Šta je novo?

Diablo IV

Ja za PC preko Bnet skoro duplo platio Ultimate o_O od tog argentiskog. Posle sam video da je bilo moguće preko web stranice u US regionu kupiti za dolare. Bilo bi malo jeftinije.
 
Ja cimam sada nekog na redditu da vidim jel ima sredstva pa da ovo moja refundiram na battle netu sto sam uzeo pa da uzmem kod njega.
 
Dali ima negde da se pogleda broj igraca Blizzardovih igara kao na steamu?Bas me zanima koliko je bilo sada za vreme ovih test vikenda.
Ja takodje mislim da ce imati vise nego D3

Ja sam batalio WoW zbog sub-a, dojadilo vise... Mada mislim da ce Microsoft sada da polako ukida Sub, i da ide na neki game pass itd. Zato sam i na ovj temi, platim D4 i dovidjenja.
 
Oće li biti auction house, ili neki vid trgovine itemima?
Nedaj bože auction house jer botovi bi preplavili igru za 2 meseca, nebi mogao da uđeš u world bose instancu i da je ubiješ ili bi ulazili botovi koji ne bi radili ništa.

Evo i koji itemi su tradeable/Untradable. I ovo je bolje nego ništa kao u D3 RoS gde si mogao tipa da tradeuješ item samo sa party memberima i to nekih 4 sata posle inace postaje account bound.
Naravno i ovde postaje šans da će biit još restriktivnije.
Za sada jedino što će imati smisla za trade je neko BiS rare item za neki build i onda nakačiš na njega perfect rolled aspect. Mada mogli su da dozvole da se traduje aspectima mada onda rare + aspect = legendary što bi povuklo da može i da se traduje sa Legendary itemima.

Bolje i neki trade nego nikakav. I mislim da dalje ostaje da je moguće skoro sve tradeovati sa grupom kojom igraš tu čak mislim da je shared drop (kao u D2(R)) mada nisam siguran jer u D3 je bilo svako za sebe dobija što meni bolje.


Tradable
  • Common Items
  • Magic Items
  • Rare Items
  • Gold
  • Gems
  • Elixirs

Untradable

...during Open Beta, many players discovered that some Legendaries could be traded (others were grayed out). It's unknown whether this was due to a:

  • Bug, and none are actually supposed to be traded
  • Feature that allows some lower-end Legendaries to be traded
  • Feature that allows Clan and/or Party members to trade Legendaries dropped in the same play session
 
Rare bi trebalo da budu najači temi posebno Sacred varijante (one koje padaju na Torment težini, slično kao Elite u D2R). I samo im naklemiš perfektni roll za Aspect i dobija se BiS item i to treba istražiti da li aspect na Torment težini mogu da imaju veći roll.

Naravno da Unique itemi bi trebalo da budu uvek bolji, ali neće to biti tolko čest slučaj jer šta ako ti neki stats ne treba a treba ti drugi. I dalje je tako u D2R i tamo neki buildovi zavisi od nekog Rare itema npr. Javazon od rukavica sa +2 to Spear and Javelin Skills i 20% IAS, + Str/Dex to Atrributes i neki reistance. Ili čak i blue takav item ali može da ima 2 statsa ali zato ide do +3/20%.

Tako će i ovde biti neće uvek biti idealni statsi za neki build na legendary itemu.

Vrlo lako može da se desi sranje legendary item a dobar aspect što je još dobro jer apsektu može da se da druga šansa. A obrnuto je moguće, osim ako i za to ne dodaju neku foru kasnije :).

A tek kad dođe neki runewrods sistem pa biće potrebni obični common itemi sa socketom, pa neki sistem za upgradeovanje običnog itema na sledeći tier a da nije Blacksmith i šta god još.
 
Poslednja izmena:
Nije ni igra izašla i još malo za hleb u pekari će se dobijati cosmetic.
Na kraju će da ispadne da ceo set periferija moraće da se kupi za sve ove kozmetike. Bilo bi cool da nekome kome ne trebaju da može da ih preproda.
I ovaj izgleda bezveze, ne bi ga koristio ni džaba da dele.



Mada mi se sviđa što na Redditu dižu u nebesa ATC trofej iz SS i sprdaju svi koje nisu obili Ashavu a na WT1 realno je bilo lagano.

O čemu pričam:
xk3yp4nnhk1b1.jpg

A tek ovaj limited edition key cap - cena prava sitnica:
esly108ilk1b1.png
 
za svaki mount/trophy/skin koji ce moći da se dobije igranjem i skillom, rado ću se potruditi i grindati, ove ostale promo gluposti me ne zanimaju, eventualno možda neki lep battle pass skin se uzme, u suprotnom ovih 99.99$ što sam im jutros dao (xbox preorder, američki, ne argentinski) je sve što što će dobiti od mene. Do neke buduće ekspanzije :)

A da, ATC članstvo jeste smešno, pola reddita suze roni : ))
 
Pritom koje je ovo isisavanje para, ranije se u ovakvim promocijama makar nudio mount koji zna da bude kul i predstavlja vrlo često veliki vizuelni momenat ingame karaktera, nekad čak i mnogo veći od samog karaktera. A sad smo spali na kozmetiku za mounte : )
 
Mene kozmetika ne zanima,ali ako bi bilo u battle pass-u npr 50% popusta u KFC restoranu...mogli bi se nesto dogovoriti.
 
Ajde ove Scretlab gamerske stolice. mislim da su među boljima ili samo se najviše reklamiraju.
Ali 95% tih gamerskih stolica ne bi kupovao ni slučajno.

Ne mogu da prismred nekoj HM stolici ili recimo Steelcase Gesture recimo, stolica je kao avion sedim na takvoj sa naslom za glavu.
 
Najbolje stolice su poslovnefotelje nosivosti do 150 kg...kakve bre gejmerse stolice to je sve smeće u poređenju sa ovim, a cena je tu negde. Ja sam lično skršio bar 5 "gejmerskih" stolica jer volim da se klatim a imam 100+ kg, od kada sam kupio poslovnu stolicu nosivosti do 150 kg nemam problema evo već 4 godine.
 
@Čika_Kure jeste sad će SecretLab stolica pomoći da lakše pobedim u PvP-u :D ili oni miševi i slušalice.

Ako ovaj krmak može da sedi na ovome, onda može svako. (Jedini uslov je da je iznad 175cm inace lubalna podrska lose gadja).
 
@Čika_Kure jeste sad će SecretLab stolica pomoći da lakše pobedim u PvP-u :D ili oni miševi i slušalice.

Ako ovaj krmak može da sedi na ovome, onda može svako. (Jedini uslov je da je iznad 175cm inace lubalna podrska lose gadja).

Ma mislio sam na one gluposti sa "ulepšavanjem" mount-ova...
To je po meni samo na korak od većih sranja - plati za item, plati da leveluješ brže, plati da imaš bolji drop...
 
Ma mislio sam na one gluposti sa "ulepšavanjem" mount-ova...
To je po meni samo na korak od većih sranja - plati za item, plati da leveluješ brže, plati da imaš bolji drop...

smeo bih da se kladim da neće odvući D4 u neku prljavu monetizaciju, imaju D immortal za to, a dodatan gnev im ne treba, ionako su dobro razapeti poslednjih godina, ali uvek postoji ono ali : )
 
Ma neka im sva lova, ionako kad izadje igra necu stici nigde da trosim pare.
Ostavicu otkljucan stan, neka udju i nose sve sto nadju, samo da me ne ometaju u farmu :LOL:
 
Pa njima je cilj sad povratak sredstva koji su uložili u višegodišnji razvoj + marketing.
Kad tu dođu na nulu (a možda su već došli) i zarade da namire investitore i grafikone na fiskalnim izveštajima onda mogu da se lagano da se povampire posebno još ako nekog namislenog prodavca magle koje igre je video samo na TV-u stave da donosi bitne strateške odluke.

Biće kao onaj pajac iz EA koji rekao da single player igre su mrtve a uspeli su da ubiju Anthem sa pokušajem da uvale MVP prozivod i da prodaju da delove.
I sad videli da ipak ima para u SP igrama više nego u polu napravljenim i raspalim MMO igrama, khm amazonov New World je lep na papiru ali izvedba jako daleko od konkurencije.

Ja uživam u D4 dok će biti kako je obećavano ako krenu da idu u pogrešnu stranu biće do tada PoE2 ili nešto drugo.
 
Jedno pitanje, ja sam kupio igru da igram sa sinom co-op. Zanima me da li on moze da nastavi da igra solo sa svojim karakterom i kada ja ne igram?
On bi igrao na drugom ps i bnet accountu, na kome nema igru.
 
Nazad
Vrh Dno