Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
prodajem btc-e kod 1000 dolara, pozeljno placanje u eur po srednjem kursu ali moze i u din, moze i manja kolicina, Beograd

da napomenem da me ponude u kojima se spominje provizija ne zanimaju, pa makar bila i 1%, tako da ne saljite
 
Neverovatno, pa najgluplje je sad prodati kad je vec pao za 40%.
Kako ide ono zlatno pravilo, ne prodaji dok pada :D
 
Pa zavisi, ako padne 80% bice itekako pametno :d
 
Ja verujem da su zaradili slusajuci par ljudi ovde :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa u poslednjih 10 postova trojica prodaju

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Logika kaze da neko svesno rusi eterijum. Vest da je Vitalij mrtav, pa napad pre 2 dana, pa problemi sa skalabilnoscu chaina... Ista ta logika kaze da ako ga neko svesno rusi, to znaci da hoce da ga kupi jevtino, da bi posle cena skocila. Niposto ne prodavate eterijum, bar do sredine avgusta.
 
Samo da znamo do kad ce da padaa pa da ga tad uzmemoo :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja bih probao na 140$. Deluje nemoguce? Da je neko pre 2 nedelje kad je bilo 420$ rekao da ce biti 210$ rekli bi svi da je nemoguce. Ne kazem da hoce doci do 140$, ali ako nesto bas podmuklo smisle i probliju sve supply linije, deluje mi da ce na momenat probiti i 150$. Glavna mana ETH je sto je dobar deo portfolija u rukama short-term investitora ili (gore) rudara. Trebace mu vreme da sazri, ali ja mislim da ima potencijal da puca do 700$ (opet deluje nemoguce?).
 
Pa u poslednjih 10 postova trojica prodaju

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Ko da cita toliko unazad.
Ja bih probao na 140$. Deluje nemoguce? Da je neko pre 2 nedelje kad je bilo 420$ rekao da ce biti 210$ rekli bi svi da je nemoguce. Ne kazem da hoce doci do 140$, ali ako nesto bas podmuklo smisle i probliju sve supply linije, deluje mi da ce na momenat probiti i 150$. Glavna mana ETH je sto je dobar deo portfolija u rukama short-term investitora ili (gore) rudara. Trebace mu vreme da sazri, ali ja mislim da ima potencijal da puca do 700$ (opet deluje nemoguce?).
Ovde je sve moguce i nista nije nemoguce sem jednog...
KAJANJE NE GINE.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Kupovina? [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hteo sam da kazem da weak hands otpadaju polako ;)

Edit: Dve trecine buy ordera na Poloniex-u je povuceno. To moze da znaci 2 stvari:
-Da ce ga ostaviti bez support-a da puste da cena sklizne jos nize.
-Da ce krenuti da postavljaju ordere mnogo vise i da ce pogurati cenu gore.

Obicno ide prvo pa drugo ;)
 
Poslednja izmena:
po oglasima prevaranata ima, posto i ovde se vrte pare nije ni iskljuceno da su medju nama, zato pamet u glavu da ne bude posle kuknjave
 
Fontas‏ @Fontase 10h10 hours ago
More
Current drop is due to @Poloniex insolvency. Withdraw your coins before they are lost
 
Mislim da s***e da bi stvorio jos jedan krug panike.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel primetio neko kako se dash verovatno veštački održao juče u odnosu na sve druge valute?
 
Pratite kinu, okcoin i huobi, primice se ostalim berzama sa cenom zadnjih par sati a uglavnom je razlika bila 10-15%
Ako oni krenu da dumpuju LTC a blizu su da sklizne ispod 250 nemojte samo gledati jer ce biti brutalno i brzo. Kod njih to ide na 50 sto znaci da je sledeca stepenica 200 a to je prevedeno na btc-e oko 30$ a verovatno blize 29.
Nekako je napeto, kao da ce svakog trenutka kliznuti...
 
To niko ne zna, oni sto su u $ uvek tvrde kataklizmu, a fontas vec 2 godine pumpa coine samo na bittrex-u jer mu je to domet! :D
 
Pa nije vise tako krupna riba kao sto je nekad bio. Sad su mnogo jace baje na sceni a on moze samo da palamudi.
 
Pratite kinu, okcoin i huobi, primice se ostalim berzama sa cenom zadnjih par sati a uglavnom je razlika bila 10-15%
Ako oni krenu da dumpuju LTC a blizu su da sklizne ispod 250 nemojte samo gledati jer ce biti brutalno i brzo. Kod njih to ide na 50 sto znaci da je sledeca stepenica 200 a to je prevedeno na btc-e oko 30$ a verovatno blize 29.
Nekako je napeto, kao da ce svakog trenutka kliznuti...
Naravno. Iz kine je sve i kretalo ovih dana, ostali su samo pratili. Sad kinezi trljaju ruke i kupuju jeftino.
LTC nece dampovati masovno veruj mi, njega kupuju kao mutavi.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ni jedan...... svako moze trazit cash back sa PP, sajtovi BTC-e i ostali koji rade isplatu na PP, fee je "lep"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno