Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
😂
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-05-18-16-40-44-831_com.twitter.android.jpg
    Screenshot_2021-05-18-16-40-44-831_com.twitter.android.jpg
    86.4 KB · Pregleda: 173
  • Screenshot_2021-05-18-16-42-37-419_com.twitter.android.jpg
    Screenshot_2021-05-18-16-42-37-419_com.twitter.android.jpg
    81.4 KB · Pregleda: 203
1621351522244.png

Ne znam šta je istina, niti me preterano zanima fud u bilo kom obliku, ali naleteh, pa da podelim :)
 
Jedino češće od kineskog zabranjivanja kripta je smak sveta :ROFLMAO:
 
Ko god da je objavio ne cini ga istinitim pa ni Reuters, vrapci na grani su naucili vec sta predstavlja vest da kina banuje kripto i koliko ima istine u tome.
Trocifreni broj puta je do sada banovala...
 
Bilo kako bilo BTC dominance je pao ispod 40%, treba razmisljati o bezanju iz altova u BTC.

Ovo misljenje nisam "samostalno formirao" ( da ne kazem ukrao sam ga :) )

Ja sam prodao svu ADA-u koju smem da prodam od altova jedino cuvam LINK u znacajnim kolicinama.
 
Sta mislite o novcicu (AKRO) Akropolis i TRX ? Mislim da imaju izgleda za bum.Mozda
 
Bilo kako bilo BTC dominance je pao ispod 40%, treba razmisljati o bezanju iz altova u BTC.

Ovo misljenje nisam "samostalno formirao" ( da ne kazem ukrao sam ga :) )

Ja sam prodao svu ADA-u koju smem da prodam od altova jedino cuvam LINK u znacajnim kolicinama.
Ne rece dal si pjan 😂.
Mislim da ce dominacija jos da pada, sad je mnogo vise altova nego u proslom ciklusu, ne bi me cudilo da padne na 20-25%. U ostalom kroz odnos su poceli jako dobro da napreduju. Uglavnom svi altovi su u jako losem odnosu kroz BTC, moguce je da ce to da se popravi.
 
Samo ce morati jednom da se povrati, bar bi trebalo... kao 2017...ako nas ocekuju ludorije posle leta.
 
Doge i Adu jedino ako je shortovao mogao je da izgubi. :)
Ili zali sto nije kupio.

pa da pitas 99% grupe pljuje sve osim BTC i ETH, za to su svi experti.
a kad shitcoini skacu niko nista ne postuje, niko da da neki brzi info da mozemo da odreagujemo.
a toboz sve profesionalci. uhhh

simke ne mijesaj se, ti si u onih 1%.
 
pa da pitas 99% grupe pljuje sve osim BTC i ETH, za to su svi experti.
a kad shitcoini skacu niko nista ne postuje, niko da da neki brzi info da mozemo da odreagujemo.
a toboz sve profesionalci. uhhh

simke ne mijesaj se, ti si u onih 1%.

Ako ti treba pro tip za shitcoine evo jedan .

Odes na ovaj link https://meridianbet.rs/ i na crno ( crveno je bilo prosli put ),

A moze i keca na Juventus ...



Ljudi jel stvarno mislite da bilo ko ovde ima neki info o tome sta ce da se napumpa koji SHIT i kad i da moze predviditi sta ce da se desi sutra ili za par dana sa iole dobrom preciznoscu ?!?!?!

Evo ti sta si pisao 22.03.2021.

zasto je ADA zakucana na 1.0€ zadnjih 2 dana ?

Sad je ADA 1.67 evra ..


da udjem u ADA cardano ?
jel imate savjet za price target ?
Na ovu poruku si imao nekoliko odgovra vidim da je tad ADA bila 0.9$ ...

Mislim ne kapiram sta oces da kazes ?

Jedino ako si radio daily trejding i neke poluge pa puko pare, ali savete koje si dobio su bili OK koliko vidim ( nisu bili moji saveti nego nekih drugih ljudi )

A i da su bili losi saveti pa moras sam da odlucis sta je dobar i sta los savet i koliko sta vredi. MIslim ne kapiram sta oces ?
 
Ima li odje neki junak ko zna sta je to ETP? Ima ga na bitfinexu, skoro je zakucan za dno, nesto sam ga kupio jer kontam, ako padne ne moze daleko, ali ako opali gore moze mnogo vise.
Bio ne kao krenuo pa se dugo zadrzao i sad je ljusnou ko pjan.
 
Ima li odje neki junak ko zna sta je to ETP? Ima ga na bitfinexu, skoro je zakucan za dno, nesto sam ga kupio jer kontam, ako padne ne moze daleko, ali ako opali gore moze mnogo vise.
Bio ne kao krenuo pa se dugo zadrzao i sad je ljusnou ko pjan.
Ja ga imam dosta kopao sam ga od 17te dosta na vamo, a usao sam i zive love jer cena mu je smesna u odnosu na ath.

Bila je neka prica da je zamisljen kao kineski eth bla bla.

Kao projekat deluje sasvim ok, a cena bas u bunaru.

Dobro je sto ga malo ima i lako moze da se napumpa. Pogotovo na bitfinexu.

I ja vecinu drzim tamo nesto malo na njihovom waletu koji radi savrseno.

Transakcije su brze i jeftine
 
Ja ga imam dosta kopao sam ga od 17te dosta na vamo, a usao sam i zive love jer cena mu je smesna u odnosu na ath.

Bila je neka prica da je zamisljen kao kineski eth bla bla.

Kao projekat deluje sasvim ok, a cena bas u bunaru.

Dobro je sto ga malo ima i lako moze da se napumpa. Pogotovo na bitfinexu.

I ja vecinu drzim tamo nesto malo na njihovom waletu koji radi savrseno.

Transakcije su brze i jeftine
Dobro je, nisam jedini ko ga ima 😂.
Jednog dana bicemo milioneri 😉.
Znaci nije bas bas neki autsajder, moze da se ocekuje da zasija. Nisam znao ni da se kopalo to cudo. Ja veze nemam sa tim, kupujem sta je jeftino i molim se bogu da poleti 😂, dole skoro pa da nema gde.
 
pa da pitas 99% grupe pljuje sve osim BTC i ETH, za to su svi experti.
a kad shitcoini skacu niko nista ne postuje, niko da da neki brzi info da mozemo da odreagujemo.
a toboz sve profesionalci. uhhh

simke ne mijesaj se, ti si u onih 1%.
Najvise se prati btc i eth s razlogom, jer od kretanja njihove cene zavisi celo trziste i dugorocno su najsigurniji i najisplatovoji.
Evo mogu sad da ti kazem ovaj i ovaj coin/token skocili 5x, sta imas od toga? Brzi info za jos brzu zaradu, pa daj nek i meni neko kaze. :)
Recimo rekao sam da trgujem fan tokenima, atm je skocio 7-8x za mesec dana jer ce najverovatnije sledece nedelje osvojiti titulu, juv je samo danas skocio 50%. Og je bio 7 dolara kad je btc bio 63k, danas kad je btc 43k on je 13 dolara. Asr skace, acm skace, samo bar nista posebno. Da li sam znao da ce se to desiti - naravno da nisam. Da li savetujem nekom da kupi, naravno da ne. svako je odgovoran za sebe.
U kriptu neces zaraditi dok sam ne uzmes da istrazujes. Fora je pronaci dobar alt dok mu je cena niska i dok niko skoro nije cuo za njega. Kad krenu svi da pricaju najveci potencijal za zaradu je vec prosao.
A postoji i tema za moon shot novcice, pa mozes da prelistas sta pisu ljudi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno