Šta je novo?

[DISKUSIJA] Šta je trenutno najisplativije za kopanje

da, da skontao sam, ima u bin folderu svega, isto sam primetio da ne reaguje na AB podesavanja barem kontorla venta....ali nisam ga drzao upaljenog dugo, smao sam pogledao kako radi, cak ni podesavanja nisam cackao, verovatno vuce podatke iz configa....ne znam
 
To sam prabao samo na pola sata,na default sam to dobivao,nisam se igrao s komandama,al moze vjerujem do 12....vratio sam na eth ,vidjet cu sutra,mozda prebacim sve na nicehash..
Pise u mineru 3$ po kartici (280x)

Poslano sa mog MI 4LTE koristeći Tapatalk

Sinoc sam probao i zarada po jednoj 280x kartici je bila 2.48$ (ocekivana iz minera stat).
 
meni na x11 7850 baca 0.62mhs,par puta sam probao benchmark detaljni,cak sam ubacio i ovaj sgminer sa brdom binova
 
da, da skontao sam, ima u bin folderu svega, isto sam primetio da ne reaguje na AB podesavanja barem kontorla venta....ali nisam ga drzao upaljenog dugo, smao sam pogledao kako radi, cak ni podesavanja nisam cackao, verovatno vuce podatke iz configa....ne znam

u samom conf fajlu je podeseno kako ce se kretati temperatura (temp target 70C) to podesi po zelji , AB mozes i da ugasis je sada nema kontrolu, preuzeo je sgminer ,ako zelis da AB ipak radi posao ona tri parametra u conf fajlu ili obrisi ili stavi "0" za parametar
 
sgminer je 5x bolji od AB sto se tice kontrole fan-a
 
Nema bolje kontrole od temp-targeta, namestis temepraturu po zelji i ne gledas vise, on rpm sam regulise da bi se postigla i odrzala zadata temperatura...
 
pa po whattomine bogami jeste , malo vise od pola dolara po karti
 
MAX se ritnuo pocetkom februara jel ga pazi neko, mozda da se uleti malo? sta misle iskusni?

toliko novcica koji se ritaju prosto covek ne moze da isprati
 
Poslednja izmena:
one svinje i pts kako vec sto sam pisao pre su prdnule, samo nisam imao mooda da udjem kad su bili na dnu, skocili za po 10+ puta i sad krvare polako
 
Pa te koje se vrte duze i koje su imala vece skokove, ove druge ne vredi rizikovat.... eto gledam primecoin tavori vec skoro godinu dana, mada ih puno ima ali pumpace se po koji
 
Meni je krivo sto su zatvorene menjacnice gde su bili dno.sitovi, kad se setim samo.da.se.retardirani noodleapendage coin prodavao za 1 satosi, da se prekrstis ko je to kupovao, ali na menjacnicama gde je bilo puno sitova nadje se i kupac za to, takva nam menjacnica treba

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
ima li neko wallet od kdc klondikecoin-a da mu je ostao negde?
 
Daj boze da padne,da se dokupi za par k$.
Al tesko,ja mislim da je toliko opruga potisnuta,da je pitanje kad ce jos malo da je pritisnu i da pukne.
Mislim da nije pitanje hoce li ,nego kad.
REko vam lepo,kupujte ltc narode,pre par dana....
Jedino nisam pogodio da ce rasti upuredo btc i ltc al ne moze sve.
Ako ode preko 0.01 ide pump,moja prognoza
 
Ja sam ugurao oko 15 BTC-a u 15-tak shitova koji postoje duze od dve godine i imali su nekoliko skokova koji su barem 10x veci od trenutne vrednosti a sada su oko istorijskog minimuma...Tu nisu NMC i LTC...Za njih se zna sta ce biti, to smatram siguricom
Valjda si i na FTC zaradio. Ja sam usao u par komada od pre 3 godine starosti jos i sada cekam :)
 
ma q2c iliti qubitkoin rocks :d , koji god mrtvi koin pogledam ima neko da pise nesto, kao da ih odrzavaju u zivotu, ne mogu da ih najasem jer ih verovatno kopaju asici, jedan baja kopa na jednom jedinom poolu 300Mh, scrypt je koin, i cela mreza je 300Mh, drugi koin 500Mh mreza mu je isto toliko, da se kupe ne mogu, krastavac
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno