Šta je novo?

Diskusija o cenama kripto valuta (2024)

Svaka cast, lepota je videti ovakve zarade i nacin zivota :) bravo!
Hvala. Samo sto zarada nije dok ne izadjem. 😀 Sada to jos bolje izgleda i nesto me vuce da prodam ali cekacu 70+ ako kojim slucajem dodje. Nije naivno igrati se sa vecim sumama ali ovaj trejd mi i nije toliko bitan da posto-poto prodam. A najgore sto se moze desiti je da ostanem u BTC-u, sto dugorocno i nije problem.

Mali update vezano za STRAX. Danas je zavrsen famozni swap i ako je neko ostao u STRAX-u moci ce da zameni za STRAT kada izbace tool za to. Binance je podrzao swap tako da bi uskoro trebao da se pojavi novi token.

P.S.
I Luna je tu da poveca dnevni PNL. 😀
 

Prilozi

  • Screenshot_20240321-001648.png
    Screenshot_20240321-001648.png
    112.3 KB · Pregleda: 362
Koliko bi tek bilo da ga nisi prodavao na 48k.
Nije isti order. To je vec izvuceno za potrebe IRL-a. 😀 Treba i ziveti malo.

Inace STRAX swap je zavrsen uspesno. Trejdovanje na Binance-u ce biti omoguceno 28.03. Prica se o nekoj ceni od 1.4$ sto je meni insane jer je supply uvecan 10x i korisnici su dobili 10x vise novog tokena. I zbog svega toga proces kreiranja MN-a je pojednostavljen i sve se zavrsava u par click-ova i preko MetaMask-a/Ledger-a. Nisam siguran samo za validatore kako to funkcionise ako neko zeli da se bavi time. Inace banovan sam trajno tamo. Kazu pricali su interno i odlucili da preinace 24h u trajni ban. Slepci. 😀
 
Koliko bi tek bilo da ga nisi prodavao na 48k.
Ako mislis na ovo. U kriptu se treba prilagodjavati jer nikada ne znas u kom pravcu nesto ide. Ja sam ocekivao da cemo dole ali otisli smo gore tako da sam napravio novi plan i resio da podignem taj kes i kupim nesto opipljivo. Nekretnina je opipljiva i moze donositi pasivnu zaradu. Nesto kao IRL stejk. 😀

Ali i dalje mislim da idemo na 40k +-5k tako da cu videti gde cu izaci sa kolicinom koju sam kupio. Sto ne znaci da se i to nece sutra promeniti jer ja trejdujem po osecaju i kada bacim pogled na Binance.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240321-095834.png
    Screenshot_20240321-095834.png
    226.8 KB · Pregleda: 270
To je usdt witdrowal nema veze sa bankom.



Da se držimo teme :

Diskusija o cenama kripto valuta​

 
Kakva je situacija sa btc, na koji cemo stranu, levo I desno ne moze😂
 
Svaka cast, lepota je videti ovakve zarade i nacin zivota :) bravo!

Valjda naš mentalitet da volimo hleba bez motike. Šta ima lepo u tom životu? Meni je ovo sve fino, jer na kraju dana mi od ovoga ništa ne zavisi, namičem kintu, ali čak i da se negde debelo zeznem, ne mogu da napravim štetu koja bi mi ugrozila budućnost, karijera mi je uvek tu da me izvuče. Da je trejdovanje meni primarna delatnost i da živim od gledanja kako brojevi rastu i padaju, ja bi mentalno prs'o ko čaša za nekoliko meseci.
 
Izvinjavam se što upadam na temu malo kao padobranac :D Relativno nov sam u kriptu, pa me interesuju koliko su pouzdani kanali na YT koji analiziraju one grafikone, fibonači level itd? Ili je bolje da se držim ovih grupa na benchmarku :D Hvala.
 
Ako mislis na ovo. U kriptu se treba prilagodjavati jer nikada ne znas u kom pravcu nesto ide. Ja sam ocekivao da cemo dole ali otisli smo gore tako da sam napravio novi plan i resio da podignem taj kes i kupim nesto opipljivo. Nekretnina je opipljiva i moze donositi pasivnu zaradu. Nesto kao IRL stejk. 😀
A kada te jednom ovi iz poreske pitaju za poreklo kesa za tu nekretninu, sta ces im reci? Btw svaka cast na zaradi
 
Izvinjavam se što upadam na temu malo kao padobranac :D Relativno nov sam u kriptu, pa me interesuju koliko su pouzdani kanali na YT koji analiziraju one grafikone, fibonači level itd? Ili je bolje da se držim ovih grupa na benchmarku :D Hvala.

Pre nove ere (ETF) tehnička analiza je imala nekog smisla (s ogradom da su većina YT-bera paceri koji imaju zadnju nameru da ti ispromovišu i prodaju svoje "specijalne" indikatore).
Za BTC posle ETF-a sve manje, za altove i dalje u izvesnoj meri ali na nivou preciznosti "vremenske prognoze".
 
Moderator bi moro da razume kako da razume...

Sudeći po ceni cardanZa, ovo nije glasina, ovo je vest:

Našao i ponudu:
 
Poslednja izmena:
Tehnička analiza ili ne, ali deluje kao da se formira trougao (BTC) koji bi uskoro mogao da pukne na jednu ili strugu stranu, nadam se UP.
ali oprez !

A mada mogao bi neki divlji petak kao u dobra stara vremena, i možda prilika za novi ATH :)

..jer sledeće nedelje, neposredno pred zapadni USkrs, očekujem raspodaju jer treba love za Holiday time, i pad.
..uglavnom je tako bilo istorijski, kad se ljudi opuštaju pa ne stižu da reaguju - bilo je i prilično crvenih Uskrsa.
 
Kad opali cena na dole petkom da zacementita crvenu nedelju.
ne do Bog..mislim da bi onda već počele da se koriste fraze "puko balon" i krenula panika.

Ti si u svakom slučaju uradio dobro što si izašao pre par dana.
 
Nazad
Vrh Dno