Šta je novo?

Airdropovi

GoodDollar je neprofitna organizacija čiji je tvorac Yoni Assia, CEO od jedne od najjače broker institucije za trgovanje - eToro.

Good dolaru cilj iskoristiti blockchain tehnologiju za isporuku skalabilnog, održivog modela za ostvarivanje osnovnog dohotka zu ovo doba korona krize i recesije. GoodDollar je razvio novčanik koji omogućava svakom čovjeku s internetskom vezom da se prijavi i zatraži mali dnevni prihod u u G$ svakog dana - svaka 24 sata
I To potpuno besplatno.

Da bi dobili 50 G$ potpuno besplatno sve što treba napraviti je da se registrirate isključivo preko linka


Nakon uspješne registracije potrebno je verificirati račun. Čim vam verificiraju račun na walletu odmah ćete dobiti besplatno 10G$ + 50G$ i možete početi primati i slati tokene kao i kupovati na njihovoj stranici
 
Novi airdrop, ovoga puta KOPE (Solana). Potreban Vam je Sollet za Chrome, Twitter, Discord i znanje engleskog. :) Slobodno mi pošaljite PP sa vašom SOL adresom ako vam treba SOL kusur za mint-ovanje novog tokena.
Detaljnije u ovim temama da ne pišem ponovo (klik na link):

KOPE-airdrop-Danas-1900h.png





Da li je garantovan airdrop? Ne znam.
 


⭐️ 1 VRF = $2





🔹 Total to earn per participant (if you complete all the tasks) = 25


🔹 Per referral = 2.5 VRF
 
Airdrop (ako se može tako nazvati) OORT DIGITAL NFT tokena, ima ukupno 10 zadataka za 10 tokena (uglavnom like i retweet). Može se sve završiti za sat, dva. Traje još nedelju dana pa možete stići da završite misije za sve nedelje. Distribucija tokena će se vršiti nakon završetka 10. nedelje što znaci uskoro bi trebalo.

Dodjite na OORT DIGITAL server, imate više info tamo da ne davim ovde. - https://discord.gg/qG4JhqZ8

EDIT: Ako neko želi da zarađuje preko kripta dok surfuje po netu neka mi se javi u PM da bih mu objasnio o čemu je reč i podelio ref link :)
 
Novi airdrop, ovoga puta KOPE (Solana). Potreban Vam je Sollet za Chrome, Twitter, Discord i znanje engleskog. :) Slobodno mi pošaljite PP sa vašom SOL adresom ako vam treba SOL kusur za mint-ovanje novog tokena.
Detaljnije u ovim temama da ne pišem ponovo (klik na link):

KOPE-airdrop-Danas-1900h.png





Da li je garantovan airdrop? Ne znam.

E kad moram da otvaram drustvene mreze place mi se...
 




New Airdrop: MINEFARM (MF)


Reward: 20 MF ($300)
 


Total reward: 2,000,000 GRAB (~$10,000,000)


Reward:


3 GRAB (~$15) for subcribing social channels


3 GRAB (~$15) for inviting friends to join
 
BTT Bot Event reward
It seems to be distributing 15000 BitTorrents to the participants.

How to participate
1. Join telegram group & channel
2. Twitter Follow
3. Submit TRX Address
4. Done
 
1 mil. RTF = $0.5

Get 5,000,000 RTF for joining

Get 1,250,000 RTF for each referral


Airdrop will end on 15th April and distribution starts from 20th April.
You must have at least 5 referrals to claim the airdrop.

Nadam se 5 referala :) kao i vi koji budete da cete imati 5 referals

 
Nazad
Vrh Dno