Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaci da se vrati na 2$ koliko je nekad bio to ne bi bilo nikakvo rusenje jer to boze bio je i ranije 2$... ako pad sa 1200 na ispod 900 za 24h nije rusenje onda ne znam sta jeste.
Posle ovakvog pada obicno se desi neki trzaj, ali da se bas brzo vrati na 1200 to bas i nisam siguran, mada kako veliki odluce tako ce biti.
 
bolje cuti ako u nesto nisi siguran. juce kad si napisao ovo, bilo je preko 1000$ pogledaj sad ispod 900 i jos pada

Nemoj tako, Saj je stari prognozer. :D

Ovde ti je gore nego u kladionici. Svi imaju svoje prognoze. Kad pogode onda su najpametniji, a kad omaše onda je "krastavac. to niko ne može da zna".

Od kako je počelo sve ovo sa BTC i LTC, najbolje su prošli oni koji su prodavali na nekoj svojo zacrtanoj ceni i povlačili novac. Nema ovde predviđanja, možeš samo da se kockaš sa svojim novcem ili kriptovalutom.

Ima ljudi koji dugoročno, 5+ godina, nešto čekaju. Takvi će da čekaju i na 10k $ da se popne na 50k, itd.

EDIT:

Evo kako to rade godinama ovde, crtkaju nekakve linije, prave trougliće, ... i svi voze AUDI, BMW, ..., i ostale top automobile:

2017-01-06_140155.jpg

Po mojoj prognozi ovo ide ispod 700$ :d

[sarkazam=on]
Na grafiku se lepo vidi "bull/bera trap", kitovi sad love haringe u mutnom, a ko to ne vidi neka se vrati u srednju školu.
[sarkazam=off]
 
Poslednja izmena:
Bilo je lijepo dok je trajalo. Mada ide ovo gore još jednom.
 
ljudi pozdrav. Treba mi hitno 0,8 BTC danas da kupim , placam bolje nego na Bitstampu. samo danas !
poruke na pm
 
leo? sad još nađi nekog ko prima ETH pa da se Željko šlogne :D
 
A ti si siguran u bilo sta pa smes da napises?
Juce kad sam napisao bilo je 900 pa je skocilo na 1000. Ja i dalje mislim isto. Sve i da ne bude tako nema razloga da se panici.

sent from P9 lite
 
https://postimg.org/image/itit3c5ox/

Danas sam u ljubljani bio i odusevio sam se. Ispricao sam se sa likom i kaze da je kod njih to vec godinu normalno tako. Ladno btc i leo primaju.

Pa LEO je bio na njihovoj menjacnici, cela ideja je i sa njima potekla.... i sa jos nekom bagrom iz UK

A sto se tice cene, nikakav balon nije pukao, spekulise se da Kina opet po 100 put banuje BTC, zato je doslo do pada... ono sto sam ja posle nacuo da nikakve takve vesti nema ali da su samo upozorili zbog naglog rasta BTC da je trziste istog jako rizicno, nista drugo, vest reciklirana od pre godinu dana
 
Morala je biti korekcija ... Sad ce malo da se ljulja izmedju 850 i 900, a posle videcemo.

Sent from my MX4 using Tapatalk
 
Ide stabilizacija oko 780
 
Brzo se izduva. Ocekivao sam da ce ici vise.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Dobro je i ovo prosle godine u ovo doba bio je duplo nize... fontas je najavio 1200$ pa povratak na 800, to smo vidili da je pogodio sta ce dalje biti treba ga pitat :d
 
Pa najavio je on 1500$ davne 2013 pa znamo sta se desilo.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
jedna stvar mi ostala urezana u secanju kad lik kaze nikad nisam izgubio u trgovini,jednostavno stavim order i zaboravim na to dok nedodje,nerazmislja o gubitku i trenutnoj ceni
 
Fontas takve ******stine nije tvrdio (a bila je masa njegovih klonova), ali da ce navuci masu na neki shit da se istrese to oce sigurno :d
 
Jeste navalio i ide u krug :) samo da ne bude preveliki krug :)
 
Poslednja izmena:
Samo neka zivi keve mu; i vreme mu je već jednom!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
btce prestize cex sa 3.7 na 4.2, is it pump na bar 10$ :d
 
Cuj 10, kad bi barem do 6 dosao i to bi bio posao s obzirom kakvo mrtvilo je bilo do sada :)
 
Jel postoji ovde na forumu neki post gde je objasnjeno kako najlakse krenuti sa trgovinom, iz srbije?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno