Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kupuju ljudi sada. Ide opet gore polako

3459364_orig.png
 
Tuđi uređaji nikako, ali 3G "mobile data" je bezbjedan sa ličnog telefona. Valjda smo danas svi u prilici za to.
Cijena izglead povoljno, ali ima ovo još mjesta i za dole.
 
Kad pada pada bas muski. Bili mnogi zadovoljni sa cifrom!

Neki su kupovali po ovoj ceni pre ~3 god. verovatno samo čekali kada će se moći izvaditi... i dođe i taj dan.
Sada može biti da se počne prelivati u ltc... to bi tek bilo zanimljivo.
 
Ne konektujem se ni sa tudjih mašina ni sa mobilnih uredjaja (pogotovo medjunarodnih mreža, unifi, wifi...)), da ne prodjem kao kolega "od ranije poznat rudarima" :d...

Ja se konektujem ama bas svuda ali samo sa svojim uredjajima. Jedino nisam istovremeno ulogovan na mail i na menjacnicu, to je dovoljna mera. Naravno sifre nisu zapamcene. 2FA i za mail i za menjacnice se podrazumeva. Voleo bih da vidim baju koji ce me ocetkati. Sve drzim na menjacnicama, isplacujem kes svaki put kad skupim 500e bilo kopanjem bilo trgovinom. Ako me i opleve, znam da sam uzeo nesto a planiram i mnogo vise :p. Godoa ne cekam, gologuzija sigurno nece steci pare odjednom i iste sacuvati. Sebe smatram gologuzijom i ne planiram da cu se obogatiti ovim tako sto cu kupiti nesto danas i cekati 5 godina pa uzeti 100x vise. Posle nekog vremena prodam bio gubitak ili plus i uzimam drugo, nemam ja dovoljno godina zivota da svuda sacekam moon...
 
Tuđi uređaji nikako, ali 3G "mobile data" je bezbjedan sa ličnog telefona. Valjda smo danas svi u prilici za to.
Cijena izglead povoljno, ali ima ovo još mjesta i za dole.

Za mene ce cena biti OK kada padne x5 u odnosu na maksimum koji dohvati. April 2013. sa 266 na 47, kraj 2013. tokom 2014 sa 1163 na ispod 200, ove godine videcemo gde je vrh ali kad padne x5 kupicu sigurno dosta
 
Ja se konektujem ama bas svuda ali samo sa svojim uredjajima. Jedino nisam istovremeno ulogovan na mail i na menjacnicu, to je dovoljna mera. Naravno sifre nisu zapamcene. 2FA i za mail i za menjacnice se podrazumeva. Voleo bih da vidim baju koji ce me ocetkati. Sve drzim na menjacnicama, isplacujem kes svaki put kad skupim 500e bilo kopanjem bilo trgovinom. Ako me i opleve, znam da sam uzeo nesto a planiram i mnogo vise :p. Godoa ne cekam, gologuzija sigurno nece steci pare odjednom i iste sacuvati. Sebe smatram gologuzijom i ne planiram da cu se obogatiti ovim tako sto cu kupiti nesto danas i cekati 5 godina pa uzeti 100x vise. Posle nekog vremena prodam bio gubitak ili plus i uzimam drugo, nemam ja dovoljno godina zivota da svuda sacekam moon...

Ako si ti gologuzija sta smo onda mi ostali :d :-devil-:
 
Ja se konektujem ama bas svuda ali samo sa svojim uredjajima. Jedino nisam istovremeno ulogovan na mail i na menjacnicu, to je dovoljna mera. Naravno sifre nisu zapamcene. 2FA i za mail i za menjacnice se podrazumeva. Voleo bih da vidim baju koji ce me ocetkati. Sve drzim na menjacnicama, isplacujem kes svaki put kad skupim 500e bilo kopanjem bilo trgovinom. Ako me i opleve, znam da sam uzeo nesto a planiram i mnogo vise :p. Godoa ne cekam, gologuzija sigurno nece steci pare odjednom i iste sacuvati. Sebe smatram gologuzijom i ne planiram da cu se obogatiti ovim tako sto cu kupiti nesto danas i cekati 5 godina pa uzeti 100x vise. Posle nekog vremena prodam bio gubitak ili plus i uzimam drugo, nemam ja dovoljno godina zivota da svuda sacekam moon...

nisi imao mooda da sacekas eth na skoku u martu, da si samo jos malo riziknuo uzeo bi dobar kes
 
nisi imao mooda da sacekas eth na skoku u martu, da si samo jos malo riziknuo uzeo bi dobar kes

Kad bi znao da cu da padnem ja bi seo...Znas kako, imao sam mooda 20x ranije da cekam i nikad nista. Kad bi znao kakva sam samo srnja kopao od 2012 do sada...i nikad vise necu dozvoliti to, kad kupim za pare x2 mi je puna kapa, ovo x10, x20 itd ostavljam iskusnijima. Ako kopam pa ide stalno gore ima smisla cekati. Isto tako i FTC i sve ove shitove koje sam kupio...Sigurno necu cekati nebulozne cene...x2 od srednje nabavne meni dosta.
 
Poslednja izmena:
Posteno da, ja sam vise za varijantu sacekam jedan godisnje i idem 5-7x, u medjuvremenu gledam da na nekim coinima udjem i izadjem sto pre.
 
Ovaj ''krug'' teško ispod 400$ da će ići...

Tako se govorilo i posle novembra 2013...Ja sam siguran da ce od maksimuma koji bude bio u ovom balonu cena potonuti barem x5 pre sledeceg. Na ovaj se cekalo 3 godine, do sledeceg ce mozda biti 5, ovaj nisam siguran da je gotov, altovi su skoro mirni...Ili se nesto promenilo, ako jeste, gadno sam se zahebao...
 
Niko sa sigurnoscu ne moze reci sta je ovo danas bilo, ali svi cini mi se milse da nije kraj i da ce opet na 1200+ nakon konsolidacije, vrijeme ce pokazati.
Ono sto ja mislim moze se on vratiti i preko 1200+$ ali balon ce puknut kao i 2013g, hocemo li i kad opet docekat naredni to je suvisno govoriti.
 
Ma koooonsolidacija danas. Ne svidja mi se sa jedne strane sto je opet volatilnost prevelika i ne cini se ozbiljnim ova igra. Sa druge strane dobro za uzimanje kesa. Sa trece moze biti svasta narednih dana ili sedmica.
 
Ma koooonsolidacija danas. Ne svidja mi se sa jedne strane sto je opet volatilnost prevelika i ne cini se ozbiljnim ova igra. Sa druge strane dobro za uzimanje kesa. Sa trece moze biti svasta narednih dana ili sedmica.

Meni ovo lici na momenat u novembru 2013 kad je sa 700 i kusur BTC surduknuo na 360 pa nazad...To je bilo dan dva pre cuvene konferencije pred Kongresom. Za vreme konferencije btc i vecina altova je pozelenela zestoko, ostalo je istorija.
 
Ja mislim da ne treba nikakve paralele povlaciti obzirom da svi imamo taj problem, spajanje sadasnjosti sa prosloscu u nekom paternu. Ide ovo jos gore i ja kontam.
 
Ja sam skoro 100% da ide gore, da ce otici dosta gore i da je ovo samo izbijanje novcica sirotinji.

sent from P9 lite
 
Nije k'o sto je nekad bilo da moze x10 tek tako sa altovima da se napravi, trgovci su postali iskusniji, treba novih ovaca za sisanje...videcemo kako ce biti sa sledecim alt boom-om, deluje da je blizu.
 
Slažem se, dobar tekst.
 
Traži se dno, zna li neko gdje je? ;)
 
Videćemo... Kinezi su mu ga baš dali po prodaji
 
Traži se dno, zna li neko gdje je? ;)

Onaj na twiteru rekao 800$ izgleda da ce pogodit, raste pola godine i onda se za 24h sve srusi, neko je govorio zdrav rast, ali klasicni balon. Ko je dobro spretan i sretan moze nesto zaraditi na ovim oscilacijama.
 
Pa ne vidim šta se "srušilo". Samo smo se vratili na nivo od pre par nedelja.
Ja i dalje mislim da će se trend rasta nastaviti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno