Šta je novo?

Diskusija o cenama kripto valuta (2024)

Pa i nije baš sve otišlo nazad. Gledam nesrećni Wif koji je noćas dotakao 2$, sada se vratio na 2.8$. Fet se isto vratio skoro na 3$, trenutno je oko 2.85$. Da nisam non-stop gledao šta se dešava, bolje bih prošao.
 
Ja sam sa FET-om dobro prosao ove nedelje.
Par spot trejdova sa ulogom 2000usdt trenutno u plusu 360usdt. Ja zadovoljan 😎
Razmisljao malopre nesto da pazarim, ali nije mi nedelja vece za to, plus po meni sve je previse poeaslo danas ipak cu sacekati sutra...
 
Izvukli smo se.
 
zaboravio si da je vikend :D sutra cemo videti tek kako stoje stvari kad se otvore marketi, ako nista barem ce ai da ide gore zbog nvidie.
 
Izvukli smo se.
Ameri razočaravaju za sada, mada su bili kljakavi cele prošle nedelje (mislim na BTC, a još gore ETH)., ako ne počne neka kupovina od 17h po našem vremenu otprilike, onda mislim da smo ozbiljnije u čabru
 
Deluje mi da je povrsina vode na 68.5k i da ceo dan pokusavamo da izronimo i udahnemo vazduh ali ne uspevamo.

Nema ove nedelje nista sto bi uticalo na cenu, osim FOMC u sredu.
 
Ne mogu da verujem, bikovi neće da popuste, opet danas jurišaju na trendline. Tražim na SPX chart-u kad smo zadnji put kao sada imali rast od pet meseci bez elementarne 50 DMA korekcije i odgovor je nikad, ili bar ja to nigde nisam uspeo da pronađem. Ovo je sumrak mozga, SPX se pretvorio u kriptovalutu.

Screenshot from 2024-03-18 16-16-57.png
 
Batman ili obrnuti Head and Shoulders ? :) 1710773857998.png
 
Danas izgleda za nijansu bolje nego juce. Juce bas nije izgledalo lepo i da smo probili 65K tesko da bi ga 60K zadrzalo na putu ka dole. Danas vec izgleda kao da se ispucalo i da cemo se vracati lagano gore ali rano je jos za takve prognoze. Znacemo u sledecih par dana sta nas ceka.

Samo u retrospektivi, kao i uvek, evo i sad znas sta te cekalo pre 2 dana :p. Maltene preslikano sto sam ja napisao, a support na ~61500 gde je bila i EMA 200 na 4H chartu si zaboravio, vrv jer ja nisam napisao :p.

Imali smo double bottom, idemo gore.

Double bottom = lower low i Close i Low na 30min chartu?

Ne mogu da verujem, bikovi neće da popuste, opet danas jurišaju na trendline. Tražim na SPX chart-u kad smo zadnji put kao sada imali rast od pet meseci bez elementarne 50 DMA korekcije i odgovor je nikad, ili bar ja to nigde nisam uspeo da pronađem. Ovo je sumrak mozga, SPX se pretvorio u kriptovalutu.

Pogledajte prilog 434024

Raydium 250% tih 7 dana tvog gledanja u liniju. Da si nacrtao trougao...

And we call that Bidenomics. Sta je sa svime ostalim osim tehnicke analize? Jesi zatvorio long/otvorio short? Hoces otvoriti long kad ta linija postane support? Ili ces samo da gledas, i da ne verujes?
 
Cini mi se da ce sideways da ide neko vreme, klasicnih 4k range, kojeg obozavam, narocito ako mi se posreci odmah da ga uhvatim, dakle mislim da ce da ide 65k,66k - 68k,69k, tu ce da se vrzma :)
Ipak, ko zna, svasta je moguce, tako da odustajem od kratkih trejdova ovoga puta.
Spustio sam order doduse sa 61.5k na 56.3k, to je vise za dodavanje na long term stash.
 
@igysa
Zasedanje i izjasnjavanje o kamatama.
Aaa ahaaa ..., pa mogli bi posle dugo vremena valjda da smanje kamatne stope ? jel ? kolko se sećam dugo vremena su donosili neke odluke koje su se loše odražavale na kripto (i na naše kredite ;)) Mogli bi jednom i oni da nas obraduju ? nisam pratio ?!

BTW, šta je sa ETH-om ? što tako curi u odnosu na BTC ? Neki dan dobro prošao fork ? oćel biti tog ETFa il neće ?!
možda zbog SOLane ?
 
And we call that Bidenomics. Sta je sa svime ostalim osim tehnicke analize? Jesi zatvorio long/otvorio short? Hoces otvoriti long kad ta linija postane support? Ili ces samo da gledas, i da ne verujes?

Trenutno je tržište iracionalno. To što kripto u ovoj situaciji prati berzu je normalno, oboje su špekulativni, ali i zlato kao safe asset skače, što nikako ne bi trebalo da se dešava u periodima ovolike špekulacije. Ajde da smo u nekoj hiperinflaciji, pa ljudi kupju šta bilo, ali daleko smo od toga, dolar se dobro drži. Slično tome, bakar skače, što treba da znači rast industrijske proizvodnje, dok transport indeksi opadaju, što isto ne ide zajedno. Tako da ja ostajem po strani dok se slika ne iskristališe. Kad se korekcija najzad odigra, videćemo gde smo u stvari, ima li snage za sledeći push ili je bull završio priču.
 
Trenutno je tržište iracionalno. To što kripto u ovoj situaciji prati berzu je normalno, oboje su špekulativni, ali i zlato kao safe asset skače, što nikako ne bi trebalo da se dešava u periodima ovolike špekulacije. Ajde da smo u nekoj hiperinflaciji, pa ljudi kupju šta bilo, ali daleko smo od toga, dolar se dobro drži. Slično tome, bakar skače, što treba da znači rast industrijske proizvodnje, dok transport indeksi opadaju, što isto ne ide zajedno. Tako da ja ostajem po strani dok se slika ne iskristališe. Kad se korekcija najzad odigra, videćemo gde smo u stvari, ima li snage za sledeći push ili je bull završio priču.
Dok se tebi sloze sve kockice, procice i ovaj bull kao i prethodna 3 - bez tebe…
Ko je na vrijeme usao, vec sada je bar na x2-3.
 
Ma da sad kad krene malo i panic prodaja, plakanje, zvanje popova :ROFLMAO: Moze to i nize ahaha :)
 
Sta god dobrodoslo je, samo da ne bude ono mrcvarenje +/- 2-3% mesecima
 
Nazad
Vrh Dno