Šta je novo?

Diablo IV

Ajde iskreno misljenje posle svega ovoga, jel vredi ovo uopste kupiti?

Da me niko ne svati pogresno, igra je ok ali malo malo pa neki exploit im se dogodi, prazan endgame, ono sto su do sada ubacivali je sve nabacano putem stapa i kanapa.

Pa jos ona smejurija gde oni pitaju koliko bi dlc trebao da kosta? Mislim alo, dodatak igri ti bi da naplatis po punoj ceni igre pa cak i po ceni koliko je kostala najjaca verzija igre.
 
Pa cekaj, ne mogu tool tip da apdejtuju?! :D

  • Vampire Power Update:
    • Metamorphosis: Unstoppable duration changed to a flat rate instead of scaling with Vampiric power level.
      • Unstoppable duration changed to 2.5 seconds at all levels. No longer increases per level.
      • Damage increased from 80%/120%/160% to 110%/180%/250%
    • Note: Metamorphosis in-game tooltip will not reflect these new values, and will be updated at a later date through a client update.
 
Ajde iskreno misljenje posle svega ovoga, jel vredi ovo uopste kupiti?

Da me niko ne svati pogresno, igra je ok ali malo malo pa neki exploit im se dogodi, prazan endgame, ono sto su do sada ubacivali je sve nabacano putem stapa i kanapa.

Pa jos ona smejurija gde oni pitaju koliko bi dlc trebao da kosta? Mislim alo, dodatak igri ti bi da naplatis po punoj ceni igre pa cak i po ceni koliko je kostala najjaca verzija igre.
Ja mislim da imam preko 250 sati igranja na SP5. Da li vredi kupiti? Ako te ne opterećuju neke "gluposti" i igraš radi zabave, ne pratiš YT i ostale "blogove" sa kuknjavom, već igraš igru da bi se zabavio, onda vredi. Prati neki sajt za build koji igraš i to je sve što ti je potrebno od pomoći.

Nijednog lika nisam "doterao" do 100. lvl. Sezonu mislim da nisam završio jer mi je malo dosadilo. Kad pređeš priču i odradiš gotovo sve sporedne misije, ND (koji zaista vremenom postanu dosadni), onda napraviš veliku pauzu (i primetiš da je prošlo 200-300 sati ingame. :oops: ;)).

Ja 80% ovoga što pišu ovde na temi ne razumem, niti se trudim da razumem, niti imam vremena da se duboko posvetim svakom aspektu, opermi ili oružiju.
 
Ajde iskreno misljenje posle svega ovoga, jel vredi ovo uopste kupiti?

Da me niko ne svati pogresno, igra je ok ali malo malo pa neki exploit im se dogodi, prazan endgame, ono sto su do sada ubacivali je sve nabacano putem stapa i kanapa.

Pa jos ona smejurija gde oni pitaju koliko bi dlc trebao da kosta? Mislim alo, dodatak igri ti bi da naplatis po punoj ceni igre pa cak i po ceni koliko je kostala najjaca verzija igre.
Ono sto je najvaznije a to je endgame nije nesto specijalno napredovao u odnosu na Diablo 3 sezone.Sami start igre doneo je klasicni MORE ZEROES MORE POWER vec poznati sablon diablo 3 sezona. "Abattoir of Zir" kao novina je ustvari totalno vracanje Diablo 3 sezonskog Endgame a to je progres riftova(dungeon-a) po tezinama ogranicenih vremenom.

- Sve je to upakovano a vise zatrpano sa gomilom skinova, nekih eventa koji uglavnom postaju beznacajni kako se napreduje kroz sezone.Novina u odnosu na Diablo3 ima ali su totalno beznacajne za endgame content.Sam cilj je da se Diablo 4 predstavi kao novi naslov i sakriju tragovi prethodnog dela koji su previse zastupljeni do te mere da ni oni ne znaju sta rade sa igrom
Posle hiljada sati u diablo 3 sezonama.. ispostovao sam i uzeo sam D4 ali posle jedne sezone vratila mi se mucnina u stomaku jer je endgame skoro pa nepostojeci tj isprano nezanimljiv.
Problem je sto su gurali isti endgame content 10godina i dalje pokusavaju da prodaju isti, ali nasminkan.

  • Ako stavis sve to na stranu, tj dzangrizavog matorca ovaj deo " prazan endgame, ono sto su do sada ubacivali je sve nabacano putem stapa i kanapa. " koji si sam primetio, dovoljno ti govori da li je vredno uzeti je, jer se uglavnom u Diablo-u sve zasniva na endgame contentu, tj trebalo bi.
  • U nekom trenutku ce popraviti endgame.U kojoj meri tj kojom brzinom, to ne moze da znamo.Al to je kod njih process uglavnom, koji traje dugo uglavnom.

Moje licno misljenje je da ustedis zivce i cekas nove naslove ako bi se ozbiljno posvetio igri.Ako bi pak igrao igru casual tempom, ovo se sve proguta donekle, i onako se nigde ne zuri jel sezone traju po 3meseca..
 
Trenutno je vrlo zanimljiva liga u PoE, pa sam joj se vratio nakon par liga neigranja. I tek sada svi endgame nedostaci D4 izadju na videlo!
Bukvalno ne znas kom segmentu igre da se posvetis. Sve zivo mi se igra (Delve, Heist, Sanctum...), a nema se toliko vremena. :)
D4 mi se i ne pali do Season 4 i nove itemizacije.
 
Trenutno je vrlo zanimljiva liga u PoE, pa sam joj se vratio nakon par liga neigranja. I tek sada svi endgame nedostaci D4 izadju na videlo!
Bukvalno ne znas kom segmentu igre da se posvetis. Sve zivo mi se igra (Delve, Heist, Sanctum...), a nema se toliko vremena. :)
D4 mi se i ne pali do Season 4 i nove itemizacije.
Da nisam igrao PoE, dao bi prelaznu ocenu D4. Ovako kad vidiš šta sve može a nema, D4 ispadne kao indie ARPG.
Jedini problem sa PoE je manjak vremena.
Gorr ti beše igraš Toxic Rain ali sa Radier-om?
 
Da nisam igrao PoE, dao bi prelaznu ocenu D4. Ovako kad vidiš šta sve može a nema, D4 ispadne kao indie ARPG.
Jedini problem sa PoE je manjak vremena.
Gorr ti beše igraš Toxic Rain ali sa Radier-om?
Tacno tako manjak vremena.Ne bih vise nista dodao, probao sam ga pre 2-3god fenomenalan je, taman kad sam se zaleteo.. klinac mi prohodao (y)

Ja cekam ovo.Ko se seca prvog dela, bas davno je izasao i bio je super.Nadam se da ce i naslednik biti odlican

112233.jpg
 
Odlicna igra Titan quest,jos nisam zavrsio zadnji expansion.Nisam ni znao da se sprema 2. deo :)
 
kad vec nema nista pametno da se napise

 
Stiže "najbitniji" vizuelni update.
Vizuelno podešavanje koji ćemo da držimo do jedno maks. 10 levela dok budemo udarili jednog po jednog neprijatelja. Eventulano neko odigra ceo main story sa njime.
U endgame će ga svi držati na OFF jer baš se mnogo primete takvi detalji a jedino što može doprinese je pad FPS-a.



🙄 Poslednje što je trebalo igri, ali avaj priklonili se davno zelenima i kako AAA igra da bude moderna bez RT.
 
Bedni potezi^
indignation-jump.gif
 



Helltides Endure
Starting in Season of the Construct, Helltides are always active, save for a 5-minute rest once per hour. Battle Hellspawn far more frequently, increasing your chances to collect Cinders and the bountiful rewards that come with them.

Enhanced Movement with W-A-S-D
Wanderers on PC can now navigate through the various wastes of Sanctuary by using the W-A-S-D keys on your keyboard, instead of your mouse. Enjoy the increased functionality of traversing through dungeons and above ground alike.

Extra Stash Tab
An extra Stash Tab is now available for your adventuring needs. Proceed to the Stash in any capital city to purchase an additional stash tab.
 
Poslednja izmena:
Extra Stash Tab?
Wow! How generous.
 
Ima li šta od ove igre? Jesu popravili mane?
Ma kaki, bar koliko vidim...
U igru ne ulazim mesecima.
Čak sam i probao da igram sa Barbom, prešao onaj tutorijal, i uz glasno "Meh!!!!!" rekao sebi "ma važi" što da trošim vreme na ovo...
 
kako znas ako ne ulazis mesecima :)
 
kako znas ako ne ulazis mesecima :)
Čitam tu i tamo po netu i pogledam pokoji klip.
Isključim se i zaključim da je i dalje njesra kad dođem do dela da itemizacija i dalje nije sređena (niti je pokušano da se sredi), i da više vremena treba da brbam po inventaru, čitam gomile nepotrebnog teksta i rešavam se neupotrebljivih itema.
Neka hvala.

Bolje ću kupiti D2: Resurrected kad bude na nekoj akciji.
 
 
D2 :cry: ja reko bice nesto novo :D

 
 

ili ovako malo obojano :)

 
Poslednja izmena:
Tri dana igram novu ligu, dosao sam do 50 lvl i vec sam se smorio. Sve je isto kao i do sada. Quest line za onog peta mi je ubagovan, ne mogu da kliknem na onaj brazier. Koliko vidi ni nema neke koristi od tog peta, gledajuci likove koji su daleko dogurali. Trape su smesne, podsecaju me na normal lab iz PoE, svojevremeno, smaranje koje odradis, samo sto ovde ne dobijes nista konkretno. Dosta banalnih stvari jos uvek nisu ispravili. Mislio sam da ce igra liciti na nesto nakon pola godine od launcha, ali ovo ne lici ni na sta. Jedino sto me jos uvek drzi u igri je druid, poslednja klasa koju nisam igrao. Proslu ligu sam igrao 10ak dana, video sam da exp ide brzo, pa sam nabudzio lika na lvl 100. Cim sam dingovao, izlogovao sam se i nisam usao u igru do ove lige. Ako i sledeca liga bude slicna ovim prethodnim, mislim da necu se ni logovati za istu.
 
Diablo je samo krava muzara koju muzu i uzimaju pare dok jos mogu. Videcete koliko ce igraca da bude kada se bude pojavio Path of Exile 2 i za manje od mesec dana Last Epoch izlazi u svojoj 1.0 verziji.
 
 


ima time


batalim ovo neko vreme, najbolje
 
Koji su to clovnovi medju programerima kada ne znaju ovako ocit problem da rese i ponavlja im se iz sezone u sezonu.

Covek bi se zapitao da li ne znaju da rese problem ili namerno tako nesto dozvoljavaju?
 
Pre će ga Last Epoch vratiti u realnost. Ako neko nije upoznat verzija 1.0 izlazi 21. februara.
 
Nece njih nista vratiti u realnost osim praznih servera... a stremeri koji sa svakom novom sezonom stvaraju uzbudjenje jer su placeni da to rade i onda se masa vraca i opet ih doceka surova realnost da postojeci problemi nisu reseni a i ono sto je radilo ok sada vise ne radi ok. Smesno je da su im trebale tri sezone da ubace dodatni stash tab u igru dok kod drugih igara slicne ili iste tematike mozes od samog starta da kupujes i prosirujes inventori bez previse filozofiranja.

Inace igru sam bio uzeo za PS5 i odigrao sam glavnu kampanju i to je to sto se mene tice. Na tome cu se zaustaviti jednostavno ima puno boljih igara kojima cu se posvetiti.
 
Nazad
Vrh Dno