Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma sve moze, kako je pocelo sa BTCe moze i bunar, sve zavisi da li lovanima to odgovara. Plasim se da je Zmaj u pravu, zna cu to za dan dva ako mi BTCovi ne stignu sa nicehash na stamp
 
Ja reko pricate 700$ za LTC

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Eeeee, iz tvojih usta u bozje usi. Da vidimo dal ce kosooki da ga grunu, il da ovo iskoristimo za short
 
Poslednja izmena:
Da li ce uspeti da probije 50$
 
S'obzirom da je BTC skocio, $100 za LTC nije mnogo.

Ja opet kazem, cekam ga tek sredinom avgusta. Da je kraj igranci, vec bi bili na 0.008-0.007.

Ovako, jos uvek cekamo pump no.2.
 
Posle svega, misljenja sam da BTC moze jos mnogo gore. Pricam za mid term u crypto-u, tj 2-3 meseca.

Izmedju 3000 i 4000 mozemo se zadrzati isto kao i izmedju 2000 i 3000.

Za sada, rekao bih $3000 tokom ove nedelje, a 13. ili 14. Avgusta, nastavak gore tj napad na $3600+.
 
Posle svega, misljenja sam da BTC moze jos mnogo gore. Pricam za mid term u crypto-u, tj 2-3 meseca.

Izmedju 3000 i 4000 mozemo se zadrzati isto kao i izmedju 2000 i 3000.

Za sada, rekao bih $3000 tokom ove nedelje, a 13. ili 14. Avgusta, nastavak gore tj napad na $3600+.

Izgleda malo drugacije tokom ove nedelje on se sprema da napadne tih 3600+
 
Uvek izaberem najgori coin kada ocekujem skokove... LTC konjina

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Najbolje je fokusirati se na volumen prodaje, tu se uvijek da namirisati veliki skok.
Upravo sam tako kupio prije 4 dana omg, cvc, adx, a iotu držim od prvog dana, ima jako veliki potencijal...

Poslano sa mog XT1635-02 koristeći Tapatalk
 
Ne zavoravite NEO koji je podivljao poslednjih dana

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Izgleda malo drugacije tokom ove nedelje on se sprema da napadne tih 3600+

Dosao je do $3200 ali sjajna odbrana i nije isao iznad.

Gledam sad ovaj otpor na $3500, bice da to probijamo.

Edit: Evo probio, znaci za vikend $3700+ ipak.
 
Poslednja izmena:
Screen Shot 2017-08-11 at 17.45.02.png

Gledam berzu i reko vidi svuda $3546, izbecih se, kad ono... :)
 
Sada bez trolovanja, dok je ovakva klima u kriptu, svaki nov projekat daje priliku da se zaradi jos koji btc vise. Nemojte se plasiti novih stvari, stare su te kojih se treba klonuti sada. Kripto je beskonacna igranka a glavni akteri dolaze i prolaze...BTC je uvek tu i uvek bitan i apsolutni pokretac svega. Srecno vam bilo 3700$+.
 
LTC odavno dobro drzi cenu u dolarima... cak i kada je padao btc, ltc je ostajao tu gde jeste...
ja sam 80 posto u ltc-u, nikako da docekam neki skok... za sad se kajem sto sam presao iz btc u ltc kada je btc bio 2700-2800....
 
Sada bez trolovanja, dok je ovakva klima u kriptu, svaki nov projekat daje priliku da se zaradi jos koji btc vise. Nemojte se plasiti novih stvari, stare su te kojih se treba klonuti sada. Kripto je beskonacna igranka a glavni akteri dolaze i prolaze...BTC je uvek tu i uvek bitan i apsolutni pokretac svega. Srecno vam bilo 3700$+.

Slažem se sa tobom. Na BQX sam uzeo x8 za mesec dana.
Sad cu da uletim u još koji ICO. Jedan da prođe i dipliras sigurno. Samo treba pažljivo odabrati.
Je l imaš neki favorit?
 
Dosao je do $3200 ali sjajna odbrana i nije isao iznad.

Gledam sad ovaj otpor na $3500, bice da to probijamo.

Edit: Evo probio, znaci za vikend $3700+ ipak.

Da to je to jos sam u cetvrtak ocijenio da nema nista od 3000 i da se krece u zonu 3600+ sve u svemu odlican razvoj situacije.
 
Jel realno da je obrisano moje pitanje vezano za proceduru podizanja para/placanja poreza preko online servisa za trgovinu?!
Jbt sve sami Vučići...

Kako se pise o tome na forumu tako se gase jedan po jedan. Bilo je reci o tome.

Ocemo li probiti 4000 $ ?
 
Poslednja izmena:
Slažem se sa tobom. Na BQX sam uzeo x8 za mesec dana.
Sad cu da uletim u još koji ICO. Jedan da prođe i dipliras sigurno. Samo treba pažljivo odabrati.
Je l imaš neki favorit?

dnt i xid. Generalno svaki bi trebao lako da uhvati mcap od 100-200mil. Posle vec teze ide, po meni tada se prodaje. Ranom kupovinom hvata se x5-x10, a kasnije za x2 vec bude problem a pad je lak...
 
Hvala na inf. prvom prilikom ću ih pogledati. Ja sad ulećem malo i u everex. Baci pogled, možda ti se i svidi.
Ovo možda i nije za ovu temu. Al možda ne bi bilo loše otvoriti temu ICO.
 
Da to je to jos sam u cetvrtak ocijenio da nema nista od 3000 i da se krece u zonu 3600+ sve u svemu odlican razvoj situacije.

Znas kako, korekcije mora biti pa mora. E sad, citam i shvatam da je hype progroman uglavnom zbog 14.og.

To je Utorak, a Sredom se odvija fini dump. Tako da sam misljenja da ce zakucati na $4000, a onda jedan juznoafricki crveni dildo.

Edit: Ja sam mnogo lose prosao. Bas fini deo rasprodao na $3450 i planirao rebuy na ~3k. Medjutim corak, nadao se double topu kad je krenuo gore ali presisao.

Uzeo deo kad je probio $3500 i sve rasprodao na 3680.

Sad se razmisljam da otvorim neki giga short na $3950 recimo, stop loss na $4100 i cao. Kako prodje, prodje.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno