Šta je novo?

Diablo IV

sa barbom sam u sezoni 100, lagano, isto tako sa barbom sam na HC trenutno 38 lvl, idem do 50 lagano zbog trofeja na xbox a onda nastavljam dalje pa dokle stignem, ali barb dere
 
Cestitke za Dedu :)

shako i on su mi na wishlist za ovu sezonu. moze i ovaj amulet za immortal barba, nemoze nista da te ubije, samo stojis :D
 
Ove lige barb 100, sorc 100, druid 100, taj mi je i tier list, videcemo kad i ako rogue stigne do 100. na pocetku sam krenuo sa necrom, rekoh najmanje sam tu klasu igrao, ali ispostavilo se da je postojao valjan razlog - dosadna mi je do zla boga...
 
 
Znači neki konsenzus je da je barb najzabavniji?
 
Diablo 4 besplatan na steam-u od danas pa još 6 dana.
 
Znači neki konsenzus je da je barb najzabavniji?
Meni jeste trenutno, u odnosu na rogue i sorc. Ima vise viable buildova, pa koji ti se vec gameplay najvise dopadne taj budzi.

Druid mi je trenutno zabavan (leveling 40+), videcemo dalje. Drugaciji je playstyle, i nisam ga ranije igrao... ali moze da se desi da se smorim u end game, mada za sada mislim da ce biti ok.
 
Druid mi je trenutno zabavan (leveling 40+), videcemo dalje. Drugaciji je playstyle, i nisam ga ranije igrao... ali moze da se desi da se smorim u end game, mada za sada mislim da ce biti ok.
Meni je do ove sezone druid bio omiljena klasa, ali problem sa druidom u S2 (i sa D4 inace, po mom misljenju) je taj sto za novi zabavan bild moras da nafarmas Durijela za amulet (ili da te pogleda onaj odozgo). To je ono sto mi fali u D4, da na pr igram barba, padne mi Dolmen Stone od Duriela i onda lepo rolam boulder druida. Naravno, morali bi jos malo da smanje lvl requirements da bi to bilo zadovoljavajuce, al bi bilo lepo.
 
pa u klanu smo, ali svi igramo SC
 
Pade i Doombringer, taman za rogue-a.
 
Sada videh vest da je na Steam Diablo 4 besplatan narednih 6 dana da se igra. Moze samo do 20 lvl da se igra a ko hoce da kupi sada je na popustu 40%.

 
taj amulet radi i sa barbom, immortal plus one shot sve (two shot t100 bossa)
 
ja sam na konzoli (xbox) ali može komunikacija preko mob-a direktno u chat.
 
postoji i ingame voice chat, ali nismo testirali (plus nemam mic :d)
 
e da , sećam se ,baš je bilo cool, ja volim taj "klanski duh" kod igara, voleo bih stvarno da uvedu i neke raidove pa da mora i malo jača komunikacija među igračima
u svakom slucaju ako nekom treba pomoć za neki cap dungeon za tier 3 ili tier 4 tu sam, barb mi je na 100 na seasonal a imam i lvl 50 barba na HC ako nekome treba pomoć, na standardu takođe imam barba lvl 95
 
Ko šta reče Duke u jednoj drugoj temi,diskord na mobi i udri.....govorim za konzolaše
 
ma ima discord sad na konzoli (xbox) za voice chat extra,
nisam probao onaj ingame voice chat za pty
 
Može invite u klan?

LiquidIron

Netreba istekao trial,ja mislio može se igrat do 28. a ono level cap
 
Poslednja izmena:
Jel' probao neko da kupi D2:Resurrected sad' kada je (opet) na popustu za $13.19 ? Ja probao i 4 puta me odbio, a pritom mi uzimajuci sa kartice po $1.

Prvo sam imao na kartici 14, 15, 16 i na kraju cak 20 EUR, i opet mi skinuo svaki put po $1, a nije mi dozvolio da kupim igru.

Igra je pokusana da se kupi (kao sto sam i D4 kupio pre par meseci) preko Intesine virtuelne kartice. Takodje placanje na AliEx-u (pre par dana) je proslo bez problema sa Intesinom Virtuelnom karticom, pa ne verujem da je Intesa u pitanju.
Pokusao sam prv das je kupim iz same battle.net desktop applikacije a zatim i preko browser-a (ako je ovaj info nekome bitan).

Otvorio sam support ticket na battle.net-u i sada cekam. Mozda i odgovore.

Da li je neko imao slicne probleme?
 
Jel' probao neko da kupi D2:Resurrected sad' kada je (opet) na popustu za $13.19 ? Ja probao i 4 puta me odbio, a pritom mi uzimajuci sa kartice po $1.

Prvo sam imao na kartici 14, 15, 16 i na kraju cak 20 EUR, i opet mi skinuo svaki put po $1, a nije mi dozvolio da kupim igru.

Igra je pokusana da se kupi (kao sto sam i D4 kupio pre par meseci) preko Intesine virtuelne kartice. Takodje placanje na AliEx-u (pre par dana) je proslo bez problema sa Intesinom Virtuelnom karticom, pa ne verujem da je Intesa u pitanju.
Pokusao sam prv das je kupim iz same battle.net desktop applikacije a zatim i preko browser-a (ako je ovaj info nekome bitan).

Otvorio sam support ticket na battle.net-u i sada cekam. Mozda i odgovore.

Da li je neko imao slicne probleme?
Nisam u Intesi, ali da li si mozda probao da vezes karticu za PP i probas tako? Ja, ukoliko postoji PP opcija, iskljucivo nju biram.
 
Nisam probao mada sam i u tom pravcu razmisljao.
Intesa ima mogucnost kreiranja 'jednokratne' virtuelne kartice, koja kada se jednom iskoristi (tj. naplati sa nje), nestaje. To mi odgovara jer je broj prave (fizicke) debitne (classic) kartice neotkriven. Kod paypal-a bi mi samo za registraciju kartice bilo potrebno da paypal prvo skine neki iznos sa kartice koju sam dodao. A posto bi se nakon toga (virtuelna) kartica 'samo-unistila' ne bih mogao da je iskoristim za placanje onoga zbog cega sam je i dodao na paypal.
 
@twister
Mislim da ti Paypal ništa ne skida, i ništa te ne košta da probaš.
Takođe ako nisi probao probaj sa tom 'jednokratnom' virtuelnom karticom, ako i to neće onda imaju neki problem.

Može biti i problem do payment procesora koji koristi Blizzard i da iz nekog samo njima poznatog problema neće da prođe sa kartice tvoje banke.

Ja sam imao sličan problem kad sam pokušavao da kupim neki video kurs na nekoj platformi gde drugi mogu da prave kurseve. Kontaktirao lika i on mi rekao da kontaktiram banku jer neće sama banka da dozovli transakcije iz nekog razloga da prođu preko payment procesora koji on koristi.
Nisam se cimao oko toga, pozvao druga da mi to sredi koji ima karticu u Poštanskoj i prošlo je iz prve pa mu samo uplatio keš na račun.
 
@zokocx Hvala na odgovoru.

U medjuvremenu sam dobio odgovor od Blizzard support-a i otkrio sta je bio problem nakon sto sam igru kupio.

Naime u odgovoru koji sam dobio od Blizzard-a, postoji jedna recenica:
There is a 1 euro test charge on order, this is to test if the card is real and not fake or stolen. This 1 euro test charge is invisible and it is returned, but not always fast enough."

^ Nakon sto sam procitao taj deo, palo mi je na pamet sledece: Intesa nudi kreiranje 2 'vrste' virtuelne kartice: Jednokratnu (jednom kupis nesto i onda 'nestaje') i Visekratnu (koju ogranicis na odredjeni period. 1 Mesec je najkraci period).
Probao sam jos jednom sa kreiranjem jednokratne virtuelne kartice i Blizzard je opet pojeo 1 eur sa nje. Palo mi je na pamet da je kartica jednostavno 'nestala' nakon sto je Blizzard iskoristo karticu jednom da sa nje odradi tu 'test kupovinu' (test charge), pa zato kada je pokusao da u drugom pokusaju zapravo naplati sa kartice vrednost igre, da to nije mogao jer kartica vise nije postojala. Odlucio sam da kreiram visekratnu karticu sa rokom vazenja od 1 meseca. Sada je sve proslo iz prve.

Eto, ako neko bude imao slican problem.

EDIT:
U odgovoru Blizzard-a mi je takodje preporuceno da kupm igru sa 'eu' pod-domena, namenjeno Evropi:
Also make sure you have the EU page. It looks like you are using the US page which may have non-euro prices. The EU page is here:
https://eu.shop.battle.net/en-us/product/diablo_ii_resurrected

^ To sam i ucinio (kupio igru sa te stranice), mada verujem da to nije imalo bilo kakvog uticaja na problem koji sam imao prilikom kupovine.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno