Šta je novo?

Diskusija o cenama kripto valuta (2024)

Ljudi! Opusteno!
Medo jos nije otisao na spavanje. Ove godine na sretenje medo nije video senku pa je zima kratko trajala. Ali u kripto je sunce sijalo. NEce medo jos na spavanje. Samo strpljivo.
 
ni za ijedan kripto nisam potrosio/ulozio nijedan evro , dolar, dinar ;)

pa otud i ovakav moj rezon. Moze se reci i da sam oguglao. izgoreo.

Vec sam naveo koji su moji minimalni targeti za koji novcic i od njih ne odstupam.
Ono sto navedem . napisem iskljucivo moje misljenje a pri tom uzimam u obzir i gpu mining koji je sve vreme daleko od profitabilnosti a ne samo berzu. Mogu samo da potvrdim moje reci da smo i dalje u dubokom bear marketu.
Jedna lasta (BTC) ne cini prolece.
 
Poslednja izmena:
:)
Dozolicete da pogresim i necete mi zameriti. btc je treci put u nivou od 69k do sada je dva puta isao nazad do 62 a ovo je treci put da smo ponovo na oko 69. postoji shansa da se jos jednom zagrcne i da ce ponovo dole do 62. Ovi talasici ulivaju laznu sigurnost za lagodan surf. U jednom momentu ce se ciklus prelomiti. Ciklusi su se vecinom ponavljali do maksimum 4 puta. peti tals ili prebaci ili podbaci.
:)
 
Ovi altovi se drže za BtC kao pijan plota, bičuju ih botovi samo tako :) .
Jedva izađoh iz FTM, jeste obećavao ali se par dana bio malo ukopao pa je vozao po živcima, max oprez i in/out na vreme.
 
:)
Dozolicete da pogresim i necete mi zameriti. btc je treci put u nivou od 69k do sada je dva puta isao nazad do 62 a ovo je treci put da smo ponovo na oko 69. postoji shansa da se jos jednom zagrcne i da ce ponovo dole do 62. Ovi talasici ulivaju laznu sigurnost za lagodan surf. U jednom momentu ce se ciklus prelomiti. Ciklusi su se vecinom ponavljali do maksimum 4 puta. peti tals ili prebaci ili podbaci.
:)

Sasvim realno... Eastern sale
 
Ako krene jos silnije u naredna 3h bice to oho ho vise od 73/74
 
7.7k po BTC-u je ok. I'm out. Ne volim da se vozam gore-dole. Nije dobro za zivce. A nece biti ni ako odemo na 73-74. 😀
Pametno, tako sam i ja hteo ali mi se nije dalo, prvi put zakasnio malo , hteo da udjem na 61k, drugi put stavio order na 61k, promenim order ubrzo i spustim ga na 56k, dodje 61k, treci put stavim novi na 61k i ne dodje :ROFLMAO:
Bilo blizu doduse na 62k, nema veze, bice dana, ne moze uvek da ide sve kako treba ...
 
Ja sam celu proslu nedelju sedeo u dolarima, nisam pipao nista dok se nije primirilo malo. Lepse mi je da prespavam i ne razvlacim sebi zivce. Juce mi je vec izgledalo jako dobro pa sam uleteo i ispalo je super. Mislim da smo mirni sada. Kako je krenuo btc ko zna dokle ce, jako lepo napreduje.
 
To su informacije sa delay-om i odnose se na prošlu nedelju u toku koje je GBTC likvidirao 30k BTC-a.
Tačno je mogu oni opet u slučaju novog ATH-a da povuku okidač, ali budući da je ovo verovatno poslednji bullrun pre halvinga možda će ipak sačekati 78-80k pre nego što se ponovo otresu...
 
Jel moze mala pomoc, sta mu dodju na Binace ona 4 znaka uzvika na futures trade, auto deleverage? Cas su zelene, cas crvene i upozorava da ce da ugasi poziciju? Kako da postavim poziciju da izbegnem ta zatvaranja?
 
Ja kao sto sam napisao pre 10-tak dana, prodao sam 50% BTC-a koji imam na 63.500 eur., danas ne stigoh, inace prodao bih ovu dr. polovinu na 65.500 eur. Dok ja poslah sa Trezora na Binance, on pade. Sada sam postavio order na 65.900 eur. pa ako prodje, extra. Ne verujem ja da ce skoro cena mnogo vise od ove, pa i ako ode vise za mene nije toliko bitno, uzimao sam ga po ceni oko 30.000 eur. kada je bio. Ako prodje order, cekam da padne, pa da opet uzmem i uvecam kolicinu.
 
Na neki nacin mi je drago sto je Marfie odlucio da me opovrgne (al ono pod odmah. mastilo [tj piksel] na ekranu se nije posteno ni osusilo) te je cena btc_a presla preko 69.699dalara <3.
Ali ne lezi vraze, ne zna Marfie sta je meni pravi cilj ;).

Ovo mi lici na onu spravu, na elektricnog bika. Ubacis zeton i gledas da se odrzis na sedlu sto duze.
 
Da li ste se vratili iz BTC u ETH? Ja sve čekam nekih 0.045, ali mislim da od toga ipak nema ništa.
 
Da li ste se vratili iz BTC u ETH? Ja sve čekam nekih 0.045, ali mislim da od toga ipak nema ništa.
mislim da svi beže iz ETH u BTC kao što grafik i pokazuje ETH/BTC zbog ne basš sjajnih vesti po ETH u zadnje vreme..
 
Kakvih konkretno vesti za Eth
Švajcarske vlasti potražuju podatke o finansijskoj prirodi od ETH fondacije, Pritisak SEC-a. vrlo verovatno ETF neće biti usvojen, pogotovo ne sada kada je planirano.. postoje čak šanse da ga proglase za Security, što bi mu srozalo cenu baš.. nisam ni ja znao do pre par dana, ali grafik lepo pokazivao stabial pad u odnosu na BTC..
onda još hebu ga razne Solane i slične, zbog Feejeva ;)
 
A mozda je to samo taktika da se eth ne napumpa previse pre etf-a. Svakako je sigurnije cekati prvo odluku nego uletati u eth sad.
Blackrock nije imao negativan dan od pocetka. Zato je i tolika pohlepa.
 
Nije ovo neki dogadjaj koji bi trebao da napravi bilo kakvu vecu korekciju. Totalno nebitan FUD.

Petak je neradan dan, tako da sto se do cetvrtka desi, desilo se.
 
I LTC poceo da divlja. Ja ga kupovao u zadnjih 10-tak dana po ceni 75-76 eur., a prodavao po 80-82 eur. Sad mi krivo, samo da sam ga cuvao i sada izrucio, ali nema veze i ovako nisam lose prosao.
 
Nazad
Vrh Dno