Šta je novo?

Diskusija o cenama kripto valuta (2024)

Pre nekoliko dana stavio sam Smesni chart sa targetom od 96k.Interesantno i pre 3 godine sam pomenuo taj target. I dalje imam ista pitanja povodom korekcije ;)
 
Malo sam svrljao po proslim postovima trazeci neke podatke, pa tako nabasa i na ove chartove i predikcije od pre 4 godine.Tada je to izgledalo kao SF, a danas? Btc na pola puta Eth jos treba da se koprca do vrha

I oni mucenici sto su se palili na LTC. Kroz svakakve emocije prodjosmo

Verovatno si video i moje postove gde pljujem po LTCu (i onima koji su ga shillovali i navlacili ovce na bedu), ali izgled da ce dobiti ETF pre Ethereuma je ogroman.
1. Vitalik i njegov stack ETHa;
2. Targeted audience (americki Sajevci koji misle da je LTC "tehnologija")
3. Akumuliraju ga na ovim smesnim cenama vec 5 godina. Mozda, verovatno, ce i ovaj bullrun da preskoci.. ili ce da ide nenormalan pump i nikad se vise nece vratiti na sadasnje nivoe sada kada ga niko ne poseduje..

Postoji mogucnost da ces se vracati na ove stranice kada su ga svi otpisali, a on bude ko zna koliko...
A ne bi me cudilo ni da samo curi zauvek i odumre :ROFLMAO:
 
;)znaci ako vas svrbi levi dlan svi all in u ltc
ako vas pak zavrbi desni all out from eth ;)
naravno ovo je shala :) Nemoj neko da je ovo ozboljno shvatio.
 
Samo se ti macman šali sa LTC, ali ako dobije ETF, bićemo prebogati.
 
Nemojte previše da se ložite na bilo koji drugi ETF osim eventualno eventualno da opet preglasavanjem (3 prema 2) odobre ETH.
Bilo je nerešeno (2-2) za BTC etf i presudio je glas G.Genslera za to da isti bude odobren, po meni nema šanse da aminuje još nešto tokom ove godine.

Ali svakako iskoristite ETH hype pre SEC objave, biće pumpe na mnogim erc-20 tokenima.
 
Ja danas trosim posljednjih 20k usdt-a u shit-ove i time sam zavrsio kupovinu za ovu godinu.
Pa cekamo rasplet i dokle cemo dogurati na krilima btc-a.
 
Ja danas trosim posljednjih 20k usdt-a u shit-ove i time sam zavrsio kupovinu za ovu godinu.
Pa cekamo rasplet i dokle cemo dogurati na krilima btc-a.

Ja ne znam da li da se divim ovolikoj hrabrosti ili da se krstim na toliku glupost. Pogotovo što SPX još uvek ne uspeva da slomi ovaj moćni trendline, a vala drži i ovaj RSI trendline, praveći poveliki divergence. Ovo bogami izgleda kao baš opasni bull trap.

Capture.JPG
 
@morbius

A gledaj, to je meni kao tebi vjerovatno 20$. Nije ovaj “sport” za tebe. Mada, Doge si ub’o, cestitam.

@PROFILER

Sa DCA na Rxd sam zavrsio 10.03., za ovih par dana imam oko 40% 🤑.
 
Počinjem lagano, vrlo lagano da shortujem wifu, 50x leverage na phemexu i lep funding u korist shorta, pa da vidimo.
 
Počinjem lagano, vrlo lagano da shortujem wifu, 50x leverage na phemexu i lep funding u korist shorta, pa da vidimo.
Ajde baš me zanima sa 50x leverage-om šta ćeš da uradiš, ja lično ne bih imao m**a i u principu jako retko trade-ujem sa leverage.
Letusknow-iši nas kako si prošao kad izađeš iz trejda, nek ti se posreći s novim ljubimcem :)
 
Prosle sezone se dosta pricalo Zil-u. Vidim da ga vise niko ne spominje, jel ga kupuje ko od nas ovde? Razmisljam se spucati love u njega malo.
 
Da se ne zajabavamo, tebi je bull trap jos od kad se BTC odbio od 15k jer si bio ubedjen da idemo na 12k.
Ne, pričao je da BTC ide na 3k ili verovatnije na nulu. Ne znam ko ga drži na ovom forumu, klasičan hejter koji je morao odavno biti trajno banovan makar iz tema o kriptu ako ne i sa celog foruma, ako ništa, bar zbog ogromne količine dezinformacija koje redovno širi samouvereno. Da je pravde i jednakog pristupa u moderaciji.
 
Ne mora da bude banovan. Možemo kao obaveštenje na vrhu stranice da postavimo da novim članovima preporučujemo da ga stave na "ignore" :) . Samo bez rasprave sa njim i sam će otići. Ovako ga bespotrebno hranite.
 
Bravo za tip ko je spomenuo vanry!!!
Drago mi je ako je neko kupio odmah i usao relativno rano 😊 Objavili su danas neko partnerstvo sa Nvidiom... svi koriste hype oko iste i AI. Ali generalno, fundamentalno jak projekat, razvijaju puno, rastu i samo da se BTC ne usere u gace moze to na par dolara lagano...
 
Drago mi je ako je neko kupio odmah i usao relativno rano 😊 Objavili su danas neko partnerstvo sa Nvidiom... svi koriste hype oko iste i AI. Ali generalno, fundamentalno jak projekat, razvijaju puno, rastu i samo da se BTC ne usere u gace moze to na par dolara lagano...
Ja ispostovao, ispratio malo pricu i usao na 0.16
 
Ajde baš me zanima sa 50x leverage-om šta ćeš da uradiš, ja lično ne bih imao m**a i u principu jako retko trade-ujem sa leverage.
Letusknow-iši nas kako si prošao kad izađeš iz trejda, nek ti se posreći s novim ljubimcem :)
Meni su eth i btc konstantno u longu 100x, a moram da imam i neki kontra order, stvar navike ;) jednom kad krene ovo da se ruši, a moraće nekad, moraš imati i neki Short, a kontam da će ovi shitovi najviše i najbrže da ljosnu. Kažem za sad sitna lova samo, bukvalno izgradnja shorta DCA metodom ;) .. stop loss uvek stavljam i na longu i na short, kad god mogu, malo iznad (za long) ili ispod ulaza (short), ali uvek u barem u minimalnom plusu. Pravilno korišćenje stop lossa je da sačuva barem neki profit, a ne da umanji gubitak.
Javljam.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno