Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Short je mnogo zajebaniji od longa jer nista ne moze da padne vise od 100 %, ali zato moze da skoci 20000%, a tu se puca. Uvek je bolji long, narocito u bulu.
Sa polugama pucaju i iskusni trejderi,a ne mi.
Ne razumete zasto je to napisao. Naravno da short nije dobar ali posto je user 2x napisao kako ce cena nastaviti da pada. Ako vec ima tako cvrst stav sto da ga malo ne "opravda".
I weasel i ja smo sasvim sigurni da taj user jako gresi i da cena ide gore a ne dole a verujem i dobar deo vas. Mislim da smo pronasli dno i da sad mozemo lagano na gore.
 
Screenshot_2021-05-18-13-02-57-161_com.tabtrader.android.jpg
XRPUSD ako probije ovaj simetricni bice vozi Misko, XRPBTC je vec probio rastuci i sad moze da pici blago cici 😉.
Ne secam se ko mi rece da je XRPBTC bearish, ali greska u koracima 😉.
Ne razumete zasto je to napisao. Naravno da short nije dobar ali posto je user 2x napisao kako ce cena nastaviti da pada. Ako vec ima tako cvrst stav sto da ga malo ne "opravda".
I weasel i ja smo sasvim sigurni da taj user jako gresi i da cena ide gore a ne dole a verujem i dobar deo vas. Mislim da smo pronasli dno i da sad mozemo lagano na gore.
Mozda jos nismo udarili u dno, ali LTCBTC izgleda dobro, ponovo napada otpor i izgleda da ce da ga probije. Ja ga imam samo kroz odnos jer mi nije zakacio order za milimetar, ali i tako nije lose.
 
Ljudi verujte mi da znam koliki je rizik gde na leverage-u.
Koristio i koristim. Postoje neke osnove i stopovi te se rizik svodi na minimum.


NIsam savetovao ovde pocetnicima da koriste leverege trade vec ovi koji su 100% sigurni da idemo dole. Za njih nema rizika jer oni znaju sta ce se desiti cim tvrde.


Svako put kad neko tvrdi nesto makar to bilo neki poznati youtuber koji napalcuje savet isti savete i u sred cistog bull-a izjavi : Sell all idemo dole puca sve gootovoje ,
ostaje mu isti savet : SHORT x5-10-100 pa postavi ovde da vidimo kolike si milione uzeo.
 
Poslednja izmena:
Pogledajte Muskov twitter i pogledajte coin Starbase 2000% 😂 Objavio sliku i odma skok. Ovaj covek nije realan.
 
Jel imas neko short trem predvidjanje za BTC, gde ga vidis u narednih 30 dana npr?
Vidim ga da se klackamo između 40 i 50k do kraja meseca i onda lagano ponovo na gore i napad na novi ATH.
Takav scenario je odličan za altove ukoliko se odigra.
Kroz USD odnos, dosta ih je prebacila ATH, pa ukoliko se zadržimo u nekom range-u do kraja meseca, verujem da će altovi krenuti jako i kroz btc odnos ( ja uglavnom btc odnos gledam za altove koje hodlujem )
 
Znaci mozda i nije los momenat da se visak eth sad prebaci u btc
 
Znaci mozda i nije los momenat da se visak eth sad prebaci u btc
Pa šta znam, ako imaš viška, nije loše mali deo prebaciti.
Ja imam zacrtan prvi target oko 0.1 i neću dirati dok ne udari jer mi se ne žuri.
Ili vidi kroz eth odnos koji je alt najjače iskrvario sad, pa ga pazari ako je još na popustu :)
Sve zavisi da li ti je cilj da umnožiš više eth-a ili btc-a...
Na tebi je svakako odluka :giggle:
 
Poslednja izmena:
Pa u smislu da imam 2 novcanika na razlicitim menjacnicama,na jednom svasta nesto a na drugom samo 0.95eth,a bitcoin nemam pa reko mozda nije los momenat da uzmem 0.07 bit-a i ne diram godinu dana na tom jednom novcaniku,msm nista nije "visak"
 
6ksvTIG6.png
Na 1h, 3 puta je napadnut suport, jeste izdrzao ali slabi posle svakog udara, a sa druge strane ako kupci ne krenu da ga kupuju udarice opet sa jos vecom sansom da ga probije. Ovako izgleda da ide ponovo na dole.
 
XRP је изгледао одлично, напао је лагано 1.7, и у том тренутку га бтц повлачи на доле.
Изгледа да је ипак боље да се стрпимо још мало.
 
kakvih se odje coek dezinformacija nacita majko moja ... kostale me dosta do sada ... a posebno za doge i adu
 
Ljudi pišu svako svoje mišljenje i stav. Na nama je da im verujemo ili ne. Posle bitke svi su heroji jer se ishod zna.
Ali ukolio neko zna, neka nam javi da i mi Srbi jednom nadmudrimo ostale ko u Vic-u :D
 
ako ne gresim , mislim da je la prestige "predvideo" situaciju kada mora neka korekcija da se napravi , da ne bi do leta bio fijasko . Mozda je to TO u svakom slucaju ako je to TO neka potraje bar do kraja meseca (da bi bili sigurni).
i da - ne zaboravite ako zelite da se igrate po kisi, nepropustne 4izme navucite :)
 
kakvih se odje coek dezinformacija nacita majko moja ... kostale me dosta do sada ... a posebno za doge i adu
Ovakvim komentarom baš nikako ne doprinosiš diskusiji.

Ako već ništa nisi naučio ovde, i čitaš dezinformacije, onda bi trebalo da se zapitaš zašto gubiš vreme ovde sa nama :giggle:

Adu i doge ako si kupio bilo kad u toku prošle i ove godine, kroz btc odnos bi trebalo da si u ogromnom plusu, pa se preispitaj malo ko i gde greši.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno