Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izgleda kao novo meso :D ili neka stara kuka koju je sramota da se vrati pod starim Nick-om. 20 / 80
Nego, da se vratimo btc-u...

58k i 64k su trenutno najzanimljiviji lvl-li za trejdere.
Bounce se očekuje, e sad, pitanje je da li će odskočiti od 58 ( manje verovatno, jer se nije desio posle par tapkanja ) ili će propasti ( više verovatno ).
Sledeći targeti na dole su oko 54-55k i malo iznad 50k - verovatno u sledećih par dana.

Ako se kojim slučajem desi bounce odavde, i zatvori bar 2h ili 4h dildo ( da ne kažem sveću :) ) iznad 64k, kreće vrlo verovatno parabola u narednjih par nedelja.
ko sam da sam i kako god da pišem, u svakom slučaju sve i da hoću ne mogu postići ovaj gore citirani stil pisanja : očekuje se skok, ali će prvo propasti do malo iznad 50k u sledećih par dana, a ako skoči odavde ide raketa - ovoliku kontradiktornost odavno nisam vidio (e jeli to cenjena TA ili je za :ROFLMAO: neka prosude čitaoci).
ajmo sad navalite :cool:
 
ko sam da sam i kako god da pišem, u svakom slučaju sve i da hoću ne mogu postići ovaj gore citirani stil pisanja : očekuje se skok, ali će prvo propasti do malo iznad 50k u sledećih par dana, a ako skoči odavde ide raketa - ovoliku kontradiktornost odavno nisam vidio (e jeli to cenjena TA ili je za :ROFLMAO: neka prosude čitaoci).
ajmo sad navalite :cool:
Death cat is back?
 
ko sam da sam i kako god da pišem, u svakom slučaju sve i da hoću ne mogu postići ovaj gore citirani stil pisanja : očekuje se skok, ali će prvo propasti do malo iznad 50k u sledećih par dana, a ako skoči odavde ide raketa - ovoliku kontradiktornost odavno nisam vidio (e jeli to cenjena TA ili je za :ROFLMAO: neka prosude čitaoci).
ajmo sad navalite :cool:
Ja sam napisao šta sam imao, a ideš i ti na ignore pa nastavi da troluješ do prekosutra.

Uzdravlje 🍺
 
Poslednja izmena:
Prvo bijaše "Ivanović Grozni" pa strada od mrtve mačke, onda se otjelotvorio u liku "Bez imena" i opet ga pridavila mrtva mačka...sad se povampirio kao "Pelourinho" i počeo da vrijeđa Simketa od koga se moglo dosta naučiti, a prateći savjete bogami i zaraditi. Čekamo da mačka zašilji jedan dobar glogov kolac u vidu parabole pa da probode ove zavidljive vampire...a posle, kad im se duša smiri, za pokoj jedna zelena svijeća.
 
Prvo bijaše "Ivanović Grozni" pa strada od mrtve mačke, onda se otjelotvorio u liku "Bez imena" i opet ga pridavila mrtva mačka...sad se povampirio kao "Pelourinho" i počeo da vrijeđa Simketa od koga se moglo dosta naučiti, a prateći savjete bogami i zaraditi. Čekamo da mačka zašilji jedan dobar glogov kolac u vidu parabole pa da probode ove zavidljive vampire...a posle, kad im se duša smiri, za pokoj jedna zelena svijeća.
ma opušteno, nagledao sam se masu trolova i ovde i na telegramu i na discordu, a sve da ih istreseš nebi našao ni za burek :D
neka 🔥 od muke :D
 
Ovi su bas resili da ga spuste na 50k
 
Downtrend je sad vec konstantan, debelo se razmisljam da predjem u USDT, zbog indicija na 50k spustanje, pa da se dokupim posle
 
Znao sam, cim sam ja uzeo nesto malo ltc da mora da ode u bunar 😅
Dokupicu jos ako btc dodje do oko 52k, a do tada slusam
 
Poslednja izmena:
Salu na stranu, ja nisam ocekivao sa ce ici ispod 60k pa evo stigo..

Mada je onaj will clemente pricao kako ima dosta levrage pozicija oko ili odma ispod 60k..

Ocigledno da su otpoti gore veoma jaki..

Ali zaista ne ocekujem mnogo veci pad od ovoga.
 
Ocigledno da su otpoti gore veoma jaki..
Nisu jaki, baš naprotiv - veoma su tanki, pa niko neće sa milionima da kupi sa market buy, nego šortuje da se pokrenu sl i krenu likvidacije + malo fud-a i onda se šopinguje
 
Poslednja izmena:
Short squeeze će biti epskih razmera!
56.572$ Bitstamp po meni deluje kao bottom, ali hajde da vidimo...
 
Samo kazem 'moze se' dakle ne volim iskljucivanje mogucnosti 😊 Da, ja verujem da je 53k moguce, ali ne i ispod toga ali i to 'se moze'... Inace, to bilo kratkorocno korigovanje za 20% (53k), sto je normalna pojava u btc bull marketu. Nakon toga relativno lakih 70k. Kazem, verujem da je mozda moguce.. Da sam siguran, napravio bih short.

BTC je visoko volatilan 'asset'... zato treba uzeti sve u razmatranje. Ne samo...'Paljba gore u nebesa, sad i odma' samo sto nije'. Bice i toga, nadam se sto kasnije u 2020g.

Ne prozivam Saja samo komentarisem moje trenutno vidjenje kratkorocnog trenda

Nisam nacrtao TA tada, realno je trebalo. A delovalo je nemoguce. Hajde da vidimo moze li relativno lakih 70+ nakon potencijalnih ~53k.

Moja strategija je kupovina altova BTCom nakon dobrog skoka dominance-a.
 
Sad si ga zbunio, ne zna na koju će stranu.
Ma opusteno, ovo je klasican shake down. Trebalo bi da se do nedelje pred zatvaranje svece vratimo gore na neki iole pristojan nivo.
Najbitnije je ne paniciti. Ko je u dolaru ili ima jos kesa ove situacije treba da koriste maksimalno. Nema nauke, buy the dip!
Ostali u novcicima neka se strpe malkice.
 
Ja sam all in u LTC odavno, s obzirom da sam holder ne dam im makar na 0 otisli. Toliko puta su me preveslali kada sam trgovao da sam sada hladan kao spricer. Ili pobednik ili pokojnik, 10 godina cekam pa ne dam im makar cekao jos toliko. Da ne bude zabune na 1k izlazim sa 50% ako ikada dodje :)
 
Mnogo ljudi ceka izlaz na 1K, bice cupavo tad. Jedan lik je vec najavio da na 1K prodaje sve i da ce kupiti sebi ostrvo. Bice malo cupava cifra obzirom koliko cena kasni. Plasim se pomalo da ce se previse ljudi zadovoljiti tom cifrom i da ce mnogo dampovati sto je zlocin.
 
Dosta ljudi priziva 53k i prica da bi mogli da padnemo dotle ..

To mi govori da dotle verovatno i necemo da padnemo i da bi ovo stvarno mogao da bude kraj ove "korekcije"..

Inace weekly RSI trenutno izgleda ovako ..
 

Prilozi

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    26.7 KB · Pregleda: 76
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno