Šta je novo?

Diablo IV

Savet stavi da ti kućište bude u nadpritisku (da više ventiltora duva, a tu gde duvaju unutra stavi magnetne filtere, nega što izvlači vazduh) i imaćeš mnogo mnogo mnogo manje prašine.
 
Ako je komp uključen po ceo dan onda koliko god čistiš posle par meseci nahvata se prašina unutra. Ja jednom nedeljno kad usisavam obavezno filtere za prašinu na kučištu. Stalno se nahvata ona krupnija prašina. A za onu sitnu kao brašno mora izduvavanje kompresorom to ne može usisivačom da se izvuče čak i ako izvadiš svaku komponentu i svaki kuler.

Tepih pomaže da hvata prašinu to je dokazano.
A protiv one sitne najsitnije prašine pomaže sam dobar usisivač koji kao filter korisit vodu i plus još neke filtere npr. HEPA. Ovi sa kesom ili običnom posudom su uglavnom smeće pokupe samo krupnu i dobar deo one sitne prašine razbacaju po prostoriji.

Meni još davno stigao custom PCI-e 5.0 12VHPWR kabal za 4080 sa moddy da ne koristim više onu budžu od adapter 3x 8-pin na 12VHPWR koju daju uz RTX 4080 a plašim se da ne zeznem nešto komp baš pred D4 ako su kabal kinezi loše napravili bez razloga što ih hvale u reviews. :rolleyes:
 
Poslednja izmena:
Fw_GwI-XsAECp6B.jpeg Fw_GwYoXoAAcl8T.jpeg
 
Jos samo 7 dana (i koji sat preko).
Drma hype kao kad sam trebao prvi put da omastim brk. Brojim svaki dan
 
Vama jos 7 dana ja moram jos 5 preko toga da cekam i svi koji su uzeli Standard ako takvih ima na forumu? A kako ovde pise mozda desetak ljudi cisto sumnjam.

348556395_618555163542811_2023029580058780598_n.jpg349139623_1294916338107561_5698615897121584402_n.jpg349146131_2120227164837827_6481005986793460930_n.jpg349147065_227669990021306_8344226613458026106_n.jpg
 
Poslednja izmena:
bolje episode 3 da izbace :)
 
Odavno nije hype bio kao za D4 :D
I nek izbacuju Book of Lorath slobodno da se gleda :)
 
necu ni da klikcem :D
 
čak se i ovome raspravlja :D

What are you naming your steed in D4 ?
 
Auuuu spremate se kao za rat 😀, sviđa mi se vaša euforija
 
Što bi trošio vreme da kecam nekog, nedaj bože da ste blizu PC ili konzole a ne možete da igrate igru iz nekih drugih razloga a nisu pare pare u pitanju jer tih desetak € više za Deluxe i Ultimate nije ništa na osnovnu cenu.
Mada biće kad krenemo zajedno "kako nisi to već našao, ja imam 3 komada i 2 sam već poklonio .


Ovo im je mnogo bolje od ona dva prošla gameplay videa sa MTV pop muzikom.

Za muške likove Ponny a za ženske Horise.
Ili najbolje ime posebno kad budem igrao necro Mrtva Konjina :ROFLMAO:
 
Samo se setite da lokujete frame rate u opcijama vašeg GPU softwera da vam D4 ne bi spržio GPU.
Kad pušta one in engine cinematike tada je frame rate unlocked, GPU povlači nenormalno struje i grafike se spale. Ovo uglavnom važi za nVidiju, ali nije na odmet ni u AMD taboru.
 
Samo se setite da lokujete frame rate u opcijama vašeg GPU softwera da vam D4 ne bi spržio GPU.
Kad pušta one in engine cinematike tada je frame rate unlocked, GPU povlači nenormalno struje i grafike se spale. Ovo uglavnom važi za nVidiju, ali nije na odmet ni u AMD taboru.
To je bilo u prvoj beti (verzija 0.8). Mislim da su to ispravili (logično je da jesu).
 
Svakako većina prvo prelazi solo kampanju, pa ne vidim koja je prednost ultimate preordera osim da par dana ranije zaigraš...

Takođe ne verujem da će iko od kolega ko odigra ranije spoilovati radnju kampanje (ali kao da je radnja ikad bila glavni fokus Diablo igara)...
 
Vala ja necu, spavacu normalno i igram kad ustanem ujutru. Za tih 4-5h igranja nocu unisticu ceo dan, ne isplati se.
 


:ROFLMAO:
 
Bobiju nikada vise svoj novac! :D
 
Ma ja jedva cekam petak, samo mi je ovo bilo vise nego smesno.
 
Nazad
Vrh Dno