Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bilo bi odlicno da neko od iskusnijih tradera napise neki kratak tutorijal, tipa kako kao pocetnik ne puci odma, taman toliko da pokrije neke osnove da ne napravimo neke glupe greske.

Sent from my Lenovo S60-a using Tapatalk

Tesko posto iskusni traderi prave profit od gresaka neiskusnih ;-)
 
Slazem se iako sam ja ocekivao dump desilo se suprotno
Ljudi koji su mnogo iskusniji od mene savjetovali su mi ne diraj nista dok ne dodje do 3500$ to je bilo prije mjesec dana iskreno nisam vjerovao :(

Sta ima veze, potrosice se u zdravlju i veselju :)
Meni licno je svaka cena od kraja maja na ovamo veoma dobra i ne zalim ni satoshi koji prodam!
 
Može li ETH probiti 280$ večeras i doći možda do 300$ ?? I da li se vraćati u BTC ako dotakne 0.085 ili ići u fiat ??
Sva logika mi govori da mora doći do konsolidacije posle ovog skoka, ali logika je već par puta bila poražena u ovoj igri :D :D
 
Ja dva dana cekam da padne vise da se vratim.
 
Dok cekam da mi stigne ledger nano s, jel bezbedno da koristim za eth mist wallet, nisam odavno koristio od lct-a offline wallet, i jel jos isto sklonis fajl na 3 flesa na tri lokacije i to je to :)

vise tabova otvoreno omasih temu izvinjenje ako moze da se prebaci gde treba :mad:
 
Poslednja izmena:
Dok ti ne stigne ledger koristi exodus
 
Trebaju se prodati sve te kartice...A sad je relativno mnogo manje isplativo nego pre 2 meseca.
I npr koja je cena bila eth pre izlaska serije 500 ?
Mozda slucajno a mozda i AMD ulozi malo pa digne i onda po standardu svi ostali pocnu da kupuju ...
Videcemo za 15ak do mesec dana ...
 
Imam nekoliko ustedjenih eterijuma, vidim da se cena digla malo. Da li je dobra ideja da se proda ili ce cena da ide jos gore, sta bi ste vi uradili sad?
 
brate nisam neki poznavaoc berze i ostalih stvari, ali ako neki koin ima perspektivu to je ether.. ne bi me cudilo da do nove godine predje 500-600.. ako si spreman na cuvanje, bolje nemoj da prodajes..
osim ako ne zelis da trgujes :p
 
@eth
Ja bih davno jos presao u neo i zaradio 400%
Eth je kilav konj, kad ce potegnuti i koliko ptice znaju.
 
Ma kako moze biti kilav konj kad je u periodu od godinu dana skocio sa 10$ na 300$ ☺ cak mislim da je bio i 2$ u periodu od godinu i po ali na telefonu sam pa mi je nezgodno provjeravati. To sto se smirio zadnjih deset dana ne znaci da je kilav, mozda konjo pije vode prije nego opali u novi galop [emoji1]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Imam nekoliko ustedjenih eterijuma, vidim da se cena digla malo. Da li je dobra ideja da se proda ili ce cena da ide jos gore, sta bi ste vi uradili sad?

Pa, kao i na svakoj berzi, padace i rasti. Pitanje je mozes li prepoznati kada prodati a kada kupiti.. Do kraja godine, verovatno ce biti skuplji za 100$... A mnogi mu prognoziraju 500$ do kraja 2018.. Sto je daleko.. Svasta se moze izdesavati.. Ali do nove godine cena ce jos ici gore...
 
Ja sam prešao sa BTC na ETH na 0.076-78 , sad se opasno dvoumim da li da se po planiranom vraćam u BTC na 0.085 ili već sad na 0.084 ili sve u fiat.

Nekako mi cim vidim da je došla ljudi otišlo u fiat prerano pa da se ne ispostavi da je i danas prerano / možda najbolje vratiti istu količinu BTC-a a razliku u fiat i ne alavati :d
 
Mora ce da se izduva. Samo je pitanje kad. Specificna je situacija sada pa je i sve moguce

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam posle $3200, ocekivao $3500 kao top.

Istresao sam se iz gaca na 3450 i otvorio blagi short.

Krenuo je dole ali treba pratiti situaciju. Plan za $3000 mi je jos uvek aktivan, dakle pocinjem kupovati na recimo $3080 pa do $2950 cu rastegnuti ordere. Sta prodje - prodje.
 
Total Market Capitalization $121,640,953,126

To je zato sto nema inflacije :)

Kako i ne bi bio kad svaki dan izmisle po nekog konja sa 500mil-par milijardi kvazi-kapitalizacije. Sve to podeli sa 50 ako i toliko ima realnih para u supportima...
 
Sve to podeli sa 50 ako i toliko ima realnih para u supportima...
Plus BTC-e gde je otislo minimum 5% dolara koji su bili na berzama u nepovrat, mada otislo je i mnogo vise spekulativnih novcica ali oni ce se pojaviti na berzama uskoro ovako ili onako :)
Samo neka oni duvaju i prave se blesavi kao da nista bilo nije, cekam ih ja na 700$ :)
 
Nacekaces se do vecnosti. [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nacekaces se do vecnosti. [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk

To su uvek pricali oni koji nikad nisu prodali u pumpu...I svaki put padne barem 5x u odnosu na max...Max jos uvek ne znamo gde je, ali za /5 znamo odavno.
 
Mislim da nece ici vise ispod 2K, nece dozvoliti kitovi jer posle treba mnogo snage da se digne tj $
 
cekam i ja 700$ za eth :d

vrlo lako moze btc i na 100 i na 10000$, nikad ne treba cuvati sve...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno