Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imajte na umu da smo pre par dana prvi put napravili lower high na 60k. Planiram jos malo da drzim otvorene pozicije sa altovima prema BTC i onda bezanija nazad. Jer u koju god stranu da krene sigurnije je biti u BTC-u.
 
Kakav Bear sad, jel smo se lepo dogovorili dok LTC ne dodirne 4 cifre nije kraj ciklusa?
Nemojte mi kvariti raspolozenje :)
 
Evo jedne male ankete(verovatno i ne znaci niti ce znaciti nesto ali...) pa bi vam bio zahvalan ako nije problem, jer koliko vidim u sasvim drugim vrstama coina ste, ako bi ipak hteli da date svoj glas za BEAM 🙂

Unapred hvala, traje svega 5 sekundi👻

 
Evo jedne male ankete(verovatno i ne znaci niti ce znaciti nesto ali...) pa bi vam bio zahvalan ako nije problem, jer koliko vidim u sasvim drugim vrstama coina ste, ako bi ipak hteli da date svoj glas za BEAM 🙂

Unapred hvala, traje svega 5 sekundi👻


Jesam, prednjaci Beam 60 %
 
Mngogo me razocarao stellar sa svojom cenom kada sad vecina novcica ide lepo gore.
 
Stellar shilluje jedna TG grupa sa 120k+ subs. Doći će do $1 pre ili kasnije
Iskreno vise sam razocaran u sebe sto ga nisam prebacio u Ripple kada su bili 1:1 jer Ripple vec ima istoriju do 2.5USD dok Stellar nema.
 
Iskreno vise sam razocaran u sebe sto ga nisam prebacio u Ripple kada su bili 1:1 jer Ripple vec ima istoriju do 2.5USD dok Stellar nema.
Ripple ATH je preko 3.3$. Ako ovo sa tuzbom prodje kako treba, sve su sanse da ce kroz ATH da prodje opet, ALI, tuzba nece brzo da se resi, i ako prodje bull do tada, onda nikakve vesti ne pomazu...
 
Evo jedne male ankete(verovatno i ne znaci niti ce znaciti nesto ali...) pa bi vam bio zahvalan ako nije problem, jer koliko vidim u sasvim drugim vrstama coina ste, ako bi ipak hteli da date svoj glas za BEAM 🙂

Unapred hvala, traje svega 5 sekundi👻

znači pre dva-tri meseca je bilo bežanija od Privacy coin-a a sad aj nazad?
o_O
 
Iskreno vise sam razocaran u sebe sto ga nisam prebacio u Ripple kada su bili 1:1 jer Ripple vec ima istoriju do 2.5USD dok Stellar nema.

Tu istoriju nemoj da gledaš, šta je koji novčić napravio u prethodnom ciklusu ne određuje šta će u ovom. Ja očekujem da će oba novčića procentualno isto porasti u sadašnjem balonu. Stellar ima dobru ekipu, Ripple su ljigavci, zato bolje budi uz bolje ljude. XRP je bio veštački pritisnut lošim vestima, kao i recimo privacy novčići, sada su se jednostavno otrgli tog pritiska i stigli tamo gde je trebalo da budu. Trejderi su tražili i kupovali šta još nije skočilo, pritisak se napravio i bum!

Evo šta sam ja ovde kačio kad su ljudi pričali da će XRP na nula.

Capture.JPG
 
znači pre dva-tri meseca je bilo bežanija od Privacy coin-a a sad aj nazad?
o_O
Nisam bezao, znam da je bilo frke sa njima, nekima od njih, mozda i ove banuju po mecacnicama, ko zna. Ja sam uleteo u Beam jos "lane" i tu sam gde sam.... za sada 🙂
 
a nisam bež'o, žurio sam :)

ne mislim na tebe, prosto je globalno bio trend - privacy coin-i su bezeveze, pa seti se DASH-a koji se hvalio time pa su ih onda naguzili pa onda "ne ne nismo mi, pogledajte white paper" itd itd..
 
Jel neko od Vas prati razvoj PIVX i njegovu cenu poslednjih 3 meseca?Vidim da cena sa 0.3$ konastanto raste i sada je dogurao tu do 1.8$?
Ne pratim, ali ima ovo na grupi u koju me pozvali pre neki dan:
PIVXpumpanje.png
 
Pozdrav svim clanovima foruma,posebno starijim!
Pratim forum 10 ak godina ali na zalost nisam ucestvovao u raspravama,sry.
Pitanje za sve,jel prati neko Ren i kakvo je Vase misljenje o njemu.Procitah na nekoliko mesta da bi svako trebalo da ga ima u portfoliju.Vredi li biti strpljiv.
Veliki pozdav i hvala!
 
Pozdrav svim clanovima foruma,posebno starijim!
Pratim forum 10 ak godina ali na zalost nisam ucestvovao u raspravama,sry.
Pitanje za sve,jel prati neko Ren i kakvo je Vase misljenje o njemu.Procitah na nekoliko mesta da bi svako trebalo da ga ima u portfoliju.Vredi li biti strpljiv.
Veliki pozdav i hvala!
Dobar je ren, ali si zakasnio. Otišao je voz odavno.
Bio je dobra kupovina na par centi, kao i ada, a sad.... too risky za hodl, a za trejdovanje je onako ( čitaj - ima i boljih :D )

BNB razbija u ovom krugu 🍻
 
@mmarkomarko

Pa da. Jedino ovo u zagradi što si napisao nije nikako moguće. Ne može se nikako oboriti cena toliko sa malim volume :)

Pisao sam ranije već, da me ovaj sad bull run jako podseća na prvi ( 2013-te ).
Tada je btc napumpan prvo do nekih 200$, pa je bilo par meseci hlađenje i dump, da bi do kraja godine bio napumpan preko 1000$, malo ko je očeivao tako nešto ( čitaj - niko :) .
Tako neki sličan scenario očekujem i ove godine.

Prvo pump otprilije do nekih 80-90k, pa dump i otresanje, recimo do nekih 40-45k ( do kraja leta hlađenje ) i onda negde krajem q3-q4 drugi top oko 150-200k.

100k je magičan LVL koji u kriptu gledaju i očekuju.
Do sada smo svi ovde valjda naučili da se tako neki veliki i bitan lvl ili ni ne dotakne iz prve, ili ga probijemo kao od šale :), pa baš iz tog razloga očekujem ovako neki scenario kao što sam gore opisao.

U svakom slučaju, nema još apsolutno ni jedan jedini razlog za brigu.
Mali leverage, long btc-a na svakom dipu ( uz stop loss naravno ) i nema brige.
Šort ne dirati još uvek, sigurnije je :)
 
@mmarkomarko

Pa da. Jedino ovo u zagradi što si napisao nije nikako moguće. Ne može se nikako oboriti cena toliko sa malim volume :)

Pisao sam ranije već, da me ovaj sad bull run jako podseća na prvi ( 2013-te ).
Tada je btc napumpan prvo do nekih 200$, pa je bilo par meseci hlađenje i dump, da bi do kraja godine bio napumpan preko 1000$, malo ko je očeivao tako nešto ( čitaj - niko :) .
Tako neki sličan scenario očekujem i ove godine.

Prvo pump otprilije do nekih 80-90k, pa dump i otresanje, recimo do nekih 40-45k ( do kraja leta hlađenje ) i onda negde krajem q3-q4 drugi top oko 150-200k.

100k je magičan LVL koji u kriptu gledaju i očekuju.
Do sada smo svi ovde valjda naučili da se tako neki veliki i bitan lvl ili ni ne dotakne iz prve, ili ga probijemo kao od šale :), pa baš iz tog razloga očekujem ovako neki scenario kao što sam gore opisao.

U svakom slučaju, nema još apsolutno ni jedan jedini razlog za brigu.
Mali leverage, long btc-a na svakom dipu ( uz stop loss naravno ) i nema brige.
Šort ne dirati još uvek, sigurnije je :)
Da li po tvom misljenju i secanju na 2013 treba ocekivati finalni udar Altova, kao u periodu od 17.12.2017.-07.01.2018. kada je BTC dosao do gornjih granica skoro 20k pa pao na msm 13k?Tada su altovi krenuli kao nikada, odnoano, u te 2 nedelje msm da su sci otisli x ili xx gore.
Treba li ocekivati takav scenario i ovaj put po tebi? Cisto informativno...

Prvi pump 80-90k pa otresanje gotovo 50% 🤔
To bi znacilo na prvim ciframa prodati pa cekati dump za dokup, pogotovo ko je u Altovima jer vrujem da ce i oni doke ako krene BTC. Samo je pitanje koliko je pametno rizikovati 😳 na kraju ipak "bolje vrabac u ruci nego golub na grani" 🙄
 
Poslednja izmena:
^
treba imati na umu da nemas nista dok ne prodas za fiat. Sve ostalo je imaginarno, jedinice i nule na ekranu koje idu dole gore svaki dan. Treba imati cilj/strategiju i drzati se toga
uhvatiti sam vrh je nemoguce, uhvatiti dno je nemoguce, imati fiat spreman za veliki pad, prodavati kad dostignes zacrtani cilj. Ne sanjati ogromne cifre koje se mozda nece ni desiti. secam se tako su svi pricali 2018 ide na 100k pa evo cekamo 3 godine. Ne slusaj nikog sem sebe
Lepo si reko “bolje vrabac u ruci.......”
 
Da li po tvom misljenju i secanju na 2013 treba ocekivati finalni udar Altova, kao u periodu od 17.12.2017.-07.01.2018. kada je BTC dosao do gornjih granica skoro 20k pa pao na msm 13k?Tada su altovi krenuli kao nikada, odnoano, u te 2 nedelje msm da su sci otisli x ili xx gore.
Treba li ocekivati takav scenario i ovaj put po tebi? Cisto informativno...
Pa naravno 😀 Nema gde da se prelije dalje iz btc-a, nego u altove.

A ovo sto si napisao u drugom delu, to je vec na tebi da odlučiš sam.
Samo ne zaboravi da se altovi kupuju za hodl ( na veliko ) tek kad budu na popustu -90% i više.
 
Poslednja izmena:
Pa naravno 😀 Nema gde da se prelije dalje iz btc-a, nego u altove.

A ovo sto si napisao u drugom delu, to je vec na tebi da odlučiš sam.
Hvala... mozda ne budem rizikovao za drugi deo poruke 🙂Nego jos nesto....
Ako se desi pad sa 80-90k na 45-50k,za ocekivati je i potop Altova bez obzira ako su se dobro drzali? Ne znam kako je u Bull marketu jer prosli sam bio na ATH na zalost 😩
Tu mislim na Beam pre svega i manje poznate Altove. U tom slucaju bi dominance opet ojacao i skocio ili se moze ocekivati blazi pad i jos manji dominance?
Mislis po tome kupovali su se lopatama prosle godine...
 
^
treba imati na umu da nemas nista dok ne prodas za fiat. Sve ostalo je imaginarno, jedinice i nule na ekranu koje idu dole gore svaki dan. Treba imati cilj/strategiju i drzati se toga
uhvatiti sam vrh je nemoguce, uhvatiti dno je nemoguce, imati fiat spreman za veliki pad, prodavati kad dostignes zacrtani cilj. Ne sanjati ogromne cifre koje se mozda nece ni desiti. secam se tako su svi pricali 2018 ide na 100k pa evo cekamo 3 godine. Ne slusaj nikog sem sebe
Lepo si reko “bolje vrabac u ruci.......”
Pa da, i treba razgraničiti u glavi da li si trejder ili hodler... to je ogromna razlika.

Za 100k su pričali verovatno jutjuberi :) kao što će isto i sad pričati, ali za milion :ROFLMAO:
 
Hvala... mozda ne budem rizikovao za drugi deo poruke 🙂Nego jos nesto....
Ako se desi pad sa 80-90k na 45-50k,za ocekivati je i potop Altova bez obzira ako su se dobro drzali? Ne znam kako je u Bull marketu jer prosli sam bio na ATH na zalost 😩
Tu mislim na Beam pre svega i manje poznate Altove. U tom slucaju bi dominance opet ojacao i skocio ili se moze ocekivati blazi pad i jos manji dominance?
Mislis po tome kupovali su se lopatama prosle godine...
kad bude btc dominacija ponovo pala ispod 40% onda postepeno / stepenasto postaviti ordere za dokup, pa dokle stigne.
Tako smanjuješ ulaz, i povećavaš potencijalni profit u sledećem bull-u.
I naravno nikako sve u jedan novčić... to nikako nema smisla, ali o5 ko je spreman na mega rizik...
 
Pa da, i treba razgraničiti u glavi da li si trejder ili hodler... to je ogromna razlika.

Za 100k su pričali verovatno jutjuberi :) kao što će isto i sad pričati, ali za milion :ROFLMAO:

Ne sjecam se da je 2017 bilo nesto puno kripto yuotubera ,danas ima mnogo vise kripto kanala sa mnogo vise subova
Danas imas finacijske institucije tipa Moran Stenly,Goldamn Saks,JP Morgan itd koji su iznjeli svoje procjene od 180 do 400 k i koji savjetuju svoje klijente da imaju u portfelju BTC
2017 su isti govorili da je Bitcoin prevara Dzejmi Dimon tadasni CEO JP Morgana je tvrdio da je prevara itd

Juce je na CNBC gostovla gospodjica Periana Boring iz Digital Chamber of Commerce i rekla je da ce BTC na 1 milion a uporiste za takvu procjenu je nasala u bitcoin stock-to-flow modelu
Kome sad vjerovati ovoj gospodjici sa CNBC ili malom Perici iz Kostolca kome su to sve nule i jedinice na ekranu

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno