Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najgore je kad se izvozas ko majmun gore dole po treci put za redom😄
Meanwhile Solana leti x2 u BTC😐
Bolje da se vozimo džaba kao majmuni gore dole, nego da kao majmuni ostanemo bez novčića dok idemo gore dole. ;) Mislim, kao što sam ispao majmun sa LTC:XRP trejdom. Bila je dobra odluka (kratkoročno) što sam sa gubitkom (~30%) izašao iz XRP-a i prešao u SOL (danas sam mogao da se vratim iz SOL-a u LTC i da imam takokreći istu količinu LTC-a sa kojom sam ušao u glupavi XRP trejd. Ipak taj trejd je doneo i dobre strane, malo me je otreznio, nisam više na berzi, šetam, čitam knjige, opušteno i kad ide gore ili dole... i još mnogo drugih pozitivnih stvari. :p Just HODL!
Meanwhile Solana ušla u top 20. Za sada odlične pumpamentals ima! :sneaky:
 
Jel im radi makar sajt ? 👀
Bolje da se vozimo džaba kao majmuni gore dole, nego da kao majmuni ostanemo bez novčića dok idemo gore dole. ;) Mislim, kao što sam ispao majmun sa LTC:XRP trejdom. Bila je dobra odluka (kratkoročno) što sam sa gubitkom (~30%) izašao iz XRP-a i prešao u SOL (danas sam mogao da se vratim iz SOL-a u LTC i da imam takokreći istu količinu LTC-a sa kojom sam ušao u glupavi XRP trejd. Ipak taj trejd je doneo i dobre strane, malo me je otreznio, nisam više na berzi, šetam, čitam knjige, opušteno i kad ide gore ili dole... i još mnogo drugih pozitivnih stvari. :p Just HODL!
Meanwhile Solana ušla u top 20. Za sada odlične pumpamentals ima! :sneaky:
Bravo za post ! 🙏
 
Onda veceras i ja uskacem po prvi put pa i mene da provozaju ;)
 
Verovatno bar neće biti ni štete, jer bi cene trebalo da se polako oporave, osim ako krene berza da pada, što doduše može bilo kog momenta da uradi.
Kako sam ovo napisao, cima me kolega da su obustavili tech stock trejdanje kod njega u SAD zbog naglog pada. Imamo veliki community trejdera u firmi, inače. Srećom, SPX se smirio i nije nastavio sa padom, ali ucvrah se, i prošle godine je nagli pad kripta bio signal za crash berzi. Utera mi sve ovo pamet u glavu, samo se nadam da neću suviše skupo platiti lekciju.

I ne vidim svrhu da opet raspravljamo da li kripto stvarno vredi ili ne. Kako to dolar ničim nije podržan? Podržan je pretnjom nasiljem američke vlade. Čime je kripto podržan? Samo verom ljudi da on nešto vredi. Time je kripto veći fiat nego zvanični novac.
 
Veliki buy walls:
ETH: 1225$
Link: 19.2$
LTC: 125$
XLM: 0.273
Ne zurite sa kupovinom, mozda ne ode skroz ovoliko ali mislim da ce jos da krvari, stepenasto i nema greske, i kupovina i prodaja.
 
Kako sam ovo napisao, cima me kolega da su obustavili tech stock trejdanje kod njega u SAD zbog naglog pada. Imamo veliki community trejdera u firmi, inače. Srećom, SPX se smirio i nije nastavio sa padom, ali ucvrah se, i prošle godine je nagli pad kripta bio signal za crash berzi. Utera mi sve ovo pamet u glavu, samo se nadam da neću suviše skupo platiti lekciju.

I ne vidim svrhu da opet raspravljamo da li kripto stvarno vredi ili ne. Kako to dolar ničim nije podržan? Podržan je pretnjom nasiljem američke vlade. Čime je kripto podržan? Samo verom ljudi da on nešto vredi. Time je kripto veći fiat nego zvanični novac.
vera moze biti mnogo jaca od nosaca aviona .... :)
 
Na planeti ima puno nosaca aviona, a Bitcoin je samo jedan.
Ustvari, 21 milion. :D
Bolje da nista nisam napisao.
 
Znaci propao FUD za tether :D
 
ja sam usao po 500$ ponovo na:
  • polka dot
  • doge
  • xlm
  • ada
ostale pare su mi u tether (izaso iz eterijuma komplet)
ne planiram da diram dok ne budem u plusu da mi je lijepa cifra ... 🙂

e sad kad bih mogao da ne diram telefon na 4-5 nedelja bilo bi super ...
jer ipak nema gubitka dok ne kliknem da prodam po nizoj nego sto sam uzeo ...

ako ima jos neko predlog sta jos da kupim od novcica neka da predlog ...
 
ja sam usao po 500$ ponovo na:
  • polka dot
  • doge
  • xlm
  • ada
ostale pare su mi u tether (izaso iz eterijuma komplet)
ne planiram da diram dok ne budem u plusu da mi je lijepa cifra ... 🙂

e sad kad bih mogao da ne diram telefon na 4-5 nedelja bilo bi super ...
jer ipak nema gubitka dok ne kliknem da prodam po nizoj nego sto sam uzeo ...

ako ima jos neko predlog sta jos da kupim od novcica neka da predlog ...
ja sam jutros uzeo gomilu bnb i ada.
Razmisli i bnb, sve ispod 200$ je poklon, sve dok je fee na eth-u visok.
Transakcije su extra brze, fee je smešan, probaj pancakeswap ( radi isto kao uniswap ali na bnb mreži )
 
Nisam se izlogovao, a postavio slike, pa sam sad obrisao :). To sam nacrtao pre 2 dana. Nemam pojma, zato i pitam sto mi cudno :ROFLMAO:
Pogledajte prilog 298748
Haha ja okacim post, vidim nema tvog. Reko ajd da obrisem i ja moj posto izgleda kao kao da prividjam, pomislih da nisam odlepio 🤣🤣🤣Znas ono kad se jedva uguzis na parking ukoso jer je guzva. Dodjes posle sat vremena svi otisli, tvoj auto stoji sam na parkingu i nacepio tri parking mesta plus i travnjak. Ko nije video situaciju pre sat vremena rekao bi da bi samo cist ludak mogao tako da se parkira 😂😂😂
 
Inj je dosta dobro izgurao prethodnih nekoliko dana. Uglavnom je bio između 12 i 15$. Ja sam, čekajući da BTC padne na 42-43k, ušao u njega, umesto da stojim u Usdt. Mada, kad BTC padne sa 55 na 45 k, to ti je 20-ak posto, kao i sa 15 na 12. Samo izgleda strašnije na tim ciframa.
 
probudih se i vidoh btc na 50+ .. sada je na 51+ ... mirise mi da je to to nema pada ispod , izgleda fora ko prosli mesec hm .. da li mozemo onda ocekivati btc na 65k+ za dve nedelje ?
 
Transakcije su extra brze, fee je smešan, probaj pancakeswap ( radi isto kao uniswap ali na bnb mreži )
Ovo zapravo izgleda dosta dobro, nije ni čudo što BNB i CAKE toliko pumpaju, koliko god da je apsurd da centralizovana menjačnica drži DEX.

DeFi je velika stvar, ali za sada je pun nepraktičnih projekata sa lošim poslovnim modelom koji očigledno služe za pumpanje svojih tokena. Ether ima buđavu mrežu i loš programski jezik, ali ima istoriju na svojoj strani. Drugi imaju bolje tehnikalije, ali su još mali/novi projekti. Ko bude mogao da pogodi ko će izaći kao dominantna snaga u DeFi, taj će za par godina biti punih džepova.
Post automatically merged:

probudih se i vidoh btc na 50+ .. sada je na 51+ ... mirise mi da je to to nema pada ispod , izgleda fora ko prosli mesec hm .. da li mozemo onda ocekivati btc na 65k+ za dve nedelje ?
Dve korekcije koje smo do sad imali u ovom bull marketu su bile prvo jedan nagli oštar pad, oporavak, pa sporiji i dublji pad.
 
Treba uzeti u obzir i predviđanja da će uskoro doći do velilkog hlađenja do leta. Dva puta smo imali pad, pa relativno brzi oporavak. Trećeg puta možda navuku ljude da kupe u dipu, a dip nastavi više nego što većina očekuje. Prošlog puta je pumpanje XRP-a maltene zatvorilo bull. Moguće je da će i u martu da se dogodi sličan scenario, ali da ćemo ove godine imati dupli balon, kao što neki forumaši predviđaju.
 
MicroStrategy has purchased an additional ~19,452 bitcoins for ~$1.026 billion in cash at an average price of ~$52,765 per #bitcoin. As of 2/24/2021, we #hodl ~90,531 bitcoins acquired for ~$2.171 billion at an average price of ~$23,985 per bitcoin.
Edit: Oni su i pogurali cenu sa 53k naviše pre dump-a.
 
Poslednja izmena:
Ovo zapravo izgleda dosta dobro, nije ni čudo što BNB i CAKE toliko pumpaju, koliko god da je apsurd da centralizovana menjačnica drži DEX.
Pametno su uradili, igraju na obe strane, pa ako centralizovana menjačnica izgubi promet vremenom, tu je njihov 'evil twin' (Binance DEX).

Eu6cfhJWYAETNBi


 
Ne razumem zasto ranije nisu nakupovali po dosta nizim cenama, imali su 3 godine. Mora da su im legle neke tudje pare cim ovako kupuju ili su bili u nekom debelom corsokaku pa im je ovo bio jedini izlaz.
 
Ne razumem zasto ranije nisu nakupovali po dosta nizim cenama, imali su 3 godine. Mora da su im legle neke tudje pare cim ovako kupuju ili su bili u nekom debelom corsokaku pa im je ovo bio jedini izlaz.
Veštački pumpaju cenu svojih akcija. Šta ih briga, kad sve ovo bude puklo, oni će dobiti bailout, mi nećemo.
 
Sta je objasnio? Ovo za prodaju se isto moze reci i za zlato koje doticni promovise
 
Ne razumem zasto ranije nisu nakupovali po dosta nizim cenama, imali su 3 godine. Mora da su im legle neke tudje pare cim ovako kupuju ili su bili u nekom debelom corsokaku pa im je ovo bio jedini izlaz.

Gledao sam Saylorov intervju pre par nedelja, covek otvoreno kaze da njegov Microstrategy sav BTC kupuje od bankarskih kredita jer su kamate niske
 
  • Like
Reagovanja: MPM
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno