Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa opet si svakog iduceg trena blize eventualnom krahu :d
 
BTC do kraja godine ide na 4400....lagano sem ako se sami ne ubiju :)....jedino što kriptovalute moće da ubije to je ako Kina ili USA urade nešto drastično...

Sto je sasvim moguce. Takodje ne zaboravimo da poloniex se ponasa vrlo cudno i precutkuju sta se desava iza kulisa. Trollbox je iskljucen, potvrde za povlacenja nekad traju ekstremno dugo, svaki put kada se cena drasticno pomera oni "nemaju kapaciteta"...
 
PPC,NMC nisu ni prisle ATH na BTC-E
Ima li neko od iskusnijih misljenje o ovim novcicima i njihovoj buducoj ceni ?
 
prodajem btc-e kod 2335 eur u odnosu 1:1
sto znaci da za 2335 eur btc-e kod trazim 2335 eur kes
moze naravno i manje od toga, kome treba nek se javi na pp i naravno nek kaze koliko
 
Cena kriptovaluta (trgovanje, predviđanja, analize, grafikoni...)

To kad ti na btce odnos usd/eur bude kao sto i jeste mozes da trazis :) do tad je razlika i do 5% u kursu plus provizija, u svakom slucaju srecno, mozda nekome treba bas eur. Kod mene moze usd kod ali sa 10%.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Svasta ovde moze da se procita...
Ljudi, peglajte lepo srednji kurs dolara inace ako tako pocnete da lupetate bice zabranjeno da se pisu tj. da se prodaje ovde pa cete se slikati.
Budite srecni dok ima ko da kupuje uopste, uskoro nece biti jer ce svi prodavati ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
@MarkoNS znam za tebe, kao sto rekoh to je super ko hoce odmah da izvuce pare, nema brzeg resenja od tog sto ti nudis, i ja bih se tebi obratio da mi treba hitno kes, medjutim mogu da cekam, nije mi hitno, tako da hvala u svakom slucaju :)
nije mi bas jasno, ja sam prodao ltc po 40,433 eur a tad je bio 45,1 ili 45,3 dolara (znam da je bio neparan broj na kraju, ne secam se tacno ali nije toliko ni bitno)
po mojoj racunici to je to, nema tu razlike neke, ispravi me ako gresim

@SAJ ako neko placa u eur lakse je (kao sto sam napisao gore, cini mi se da isto izadje da li kupio/prodao ltc za eur ili usd, ako gresim nek me neko ispravi), ako placa u din svejedno da li se racuna srednji kurs dolara ili eur

a sto se tice kurs eur/dolar na btce, znam da nije realan, ali takav je verovatno zato sto retko ko i menja dolar za eur i obrnuto, ako imas eur kupis xxx novcic za eur, ako imas dolar kupis za dolar (opet kazem, mozda gresim, mozda i nije uvek tako, ja kad sam prodavao bilo je svejedno)
 
Poslednja izmena:
NVC ode preko 10 USD :)

Edit: 13 USD.
 
Poslednja izmena:
Hoću da iskopam 500 Siacoina koliko je potrebno za isplatu i da ih čuvam u slučaju da skoči cena. Da li je to ispravno razmišljanje tj, toliko novčića ima koji vrede tako malo, šta ljude sprečava da iskopaju od svakog neku količinu i čekaju rast, možda im se posreći? Još se i brzo kopa konkretno Siacoin.
 
Pa bolje kopaj najisplativiju valutu i onda kupi sa tim coin koji hoces.
 
Ode sve sinhronizovano u bunar. Interesantno je da su grafikoni po izgledu identični za sve bitne coine (BTC, LTC, ETH...)
 
pa posle fletlajninga, cesce se desava pad , tj po mojoj proceni 80% slucajeva je pad...ovo je jos uvek mali pad cene kako zna da bude :)
 
pa posle fletlajninga, cesce se desava pad , tj po mojoj proceni 80% slucajeva je pad...ovo je jos uvek mali pad cene kako zna da bude :)

Tako je, flatline>prodaja i uglavnom si u pravu. A sto se pada tice, dajmo mu jos sanse...moze to biti i nekoliko 1d (3d) kendlova a da ostane uptrend. Tek je 6 sati zurka...Jos uvek svira snimljeni mix...DJ jos nije ni usao u lokal a kamoli u pult.
 
Cista klasika pilicara, uopste vise ne znaju da budu mastoviti, istresa se zbog vikenda i pocetka letnjih odmora......
 
pre bih rekao da same berze istresu malo novica da pokrenu stvari sa mrtve tacke, jer bez promena u ceni, nema trgovin -> nema zarade :) scenario vidjen mnoooogo puta
 
Pogledajte trenutne grafikone za BTC, LTC i ETH...

8ne8hEs.jpg
 
Pa stvarno, cemu fascinacija? Nije valjda da treba objasnjavati?
 
Ništa, normalno je da tri coina imaju potpuno iste grafikone, čist dokaz da sve to nije manipulacija i mešetarenje, kako da ne...
 
Pa svi znamo da je BTC i tata i mama pa cak i konkvistado to zna, vidite :d

@MaxXx
Gresis manipulacija jeste ali tebe da zbuni i to rade veci trgovci, cim pada BTC dumpuje se uglavnom sve kako bi se panika povecala...
pogotovo ako ista panika neme veze sa zdravim razumom mora da bude upecatljivija
 
Poslednja izmena:
jel postoji neki sajt, gde moze da se prati detaljno analiza , grafikoni cruptovaluta.. :)
pratite li neke sajtove za crypto vesti?
Generalno koje sajtove pratite
 
kupite eth ili placite kasnije :)

Dogurace eth sigurno do 500$.. A da li ce dogurati do 1000$ do kraja 2018, to je pitanje? Mozda bas tada bude 500$.

meni bogme monero deluje obecavajuce.. Kada postane ne moguce kopati eth a posle toga i zcash, preci ce svi na monero ili neku slicnu valutu.. Skocice cena preko 100$
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno