Šta je novo?

Diskusija o cenama kripto valuta (2024)

Ovo je verovatno jedna od najvećih vesti godine.
$FET postaje $ASI s početnom cenom od $2.82. $FET je sada $3.33 :D
$AGIX se konvertuje u $ASI sa odnosom 0.433350:1. $AGIX je sada $1.36, skuplji u odnosu na predviđenmi odnos. Ako gledamo u odnsou na cenu $FET-a, onda nije.
$OCEAN se konvertuje u $ASI sa odnosom 0.433226:1. $OCEAN je sada oko $1.5, takođe skuplji u odnsou na predviđenu startnu cenu. Čak je skuplji i u odnosu na cenu $FET-a.
Ko je tipovao na $FET, izgleda da je pogodio. $ASI može da bude zvezda ovog ciklusa.
Glasanje je zakazano za 2. April.
Glasanje ce proci 99%. Suvise je dobra stvar.

Sta god da imate od novcica necete pogresiti. Ja imam fet i agix, daleko vise fet-a.
Asi stvarno moze biti zvezda ciklusa, ne znam do kojih granica moze ici ali ovo sto sam kupio nazad pre neki dan ne prodajem dok ne bude kostalo kao bubreg i oko :)
Ocekujem da nastavi ovih dana da pice na gore jer ce verovatno svi zivi menjati razne novcice za ove AI.
 
Ja ne znam šta se više smarate raspravljajući se o raznim bezveznim novčićama, kad kučići kidaju li kidaju. Kučići su najsavršenija forma digitalne imovine, jer u najčistijoj formi predstavljaju tri osnovna principa Satošijeve vizije digitalnog novca:

1. očigledan Ponzi
2. savršeno beskorisni
3. ko stvoreni za trolovanje onih koji na njima nisu zaradili.
 
Ja ne znam šta se više smarate raspravljajući se o raznim bezveznim novčićama, kad kučići kidaju li kidaju. Kučići su najsavršenija forma digitalne imovine, jer u najčistijoj formi predstavljaju tri osnovna principa Satošijeve vizije digitalnog novca:

1. očigledan Ponzi
2. savršeno beskorisni
3. ko stvoreni za trolovanje onih koji na njima nisu zaradili.
Za kucice moram se sloziti s tobom
 
Ja ne znam šta se više smarate raspravljajući se o raznim bezveznim novčićama, kad kučići kidaju li kidaju. Kučići su najsavršenija forma digitalne imovine, jer u najčistijoj formi predstavljaju tri osnovna principa Satošijeve vizije digitalnog novca:

1. očigledan Ponzi
2. savršeno beskorisni
3. ko stvoreni za trolovanje onih koji na njima nisu zaradili.
90 % altova je neka vrsta scama.

Ali mislim da se treba raspravljati oko toga jel postoje razlocote vrste scamova ..Recimo imass scam k
 
Ja juce nesto gledah da se FET-u povecava supply za duplo. Ako je neko istrazio, pisite, da li uletati i cekati, sta raditi u ovakvim situacijama.
 
Treba sačekati glasanje 2. aprila. Ako predlog prođe, verovatno će se na menjačnicama implementirati konvertor.
 
Jos ne znam kako ce se to odvijati. Cekamo prvo glasanje u utorak da prodje, posle ce biti vise informacija.
 
Ko nije zaradio na kučićima može na mačićima. MEW luduje.
 
Valjda će ugledati i Matic, on je malo prespavao, a nemoguće da ne opali bar do 2$.
 
Ko nije zaradio na kučićima može na mačićima. MEW luduje.

Ja sam mislio tako da se divezifikujem, pa sam stavio solidno i u majmunčiće, ali APE nije uradio ništa, žali bože para koje sam mogao dodatno da gurnem u WIF.

Možda mačići. pačići i svračići prođu bolje od majmunčića, al što se mene tiče, neću mnogo da se zezam, ako nekog tokena nema na Binance, za mene ne postoji. Ko hoće da luta po kripto divljem zapadu, nek traži Mew Inu.
 
Ma skoro sam presuo u njega, baš zato što je kilav..ne presipa se u živahne (mada nema pravila). Imao sam onaj ispad skoro sa Wif kučetom gde nisam izdržao da sačekam odbijanje od 2$. Da jesam sada bih bio u plusu, a ovako minus 2000$. U Matic sam prelio u rasponu 1$-1.1$, tako da mora malo strapljenja sada.
 
Nazad
Vrh Dno