Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ne zaokruzujem nista nego samo navodim primer kako ovde nema doslednosti. Kad odgovara bitna je istorija, kad ne odgovara nije bitna. Budimo malo realni, docekali smo ovo nespremni, ne znamo hoce li jos padati ili je nasao support.
Kako god bude cekamo svoje targete koji se mozda ispune a mozda i ne.
 
neka cena koja se ceka za potencijalni ulazak u BNB u toku ove korekcije? ako je savet uci u njega? nece biti svakako jedini. hvala
Ukoliko pruzi priliku za ulaz na 380$ trebalo bi iskoristiti.
Samo uzmi u obzir da je BNB vec skocio 20X sa 30$ na 600$ i prodajna cena koju mozes da ocekujes nakon ulaza na 380 je oko 1.000$ postoje coini koje mozes sa znatno vecim procentm potencijalne zarade da nadjes...
SFP, DFI, API3, NWC, KNC.

Ako uporedis LTC i BNB danas, LTC ima znatno veci potencijal za ozbiljniji skok u procentima nego BNB.
 
Ukoliko pruzi priliku za ulaz na 380$ trebalo bi iskoristiti.
Samo uzmi u obzir da je BNB vec skocio 20X sa 30$ na 600$ i prodajna cena koju mozes da ocekujes nakon ulaza na 380 je oko 1.000$ postoje coini koje mozes sa znatno vecim procentm potencijalne zarade da nadjes...
SFP, DFI, API3, NWC, KNC.

Ako uporedis LTC i BNB danas, LTC ima znatno veci potencijal za ozbiljniji skok u procentima nego BNB.

Hvala, ako moze predlog i za ADA, DOT, LINK, ZIL. I da li ima jos neko predlog u sta uci mimo navedenih(u sta bi vi usli u toku ove korekcije). hvala
 
Ne daju mu ispod 50k, 1k 1h svece su sada sprdnja. Ono sto me buni je sto su mnogi veliki igraci ulazili na koliko ono bese, 50k sa namerom da holduju. Ono ne bi bilo prvi put da se i takvi zeznu, bankrotiralil su mnogo vece firme od Microstrategy koji je do kupovine btc-a poslovao u minusu.
 
Korekcija bi se desila svakako ali ne ovako ekspresno, prvi talas do 47,5k sto je posledica vesti o taksama. Taj procenat od 43% svakako nece proci kod demokrata a i zasto njima trebaju takse od para ako mogu da stampaju dolar ni iz cega. Istina je da ce uvek postojati deficit, federalni dug nikad ne moze biti isplacen i samo ce postajati veci. Ovo je sve igra onih najvecih, takse, porezi, FUD, regulacije, stimulacije.
 
Ako o timingu govorimo onda je to gotovo sigurno od pocetka iduce nedelje.Tada pocinje novi mesecni candle i dobicemo razresenje.Za sada je sve ok. Nalazimo se u dnu dizuceg kanala H4 i gledano u prethodni period, idealno je mesto za kupovinu. Proboj ozbiljniji na dole (po meni) bi znacilo i ozbiljniju korekciju
Kada govorimo o korekciji , izgleda da cu morati sebe da negiram.Odnosno i bio sam u pravu i nisam :). Cinjenica je da je nakon ispada iz h4 kanala, napravljena korekcija. Ali sa druge strane to i nije korekcija .Ovde se u zadnje vreme dosta prica o padu i korekciji ali ja ne vidim nikakvu korekciju (ili je slep, ili se pravi lud;))
Ako pogledamo mesecni chart i dalje vidimo vise dno i visi vrh.Ova tzv. korekcija (mozemo je nazvati i korekcija sa zvezdicom kao u slucaju Kosova :cool:),zapravo je samo fluktuacija u okviru mesecnog candla. Sasvim je uobicajeno da kitovi pred kraj meseca malo istresu iz gaca boraniju.Prava korekcija bi znacila pad do recimo 50 ili 61.8 fibbo.U najmanju ruku do 0.382. Sve korekcije koje su na ovom poslednjem nivou , smatraju se super bullis. Mi cak nismo ni do tog nivoa (oko 42K) dosli
prava korekcija.png
 
Na osnovu čega zaključujete tih 80,90k za btc za nekih 2,3 meseca?
Što ne 70k, što ne 120k? O čemu se tu radi..
 
Poslednja izmena:
Evo kako se dolazi do cene od 80, 90k

c8f8c2bdca37ef78b6cb265ff5d0e3d2.jpg
 
Kada govorimo o korekciji , izgleda da cu morati sebe da negiram.Odnosno i bio sam u pravu i nisam :). Cinjenica je da je nakon ispada iz h4 kanala, napravljena korekcija. Ali sa druge strane to i nije korekcija .Ovde se u zadnje vreme dosta prica o padu i korekciji ali ja ne vidim nikakvu korekciju (ili je slep, ili se pravi lud;))
Ako pogledamo mesecni chart i dalje vidimo vise dno i visi vrh.Ova tzv. korekcija (mozemo je nazvati i korekcija sa zvezdicom kao u slucaju Kosova :cool:),zapravo je samo fluktuacija u okviru mesecnog candla. Sasvim je uobicajeno da kitovi pred kraj meseca malo istresu iz gaca boraniju.Prava korekcija bi znacila pad do recimo 50 ili 61.8 fibbo.U najmanju ruku do 0.382. Sve korekcije koje su na ovom poslednjem nivou , smatraju se super bullis. Mi cak nismo ni do tog nivoa (oko 42K) dosli
Pogledajte prilog 304701
Mislis li da je moguce da vidimo odbitak od ovih 51k i put ka 41-44k?Obzirom da je i kraj meseca tu pa se veliki malo zaigrali, ocekujes li nastavak igrarije?
 
Gledajuci Altove, jedino SOL se drzi prema BTCu.

Mozda ga treba uzeti u razmatranje za znacajniji deo portfolija u perspektivi dugorocnije. Kazem 'mozda'..

Odlican performans Solane u ovom trenutku.
 
Da ne gusim temu vise danas 😁

Ko ima ADA-u po meni je trenutak za prelazak u BTC (ako verujete u dalji 'down' trend) .
 
2.37 milijardi USDT je upumpano na berze u protekla 24 sata. S druge strane, nešto više od 20k BTC-a. Biće zanimljivo.
 
LTC RSI 1D oversold, slična situacija kao i 25-og marta, mišljenja? :)

LTCBinance-RSIOversold-24-04.jpg
 
Evo kako se dolazi do cene od 80, 90k

c8f8c2bdca37ef78b6cb265ff5d0e3d2.jpg
Trenutni Total marker cap celog kripta je 1.8 ( Biliona dolara ili cega god ) ocekujem total market cap na vrhu ciklusa stigne do 4-8 i to na osnovu prethodnih ciklusa i toga koliko razlika izmedju prethodnih vrhova.

E sad da zaokruzimo da je to 2x od trenutne cene (ostavimo i malo lufta za gresku i pripremimo se na to da kraj moze da bude taj vrh i ranije )

Na osnovu toga svega toga generalni plan mi je da krenem sa prodajom na oko 90k ( naravno da se planovi mogu menjati sto brze skace to cu pre krenuti sa prodajom ako raste lagano onda cu cekati.. )

Naravno sve pod uslovom da kupim pre toga, a za to cekam taj pad na 20 week moving average ( ali ajd da mi dam jos dve- tri nedelje da vidimo gde ce.. )

Kao sto ne planiram da kupim sve odjednom tako necu ni da prodajem sve odjedom nego cu svake nedelje kupiti ili prodati odredjeni procenat..

evo ga u attachemtu grafik na kom se ravnam ( ne ocekujem da ce da dodje do zelene linije nego sa ce se zavrsi nesta ranije lupan ali recimo na 15-30% od zelene linije)
 

Prilozi

  • IMG_20210424_165101_441.jpg
    IMG_20210424_165101_441.jpg
    66.2 KB · Pregleda: 86
Evo kako se dolazi do cene od 80, 90k

c8f8c2bdca37ef78b6cb265ff5d0e3d2.jpg
Trenutni Total marker cap celog kripta je 1.8 ( Biliona dolara ili cega god ) ocekujem total market cap od na vrhu ciklusa 4-8 i to na osnovu prethodnih ciklusa i toga koliko razlika izmedju prethodnih vrhova.

E sad da zaokruzimo da je to 2x od trenutne cene (ostavimo i malo lufta za gresku i pripremimo se na to da kraj moze da bude taj vrh i ranije )

Na osnovu toga svega toga generalni plan mi je da krenem sa prodajom na oko 90k ( naravno da se planovi mogu menjati sto brze skace to cu pre krenuti sa prodajom ako raste lagano onda cu cekati.. )

Naravno sve pod uslovom da kupim pre toga, a za to cekam taj pad na 20 week moving average ( ali ajd da mi dam jos dve- tri nedelje da vidimo gde ce.. )

Kao sto ne planiram da kupim sve odjednom tako necu ni da prodajem sve odjedom nego cu svake nedelje kupiti ili prodati odredjeni procenat..

Tako jeste nabadanje ali ne totalno brsmisleno :)
 
Sad vecina ocekuje pad na 43k da se vrati ili dokupi ili za long. Malo bi bilo previse providno. Moze i da se desi da zvekne do 35k sto ocekuje ivanovic ili da odavde krene na gore pa poseti 20 wma na visim nivoima. Pozeljnija je druga opcija.
 
Sad vecina ocekuje pad na 43k da se vrati ili dokupi ili za long. Malo bi bilo previse providno. Moze i da se desi da zvekne do 35k sto ocekuje ivanovic ili da odavde krene na gore pa poseti 20 wma na visim nivoima. Pozeljnija je druga opcija.
Taj Ivanovic je zasci ekspert 😂. I ja bih vise hteo tu drugu opciju, za ne daj boze moze i prva.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno