Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Objasnio je pre 2h. To nam nista ne znaci. Jos jedan od generala posle bitke. Nisam ni pogledao ali kada vidim da je nesto izbaceno nakon sto se nesto desilo ignorisem. Zasto nije objasnio pre 2 dana.
Pa sta da ti objasni te cifre se znaju koliko vec? Nista covek ne objasnjava neko podseca gde su cifre.
 
Ne ignorisu nikako. Nikad nije niti ce ikad padati istim tempom sve.
Nesto je palo 10 nesto 20 nesto 30%....
Nesto je i skociloslo, uvek je tako.
 
neka pada i treba da pada :). nema nikakvog iznenadjenja .. svi smo to ocekivali .. zar ne ? bolje sada da padne 30-40% , i da posle ima zdravu osnovu za rast , nego da je jos mao porasao , pa da prsne balon .. (i ovo je sada balon4e, ne zaboravite da za svaranje 1 btc se utrosi i dalje samo 14tak hiljada $, ako racunamo cenu struje 0,1$/kw...)
bajdvej da li ste primetili eth zarada da je poludela :) pa ko ga ne proda na dnevnom nivou taj je xxx .. zato je i pala cena (mozda)
LTC zelim mu pad istod 100$ da ga prvi put kupim za fiat .(i da imam pokrice za dalje od 01.06.) :p

samo opusteno
 
Lepo je rekao LA prognozu... na zalost molio sam Boga da se sve odrzi do 1-2 marta ali eto, nije se desilo. Lomio sam se da idem ALL IN sell ali sam eto cekao ipak taj sam pocetak za par dana i pogresio, sada bi imao bas lepu svotu coina...
Covek je takodje u decembru rekao "vidimo se uskoro na 50k",to je moglo biti dvosmisleno u smislu tek polovinom godine ali u ovom slucaju "uskoro" je bilo kroz m nepuna 2 meseca...
Sta je tu je, ocekujemk jos neku poruku, savet od njega, bilo bi lepo a do tada cekamo i ocekujem konsolidaciju vremenom, do leta kako je rekao. Nadam se da ce Alts ovog puta pratiti BTC u skoku da ih opet ne osisa i ne resetuje na fabricka sa kraja 2020.
Sad kad se desilo, svi sve znaju i sad kao prate trend i kenjaju u kom smeru ide(msm na neke nabedjene sa YT) a Stacker je rekao za Fibonaci na oko 58-59k jos ranije i da zavisi od toga kako ce reagovati na tojncifri a sledeci lvl je bio msm oko 62-64k...mada i on je misljenja da je double pump ovaj ciklus.

Steta sto Hogara i Simketa a pogotovo LA nema cesce sa ANALIZAMA 😉
Mislis da je ovaj pad ustvari onaj (25-30k) sto je predidjao La?
 
Ovo jutros je bilo ukupno oko -25% , tako da ima još lagano prostora da padne u narednih par dana.
-30% je oko 40k, dok je -40% oko 35k.

Verovatno će sad mediji da trube i nastave da šire paniku :) Sve već viđeno.

Ko god je kupio do pre 2-3 dana bilo šta od kripta je bio u plusu, a sa kriptom ne i de baš sve tako lako.
 
Lepo je rekao LA prognozu... na zalost molio sam Boga da se sve odrzi do 1-2 marta ali eto, nije se desilo. Lomio sam se da idem ALL IN sell ali sam eto cekao ipak taj sam pocetak za par dana i pogresio, sada bi imao bas lepu svotu coina...
Mene je ta analiza odvela na pogrešan put. Pomislio sam da bi 2YMA*5 mogao da padne s obzirom da je pominjao korekciju u martu i vrlo nisko dno te korekcije. Bio sam svestan da je nedelja veče bila idealno mesto za uzimanje profita, ali odabrao sam da idem na daleko manje verovatan scenario proboja. Početnička greška, sad nema druge nego da čekam da me market izvoza gore-dole kao vola. Nikakve ni koristi od cele stvari, nivoi su trenutno previsoki za dokupljivanje. Verovatno bar neće biti ni štete, jer bi cene trebalo da se polako oporave, osim ako krene berza da pada, što doduše može bilo kog momenta da uradi.
 
Mislis da je ovaj pad ustvari onaj (25-30k) sto je predidjao La?
Da znam bilo bi dobro.... da ne znam, tacno je! Moze da bude blagi oporavak pa opet pad na njegovu prognozu ili priblizno a mozda je ovo malo trzaj danas a pad se nastavi. Sad ako imas myda ti sve prodaj pa gledaj u pasulj dal ces zakasniti na voz, da li ce jos dole, za koji period... kad do sada nisam nista dirao, bolje da tek sad nista ne cackam 😆
Svakako nije ni on prorok da moze da ti kaze sa sigurnoscu tog dana, tog meseca u toliko sati i minuta.... mozda je ovo pocetak te ocekivane korekcije, ko zna...
svakako hvala mu bez obzira sto nismo bili spremni tacnije sto smo bili ALAVI pa cekali jos malo, ajd jos malo, ma nek navuce jos koji dolar... evo samo jos malo i necu vise... ybga tako to ide u zivotu
 
Mislis da je ovaj pad ustvari onaj (25-30k) sto je predidjao La?
Pa jel ti 45k deluje kao korekcija od 25-30k ?
Ja sam 60% u fiat izasao na oko 5% od vrha, na pocetku pulbeka. Altove sve koji su bili u plusu sam 50-75% prodao. Ovako sam isto na 32k uradio. Necu da cekam kraj korekcije pa rast da bih izasao, to moze biti za 5 ili za 555 dana. Radije cu sacekati proboj iz korekcije i uci sa nizih levela.
Nemoguce je pogoditi i datum i cenu u isto vreme. Takodje svako predvidjanje je podlozno reviziji. Sad ili ide krv do kolena ili bull trap.
"Nema sigurnosti, samo postoje verovatnoce" A.Rastani
 
Kad je doslo da Piter Sif bez ocigledne ironije i cinizma pominje btc, zna se koliko je sati


 
Pročitah u nekom postu iznad tvrdnju:

" idemo u oporavak ukoliko ne krene sve dole"

nije nego 😂
 
Najgore je kad se izvozas ko majmun gore dole po treci put za redom😄
Jos sam ovaj put sam prebacio sve sa trezora na binance da budem spreman i opet nista nisam prodao.
Meanwhile Solana leti x2 u BTC😐

2 manje pozicije sa kojima trejdujem u BTC sam zarobio u altovima par dana pred crash....dupli samar
 
Makes you think...

Eu34NIjXAAAu7D-.jpg
 
Najgore je kad se izvozas ko majmun gore dole po treci put za redom😄
Jos sam ovaj put sam prebacio sve sa trezora na binance da budem spreman i opet nista nisam prodao.
Meanwhile Solana leti x2 u BTC😐

2 manje pozicije sa kojima trejdujem u BTC sam zarobio u altovima par dana pred crash....dupli samar
Ja sam očekivao da će se BTC smiriti neko vreme i dati priliku altovima da skoče još pa tek nakon toga korekcija, međutim...
 
Bolji termin je " ja sam se NADAO da će se BTC smiriti"

Ako nešto očekuješ onda trebaš imati valjan razlog za to što očekuješ.
Poštu o kretanju cene i trenda u kriptu kratkoročno niko ništa ne zna ostaje nam samo NADA.
 
Mud@ trebaju na početku kad iskeširaš, onda ti ostaje samo nada.
Ulazak u BTC na duže je sigurica osim ako nosači aviona ne donesu neki zakon negativan po btc.
Ulazak u ALT je kocka.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno