Šta je novo?

Diskusija o cenama kripto valuta (2024)

Kako BTC samo namigne i otrese altove ;)
Znak da cemo da idemo jos gore..
 
@Klapaucius
Evo mišljenja koje ti neće mnogo pomoći.
Kada sam kupio BTC plan mi je bio da prodam 20% ako dodjemo do 45k. Kad smo stigli ja se predomislim i rekoh - čekaću, ipak, 60k za prvih 20%. Tu nisam, opet, bio siguran šta je ispravno i čekao sam.
Sada vidim da je ZRX napravio x10, ako se dobro sećam dno mu je bilo oko 0,14, i odlučim da ne prodajem ništa ispod x10. Trenutno stanje - čekam 150k. Nadam se da će doći. Da li će se to desiti za par meseci, krajem ove godine ili krajem sledeće godine - nije bitno, bitno je da stignemo do tog iznosa.
Inače, 100% sam u BTC. Bio sam 20% u DOT-u, 6 meseci, i izgubim strpljenje jer nisam uspeo da napravim plus kroz odnos sa BTC. Vratim i tih 20% , bez gubitka, u BTC i to je to 😃
 
Ja sam prosli ciklus samo ispratio pogledom, nista prodao/kupio (i bull i bear). Zbog toga sam sada 75% izasao iz BTC-a (DCA oko 68k). Mozda necu izvuci maksimalni profit ali sta je tu je....U igri sam i dalje sa 25% za svaki slucaj..
 
Ovo ne izgleda dobro :( ovoliki pad euro/usd.
 
Poslednja izmena:
Jbni dupli dump, sad već nisam tako daleko od likvidacije. Ne svidja mi se ovaj grafika nikako.
 
Deluje da BTC ipak neće niže za sada, osim ako se ujutru Evropski marketi ne istresu u strahu, u pokušaju da osiguraju dosadašnji profit.
Verujem da će USA da kupuje ko luda ovaj pad.
Prespavao sam da stavim stop loss noćas u tim skokova gore dole, i sad se jedem.
 
Au. crveno sve. Harakiri.

Bilo je i logicno kada pevci vise ne kukuricu nego pevaju "btc btc"
 
Ja sam spreman za oba scenarija, ako jos padne, opet kupujem i uvelicavam kolicinu, ako skoci, prodajem i dr. 50%.
 
Svi su bullish dok ne dodje korekcija od 5-10%.
Onda se panicno prodaje pa kad cena krene da skace, panicno se kupuje.

Ne diram nista, verujem da idemo opet na testiranje 72-73k. Indikator za delimicnu prodaju ce mi biti znacajni dnevni pad ETF priliva a to je jos uvek jako.
 
Poslednja izmena:
Bez panike molim, postali smo gori od balkan kripto telegram grupa :ROFLMAO:
 
Mislim da sam uspeo sa zaustavim rast i Fet-a i Wif-a. Ne kupujem ništa više, to je to.
 
Vrlo verovatno korekcija do 60k, mada se altovi sasvim solidno drze barem za sada.
 
Deluje mi da je jak otpor na 67k mada ne bih isključio ni RSI oversold na 61k preko vikenda jer je vikend skoro pa po pravilu bearish.
Iz altova sam izašao na vreme jer se bavim sa dnevnom trgovinom pre svega pa nemam običaj da prenoćim u njima:).
Uglavnom trgujem sa altovima koji su high volatility (AR, FTM, ARB) i prisutni dosta dugo i ovo sada je dobra prilika za ulaz pa vrebati izlaz na +3-5%.
 
Uzdam se u rano buđenje Amera i kupovinu ovog lepog DIP-a.. inače ode mast u propast, ne samo meni.. bojim se da ako i Ameri nastave da Dump-uju, trend može da se preokrene na duže, zbog panike.
 
Poslednja izmena:
I ja sam panic sell-ovao, pa kupovina eth u range-u 3000-3500, nesto malo ostaviti i za ispod 3000 (ako se doceka)
 
ETF-ovi i dalje kupuju sve što se prodaje. Videćemo ko će da pobedi na kraju. Neki kažu korekcija do 58k, neki da se vraća na 70k do podneva u SAD.
 
ETF-ovi i dalje kupuju sve što se prodaje. Videćemo ko će da pobedi na kraju. Neki kažu korekcija do 58k, neki da se vraća na 70k do podneva u SAD.
nesam čkolovala, ali da li si siguran da ETF-ovi ne mogu i da shortuju ?
 
Nazad
Vrh Dno