Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije mi jasna ta logika prizeljkivanja padova, kao da ce to sad da padne taman da vi kupite jos koji novcic i odmah se vrati na prethodnu cenu.

Krenuo sam ka izlazu, a bogme i nastavicu cim (i kad/ako) se vrati na 50k eur

prizeljkuje se pad jer ako ovo ovako nastavi ima u jednom momentu da napravi baloon sa cenom i ima da pukne. kada se to bude desilo 95% ljudi iy ko yna kojih svojih razloga nece moci da pokupi kajmak. eto . to je moje misljenje.
 
Nije mi jasna ta logika prizeljkivanja padova, kao da ce to sad da padne taman da vi kupite jos koji novcic i odmah se vrati na prethodnu cenu.

Krenuo sam ka izlazu, a bogme i nastavicu cim (i kad/ako) se vrati na 50k eur

Ja tu ne bih izlazio bez vrlo dobrog razloga, ti kako hoćeš.

Velike korekcije su ti izvesnost u životu nas trgovaca maglom. Treba da se raduješ ako se dese tamo gde ih očekuješ, jer će ti se u suprotnom desiti tamo gde ih nisi očekivao, što je mnogo gore.
 
Imam ga i ja par stotina komada...moze li SFP napraviti 10x :D
Pa otkud znam :) Da znam da će dati, uzeo bih ga za sve pare i rekao bih Vam svima ovde :)

Postavio sam ordere na 4.96, 9.96 i 14.96 i stoje dok se ne popune, kao i sa ostalim altovima koje držim. Ne žuri mi se sa prodajom.
Ako dođe super, a ako ne, opet dobro - idemo dalje, daće neki drugi :giggle:
 
Poslednja izmena:
Kakvo divljanje, gledas odnos kada BTC tone i ispada ETH divlja lol. Popravljanje odnosa prema BTC kad on pada je nebitan parametar za merenje.

Nije tonuo u momentu kada sam postavio komentar.

Anyway koga zanima:

Pali smo ispod 1T marketcap:

Mempool na maximum levelu ove godine:
 
Cestitam Link i ETH svima koji slave :)
Slavlje nije dugo trajalo ..

Ipak kad se pogleda dosta altova se jako dobro drzi u odnosu na BTC ... nalazimo se na negde oko 15% od 20 Week moving average ... Izgleda da je dobra sansa da padnemo malo ispod toga u narednih mesec dana ... Sve u svemo bilo bi lepo da da vidimo jedno mirno i hladno leto ( barem bi meni to odgovaralo ). Kako bi mogli nastavimo na jesen u nove pohode ..

BTC dmoninace je pao na 50% To je isto dobar pokazatelj da se blizimo kraju ovog "double peek ciklusa" -> Nekoliko puta sam rekao da ocekujem "dobule peek ciklus" i dalje isto to ocekujem .
 
Ja sam danas prodao ETH na 2590 sad da vidimo sta i kako dalje.
Post automatically merged:

Spustio sam na nesto preko 12 i jedan i drugi. Nista specijalno se nije desilo, u minusu sam mozda 2% trenutno. Sacekacu jos koji dan pa cu videti kako ide.
Ja sam malopre stavio sell order za ATM na 11.5 i prosao 🙂
 
Ja sam danas prodao ETH na 2590 sad da vidimo sta i kako dalje.
Post automatically merged:


Ja sam malopre stavio sell order za ATM na 11.5 i prosao 🙂
Bravo. Meni stoje orderi, valjda ce biti jos neki pump.
Brine me ova situacija oko poreza u Americi, hoce da im povecaju duplo porez na kapitalnu dobit, sa 20 na skoro 40% za milionere. Ima sad da uzimaju profit i placaju 20% manje poreza.
 
Treba da naprave udruženje milionera i pravo pred Belu kuću :LOL:
E kad smo i to doživeli, da nas brine KD u Americi!
Snaći će se već oni, milioneri su poznati po snalažljivosti;)
Post automatically merged:

Inače, ovo krenulo da se lepo crveni...a pred nama je i vikend...pa onda dolazi Ponedeljak, samo da ne bude black.
 
Uzeo sada.. Vrti se oko 2$.
Projekat mi deluje zanimljivo.. Da dodje do kraja godine x5 meni je ok 😊
Izašao koliko vidim pre 2 meseca, tad mu je slična cena bila.
 
Jeste. Dobro deluje prica.
I ja kontam da je ok cena sada za neki ulaz.
Eventualno da sacekam vikend da ako padne jos malo nisam pametan
 
Ja sam prodao oko 40% svojih kriptovaluta ( nisam povlacio na racun ) . Da bi mirnije spavo u slucaju pada i da bi imao dovoljno kesa da se dokupim u slucaju crvenog proleca ( za koje mislim da je veoma moguce )

Ako ode gore Imacu dovoljno da zavrsim stvari koje sam planirao i to je to .
Trenutno sam 100% izaso iz kripta i sve je u USD na menjacnicama ...

Trenutno je 20WMA na 44k ( ocekujem da cemo pasti i ispod toga u nekom momentu ali cu krenuti da kupujem ranije i to par dana nakon sto padnemo ispod 50k .), zadnji put smo dotakli taj parametar petog oktobra ( BTC nikad nije proveo toliko vremena iznad 20WMA, a da ga ne testira. Ovo je jako zdravo za bull market i da se ovo nije desilo imali bi kraj mnogo ranije sad mozemo mirno da kupujemo i da akumuliramo novcice )...

Ovo je ona korkecija koju sam najavljivao kad smo bili na 40k i kad sam pijan nazivao neke ljude na ovom forumu ruznim recima..

Nadam se dugackom i hladnom letu kako bi se nakupovao sto vise dok ne krenemo ponovo na gore ...

P.S. Sad sam stvarno uveren u "double peek cycle" -> targeti za totalno povlacenje para su okvirno 90+k .

EDIT: Vidim da je vec ljosnuo na ispod 50k odoh da spavam pare nece pobeci .. -> postavio sam ordere za kupovinu...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno