Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stellar kreće u novi run. Uvek tako bude kad na RSI prema BTC stigne do 30, ali mu nivoi više nisu pouzdani kao ranije. Na žalost, do sad se nije pokazao kako sam se nadao i 1200 satošija ostaje nepremostiva prepreka, uprkos dobrim vestima, novim partnerima i interesu Ukrajine, Bahama i Nigerije da smeste svoje digitalne valute na Stellar mrežu. Javna tajne je i da je ECB u kontaktu sa fondacijom oko mogućeg digitalnog evra na Stellar mreži, ali taj hopium je bolje ne pušiti, razočarenje bi moglo da bude previše za podneti.

Pogledajte prilog 302888

Nadam se da ce biti nesto od njega.
Trebao bi malo da se trgne.
 
Vidim da nisam jedini koji ima problem sa strpljenjem. Izašao sam po par dana pred ozbiljan skok iz Trona, BZRX, BNB... Dosta sam prebacio u Adu. Valjda ću imati živaca da tu sačekam skok.
 
Ja ga cekam do 0.009-0.01.Da li je realno , to cemo da vidimo narednih meseci:)
 
Evo ga viri glava😄
 

Prilozi

  • IMG-b5c23c6fbaea4b0b25724a024615d897-V.png
    IMG-b5c23c6fbaea4b0b25724a024615d897-V.png
    290 KB · Pregleda: 225
Da, izasao iz triangla, probio trendline, napravio MACD cross na daily, na 4h tu negde...da je bilo koji drugi novcic u pitanju ovoliki bulish indikatori bi bi znacili samo jedno

Ali-ovo je ltc
 
Ako pratite samo 2 teme ovde na forumu kao i ja, samo da obavestim da postoji tema Airdropovi.

offtopic: Juče gledao neki video gde neki CEO (šta li je već) XRP-a (Ripple-a) kuka na energetsku neefikasnost BTC-a. Kakav lik, smeju mu se svi i žele mu sve 'najbolje' sa XRP-om. 😂
 
BTC.D, nisam se nadao da će probiti ovaj trendline. S obzirom da BTC ne može da mrdne, po svoj prilici dominacija će ispitati ovaj donji nivo. Nije nemoguće čak ni da ga probije i krene da pravi ludila kao u decembru 2017., ali mislim da od toga nema ništa, iz prostog razloga što bi to značilo nenormalne dobitke za moj alt-heavy portfolio, a ja nisam te sreće.

screenshot.png
 
BTC.D, nisam se nadao da će probiti ovaj trendline. S obzirom da BTC ne može da mrdne, po svoj prilici dominacija će ispitati ovaj donji nivo. Nije nemoguće čak ni da ga probije i krene da pravi ludila kao u decembru 2017., ali mislim da od toga nema ništa, iz prostog razloga što bi to značilo nenormalne dobitke za moj alt-heavy portfolio, a ja nisam te sreće.

Pogledajte prilog 302930
Isto sam gledao danas BTC domminance je ~56-55% i pada dosta brzo ali ako se zadrzi iznad ~52-53% nema razloga za preteranu brigu ako ode ispod 50% onda ce biti vreme za iz altova u BTC ili FIAT
 
sinoć povukao neku sumu preko ECD-a, međutim Binance je nešto otegao, ali kada je transakcija konačno prošla računali su mi da je LTC $218 umesto $201, koliko je bio u trenutku slanja. Eto neke vajde i meni od LTC-a, mrdnuo se mrtvak u pravom trenutku :)
 
korak napred, korak nazad...

ili sam lose izabrao altove haha
 
Dok je Ripple ovako nisko ulaze tek sad u njega, ide ovo komotno kako je La rekao na 15$
 
Daleko jos 15$ , prvo da dodje do ath-a pa moze da se prica o necemu.Jel postoji neki povod za ovo koji sam propustio ili moze im se?
 
Nisam baš siguran da će ići na $15 tako brzo. LA je pominjao sledeću godinu, a čak je i ta prognoza bila sa priličnom dozom opreza, kako sam ja razumeo post.
 
XRP shitara je krenula ludo bas kao dec2017-jan2018 ne bi me cudilo da obori ATH sad u aprilu/maju
 
XRP: ocekuju se pozitvne vesti na saslusanju povodom SEC vs Ripple tuzbe.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno