Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa vi i dalje crtajte grafikone. :D

Grafikon ne može da zna da će iFinex da tresne novih 170 milki tether-a, kao što se ovde dogodilo. Ali grafikon može da pokaže slabost na tržištu, to se jasno vidi. Sad, ako tether heroin nastavi da teče, ode BTC na mesec, ali ako ne bude novih vesti, cena će vrlo brzo da se vrati gde je bila.

Pošto je bilo toliko očigledno, bilo bi lepo da si podelio sa nama, da uzmemo i mi koji dinar.

Nisi razumeo šta sam rekao.
 
Rastani smatra da je sada daleko veća verovatnoća wildcard scenarija. Videćemo, ako cena kreće da se uredno konsoliduje narednih dana, možda tako stvarno i bude, do tada ostajem bearish. Videlo se po daily RSI da će cena da skoči kad se futures zatvore i veštačka supresija okonča, ali cena nije imala nikakvog razloga da ode ovoliko visoko, po chartu 8700 je trebalo da bude logični vrh, tu sam i prodao.
 
a0781f7bc8ebc392f21d3f164e5a4cf0.jpg


19afa9c6880519896914ea2536aa1aae.jpg


Tad...

Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
 
Bas profi trader,
Sta reci...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Super zabavna situacija. :-devil-: Svakog momenta će da probije bilo gore, bilo dole i onda nastavi u tom pravcu.

Tehnička analiza kaže da će ovo dole, RSI divergence se jasno vidi, a spremamo se i da uđemo i u debeli crveni ichimoku cloud.

Sa druge strane, ako će BTC da napravi obrt i ponovo se vrati u bull market, ovo mu je momenat da ga napravi, teško da će imati bolju priliku. Momenat da se vidi ko je BTC vernik. :-devil-:
 

Prilozi

  • Screenshot.png
    Screenshot.png
    29.3 KB · Pregleda: 214
Verujem da ce dole (kratkorocno) zbog mega shilovanja za bakkt koje se dešava ceo dan.
 
Idemo ludo idemo jako....samo se opustite ice on gore kad tad, ice i dole samo treba strpljenja ;)
 
Ako smem da sumiram zadnjih par desetina (stotina) strana:
Ici ce dole, mada je moguc skok na gore. Chart kaze odlicno za ulaganje, mada moze biti zamka. Mozda pametnije istresti i cekati pad.
Dve nedelje kasnije iseci odgovarajuci deo recenice: JeL sam vam reko da ce tako biti !?

Izvinjavam se, morao sam... :D

...A3...
 
Poslednja izmena:
Ako smem da sumiram zadnjih par desetina (stotina) strana:
Ici ce dole, mada je moguc skok na gore. Chart kaze odlicno za ulaganje, mada moze biti zamka. Mozda pametnije istresti i cekati pad.
Dve nedelje kasnije iseci odgovarajuci deo recenice: JeL sam vam reko da ce tako biti !?

Izvinjavam se, morao sam... :D

...A3...
Ahahahaha +1

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Ako smem da sumiram zadnjih par desetina (stotina) strana:
Ici ce dole, mada je moguc skok na gore. Chart kaze odlicno za ulaganje, mada moze biti zamka. Mozda pametnije istresti i cekati pad.
Dve nedelje kasnije iseci odgovarajuci deo recenice: JeL sam vam reko da ce tako biti !?

Izvinjavam se, morao sam... :D

...A3...

u pravu si :smoke:

:)
 
Pa dobro ima istine.. Zato niko da kaze "ide dole ja ulazim u short" i da postavi sliku. Ovako na prognozama svi su jaki, a niko nema mu** da isprati svoj chart do kraja
 
Pa dobro ima istine.. Zato niko da kaze "ide dole ja ulazim u short" i da postavi sliku. Ovako na prognozama svi su jaki, a niko nema mu** da isprati svoj chart do kraja

Zbog dežurnih ptica rugalica koje su se ovde zapatile jer nije uložen dovoljan trud da se prostor očisti. Potrudim se da napravim analizu, tehnički obrazložim zašto smatram da je situacija takva, eto ti njih da grakću, bez ičega pametnog i smislenog da kažu. I onda polako gubiš volju da u temi o cenama diskutuješ o ceni, da mi je u životu nešto trebalo da mi se glup ruga, ne bih ni odlazio iz Srbije.
 
Zbog dežurnih ptica rugalica koje su se ovde zapatile jer nije uložen dovoljan trud da se prostor očisti. Potrudim se da napravim analizu, tehnički obrazložim zašto smatram da je situacija takva, eto ti njih da grakću, bez ičega pametnog i smislenog da kažu. I onda polako gubiš volju da u temi o cenama diskutuješ o ceni, da mi je u životu nešto trebalo da mi se glup ruga, ne bih ni odlazio iz Srbije.
Nije ti smislen odgovor.
Cimaš se da postaviš TA i da obrazlažeš, a ne postaviš kad uđeš u neku trgovinu. To čovek zamera svima koji pričaju o smeru cena, a ne potkrepe to i samim svojim ulaskom u te neke trgovine.

U tvoju i odbranu ostalih, ne mora se svaka analiza trenda završiti i ulaskom u poziciju.
 
U tvoju i odbranu ostalih, ne mora se svaka analiza trenda završiti i ulaskom u poziciju.

Upravo. Nakon haosa tokom leta sam odustao od ozbiljnijeg kockanja, jednostavno je nepotrebni dodatni stres počeo da utiče na moj posao, a sa tim nema zezanja. Od tada sam ponovo samo entuzijasta, igram se sa manjim sumama novca koje me ne opterećuju. Sada kada napravim prognozu, često ili ne uđem uopšte ili je to neka manja suma, bez poluge.

Jedina ozbiljna kinta koju sada držim u kriptu je u nekoliko efikasnih altova u koje polažem nade. Kažem vam još jednom, ne spavajte na XRP, iako mu je novi skok BTC obrisao sve dobitke u zadnjih mesec dana, novčić je i dalje tempirana bomba. Bockchain mu beleži više transakcija po minutu nego sve ostale kriptovalute zajedno, nemoguće da je to wash trading po menjačnicama, XRP zaista obavlja funkciju novčanih transakcija za koju je napravljen. Prvi put vidimo kripto sa ozbiljnom poslovnom primenom.
 
Zbog dežurnih ptica rugalica koje su se ovde zapatile jer nije uložen dovoljan trud da se prostor očisti. Potrudim se da napravim analizu, tehnički obrazložim zašto smatram da je situacija takva, eto ti njih da grakću, bez ičega pametnog i smislenog da kažu. I onda polako gubiš volju da u temi o cenama diskutuješ o ceni, da mi je u životu nešto trebalo da mi se glup ruga, ne bih ni odlazio iz Srbije.

+1
Previše ljudi samo kritikuje druge, nebitno da li se slazu ili ne slazu... Dodjem da pročitam nesto o temi a ono se troje njih proziva ko je sta rekao pre tri nedelje...
Idite ljudi gledajte neki rijaliti program
 
Poslednja izmena:
Zbog dežurnih ptica rugalica koje su se ovde zapatile jer nije uložen dovoljan trud da se prostor očisti. Potrudim se da napravim analizu, tehnički obrazložim zašto smatram da je situacija takva, eto ti njih da grakću, bez ičega pametnog i smislenog da kažu. I onda polako gubiš volju da u temi o cenama diskutuješ o ceni, da mi je u životu nešto trebalo da mi se glup ruga, ne bih ni odlazio iz Srbije.

Ma kapiram ja tebe.. Zbog takvih su mnogi poput @La i napustili. Samo to treba njima da kazes i da skrenes moderatorima paznju da ih smire..
 
I dalje imamo futures gap na 8900 i gornji na 11800 ako se ne varam, sad smo u no-trade zoni. Ja nesto mislim da ce u short-termu da overshootuje do 8600 cak. Ako pak krene ka gore, sell na gornjem levelu i cekati re-buy na 8900.
 
Da vam dam tip i ja, Stellar Meridian konferencija počinje za par sati i imam info da će sasvim novi proizvod biti predstavljen. Sad, da li će to stvarno biti nešto bitno i hoće li ozbiljnije uzdrmati cenu XLM, to stvarno nemam pojma da vam kažem, ali ako se osećate taličnim večeras, eto prilike.

I počeo sam da budem malo sumnjičav prema XRP. Najveća godišnja konferencija mu je za samo par dana, a cena mu je i dalje zakucana na 29 centi. Prošle dve godine je pred Swell skakala kao luda.
 
I dalje imamo futures gap na 8900 i gornji na 11800 ako se ne varam, sad smo u no-trade zoni. Ja nesto mislim da ce u short-termu da overshootuje do 8600 cak. Ako pak krene ka gore, sell na gornjem levelu i cekati re-buy na 8900.

Zatvoren CME gap ;) bez ozbiljnijeg dump-a na redovnim marketima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno