Ovaj crash je poplasio novajlije, ali treba da potpuno slomi i najokorelije holdere da bismo nastavili dalje...
 
Bas hteo da napisem al Saj je rekao. Isto je bilo 2017. Fud za fudom, i tada je Kina "banovala" bitcoin 3 puta za to leto i Jamie Dimon iz JP Morgana olajavao crypto svugde i druge gluposti koje sam zaboravio.........
Sve ce pokusati da vas nateraju da prodate jeftino
Smejurija, ali dovoljno da uplasi neokupane prljave mase
 
Ja to stalno pricam, cilj je isterati ljudima novcice za sto manje para. Nece institucije pumpati cenu da bi se svi mi istresali na 10x vecoj ceni. Dok vecina novcica ne bude u rukama kitova i institucija pump nije gotov. Labilni uvek nadrljaju. Zato i pricem uvek da je daleko laksa varijanta za vecinu ljudi da kupe novcice i ne diraju nista. Zaradi se lepo na trgovini ali to nije za dobro za zdravlje za vecinu ljudi a cesto i za sam novcanik.
 
Mogu lako da ti ispune zelju i ostave narod sa novcicima 😅
Prosli put im je trebalo samo godinu dana hladjenja za solidno pumpanje pocetkom 2019. i vrlo moguc pocetak bulla da nije izbila pandemija. Ovako racunamo pocetak od prosle godine.
Tako i sada, moze sve ovo dobro da odmori godinu dana.
 
Ti meni usd/eur kurs (oko 1.2)(oko 8333 eur) znaci das mi u eur a ja tebi prebacim recimo TETHER na bazi trona (trc20) na Nexo wallet(ili bilo koji drugi na bazi Trona) ... ti sa njega prebacis na recimo Binance(ili neku drugu koja ima USDT na bazi Trona(imas i erc i jos neke kyrce palce za USDT, pazis da se ne zayebes), provziju platis na tu sumu od 10k USDT msm oko 1 USDT i cao zdravo... svi srecni 😅👌
Zašto taj neki Nexo wallet? Zašto ne direktno na depozit adresu na menjačnici?
 
Samo da se javim da sam ceo kredit utukao stepenasto (u 2 koraka). Kupio BTC na 39000$ (jednu trećinu), pa zatim DOT na 23$ (drugu trećinu). E sada čekamo da vidimo. Ako krene dole sve, plaćamo rate kredita, a ako krene gore vraćam kompletan kredit. Srećno svima.
 
Samo da se javim da sam ceo kredit utukao stepenasto (u 2 koraka). Kupio BTC na 39000$ (jednu trećinu), pa zatim DOT na 23$ (drugu trećinu). E sada čekamo da vidimo. Ako krene dole sve, plaćamo rate kredita, a ako krene gore vraćam kompletan kredit. Srećno svima.
Ajde nek je sa srecom.Samo pozitivno i nema sekiracije.Ovo je cista igra zivaca.
 
Dobro je sto onaj fud od juce nije previse uzdrmao cenu. Bio je pad 10% ali se brzo oporavlja. Preko 40k do vikenda i za vikend iznad 20 WMA i eto fomo opet.
Naravno moze i potpuno suprotno da bude. U svakom slucaju ocekuje nas zanimljiv rasplet.
 
Ja se dvoumim da li da dokupim DOT ili XRP.
 
Poslednja izmena:
Ne zovu ga džabe Cripple. A opet se nekako drži u prvih 10.
 
Samo da se javim da sam ceo kredit utukao stepenasto (u 2 koraka). Kupio BTC na 39000$ (jednu trećinu), pa zatim DOT na 23$ (drugu trećinu). E sada čekamo da vidimo. Ako krene dole sve, plaćamo rate kredita, a ako krene gore vraćam kompletan kredit. Srećno svima.
E medo, kako su mene zaznuli i uvalili kredit. Sve kockice su se namestile i ja reko aj da se resim sirotinje, a upao sam u .....
Pre neki dan odem u banku kaze mi imam pravo na 25k kredita, more mrs tamo ovco jedna jos ni stari nisam ni do pola vratio.
A kad sam uzeo kintu, puni dzepovi kao ciga kad dodje iz Svajcarske, ispadale mi iz dzepova.
Kaze mi zena, isti cigan gastarbajter.
Sve se to neslavno zavrsilo, mada i nije, jos traje, ali vracanje i trajace.
 
Ako si blizu polovine vraćanja starog kredita, nemoj da se prevariš pa da ga otplatiš odjednom. Bolje ga isplaćuj do kraja, jer si im veliku većinu kamate već platio, a sada tek dolazi veći deo glavnice. Banke su k..ve.
 
Neo ima sanse da ove godine postane top 10 coin, pod uslovom da ne zaginemo u bear market. Imao sam ga nesto od ranije i uzeo u dipu za btc solidnu kolicinu. Sad ga pratim samo u odnosu na btc, zasad sam 20% u plusu za ovih par dana.
 
Slazem se, tehnicki je obrnuo trend preko noci, nije bilo ni pokusaja da se odrzi preko 20 wma.
Zele sigurno i na 30k i na 20k i na 10k. Samo je pitanje da li ce im dozvoliti ove sto su dosad vec usle ili ce i njih uvlaciti u fomo.
Neizvesno je sad sve.
 
Samo da se javim da sam ceo kredit utukao stepenasto (u 2 koraka). Kupio BTC na 39000$ (jednu trećinu), pa zatim DOT na 23$ (drugu trećinu). E sada čekamo da vidimo. Ako krene dole sve, plaćamo rate kredita, a ako krene gore vraćam kompletan kredit. Srećno svima.
A sta bi sa trecom trecinom?
 
Screenshot_2021-05-27-14-06-38-440_com.tabtrader.android.jpg
Za sada mora da probije 42.5k , ali je nesto neodlucan. Mozda ce da potraje ovo, ali zato altovi ne gube vreme, narocito eos i omg, smrdljivci.
Dominacija ponovo pada, ovo izgleda kao dobar period za altove, ko je kupio naravno 🥴.
 
Screenshot_2021-05-27-14-25-33-655_com.tabtrader.android.jpg
Ali zato na 1H se sprema ponovo H&S, ako ne probije 40.5k, a to bi znacilo da ce da jurne dole. Pretplatio se na ovaj patern.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno