Šta je novo?

Diablo II Resurrected

lal

refund? steta sto su se zastitili da ne moze nikako da ih kosta ovo sve. najbolje bi bilo kad bi osetili po dzepu malo.
 
u cemu ste napravili treachery rune word za merca? nasao sam ornate armor sa 450 def i tri soketa, to je jedan od najboljih koje moj merc trenutno moze da nosi (170str), ne znam da li da cekam dalje da mi padne neki kraken shell ili nesto jos bolje, mada i oni mogu da rolaju isto oko 450 def? ili da krafrujem u ovome? lem runa nije najjeftinija na svetu, ne baca mi se bezveze -.-
Pošto Treachery po defaultu nema defense boost, nije toliko bitno. Napravi u nekom elite armoru iz light kategorije koji zahteva što manje STR i što manji lvl da bi što pre počeo da koristiš (Treachery je lv43), idealno Dusk Shroud (samo 77 STR) ili Archon Plate (103 STR). Ako je strogo za merca i nećeš ti ikad da koristiš, poželjno je ethereal zbog extra defense. Ali možda zatreba za neki tvoj lik nekad pa bih izbegao u ovom slučaju...

Generalno, runewords za torzo i štit se prave u itemima iz light kategorije jer medium i heavy usporavaju kretanje. Okačiću fenomenalne PDF-ove sa gomilom korisnih informacija, moći ćeš da vidiš bazne iteme, STR zahteve, koliko socketa primaju, itd...
 

Prilozi

  • Britton Robbins' PDF Guides.zip
    4 MB · Pregleda: 20
Griff.jpg

1 fali pa da bude najgori moguci roll, ali Griffon's Eye je Griffon's Eye :D
 
gz za griffons eye!

@jurodivi u pravu si, bas zato i cuvam jedan dusk shroud, ali je nizak armor roll, samo 360. u principu ja ne vidim sebe da koristim treachery, nesto mi je ogavan taj armor. i za merca bih pre stavio smoke, ali bas svi na netu kazu da je treachery bolji zbog ias, a i taj 5% sansa proc radi. meni nije jasno, fazon na svaki 20-i udarac da procuje, pa to mi je suludo...

na kraju sam poceo da bugujem merca da ga ne biju. kako se bre niko nije setio da javi ovde za taj bug do sad?
 
Ebase im kevu za ove servere itd... Ljudi traze refund ovi ne daju, ludilo na sve strane...
 
gz za griffons eye!

@jurodivi u pravu si, bas zato i cuvam jedan dusk shroud, ali je nizak armor roll, samo 360. u principu ja ne vidim sebe da koristim treachery, nesto mi je ogavan taj armor. i za merca bih pre stavio smoke, ali bas svi na netu kazu da je treachery bolji zbog ias, a i taj 5% sansa proc radi. meni nije jasno, fazon na svaki 20-i udarac da procuje, pa to mi je suludo...

na kraju sam poceo da bugujem merca da ga ne biju. kako se bre niko nije setio da javi ovde za taj bug do sad?
Obično aktiviraš Fade tako što odeš bilo gde gde ima vatre, i staneš da te gori dok se ne aktivira...ide brzo. Merc stalno guta batine pa nije problem...
 
Ebase im kevu za ove servere itd... Ljudi traze refund ovi ne daju, ludilo na sve strane...
Ja mogu reći da to jako lepo radi na PC i kratko se čeka, tako da mi ne smeta puno. Ako su time rešili sve probleme koji su postojali meni je to ok. Doduše na konzolama kapiram da može da bude frustrirajuće pošto ne znam može li se uređaj za to vreme upotrebljavati na drugi način.

Inače, nemaju disconnect ukoliko minimizuješ igru i odeš afk što mi je fascinantno. Igra može ostati minimizovana ceo dan i neće biti izbacivanja sa servera. Nebitno da li si u meniju ili u sred igre. U Diablo 3 je valjda išao disconnect nakon 30 minuta neaktivnosti.
 
Obično aktiviraš Fade tako što odeš bilo gde gde ima vatre, i staneš da te gori dok se ne aktivira...ide brzo. Merc stalno guta batine pa nije problem...
to sam citao, ali nikako da smislim gde stalno gori vatra a da mogu brzo da dodjem do tamo. za sad ga glitch-ujem u inner cloister i ima neki armor od 1200 i uopste ne umire u chaos sanctuary. nisam mu ni napravio treachery.
 
Ima li jos neko problem sa waypointom? Desava se da me ubiju dok cekam da se ucita
 
Da li možete da pojasnite ovo oko merca sa vatrom?
 
treachery je jeftin runeword za asasinku koji ima sansu 5% da procuje jak defanzivni skill koji traje 4 minuta. to je otprilike na svakih 20 primljenih udaraca. kad stavis taj armor na merca racunas na to da ce u 4 minuta da primi 20 udaraca i da osvezi buff. problem je samo kako ga naterati da procuje pre nego sto krenes u fajt. e tu je ta caka sa vatrom nateras ga da udje u neku vatru da se pece dok ne procuje skill. samo moram da proguglam koja vatra je najbliza nekom wp i da je uvek tu, da odem tamo da aktiviram taj skill... u principu ako ga bugujes da ne vuce aggro i ako mu stavis treachery tesko da moze da ti umre.
 
Čim izađeš iz Harrogatha u Act 5, ima hrpice vatrica po tim rovovima...ili prvi waypoint nakon Harrogatha.
 
to je i meni palo napamet, ali nisam kuci da probam. nije losa fora.
 
Ako neko pika hell na PS5 mogu da uskočim sa barbom. Dmg mi nije neki ali su warcries nabudzeni na max.
 
dzaba.... svi igraju sami. ja nedeljama pokusavam da sklopim party, nema sanse, pustos. samo maksa sa foruma hoce da igra, svi ostali se kriju :)
 
naravno, ja radim minimum 12 sati dnevno, sve razumem. zato se napravi grupa na nekom mesendzeru, pa se dogovori od tad do tad, sat dva mkzda cak i nedeljno, ali bre mi ne mozemo nikako, ni malo :D
 
Generalno nema ljudi da se igraju. Našli druge hobije. U mom okruženju gaming je taboo tema. Pogledaj samo sekciju PC igre na Bench-u. Nekada je "gorela od komentara" a danas pustoš.
 
ja ne odustajem! mogu samo jednu igru istovremeno da igram i to ne kako treba, ali ne odustajem :D

ali da, u pravu si. sto rece jedan kolega u temi za slike: samo na neke decije rodjendane idem... :D
 
idemo, jos jedan ist - to je vec gul :p

za 32 godine cu da sklopim neki dobar runeword :D
 
si lud da za dve godine ne vidim high runu. za dve godine cu da imam sve do jedan runeword sklopljen koji postoji u igri ako zelim. nisam lud da cekam da mi padne runa, od tri pravim jednu narednu, i tako dok ne sklopim runeword, to sam radio i u originalnom d2. ja se chetovanjem tamo nisam bavio.
idemo, jos jedan ist - to je vec gul :p

za 32 godine cu da sklopim neki dobar runeword :D

tebe samo posmatrati u ovoj temi i nista vise 🤣🤣🤣
 
bas tako. zato ti i prijavljujem da je vec dosla high runa, jer eto vidis, evo ga gul vec sad. rekoste da za dve godine necemo da vidimo high runu. gul je najniza high runa u mom recniku? ili koju smatrate za high? da vidimo koliko ce da nam treba do nje?

a u nastavku rekoh satiricno za 32 godine cu da sklopim neki imba runeword, i to stoji. naravno da nece da mi treba 32 godine, mozda dve? cinjenica je da treba puno vremena, ali da NIKO NA FORUMU NECE DA VIDI NI JEDNU HIGH RUNU DVE GODINE? da nije malo mnogo?

edit: zapravo definisite sta je high runa prvo? jel smatras samo od jah na vise da su high? ako je tako te tri rune zaista necemo da vidimo dve godine vrv.

edit2: interesantno je da ja vec sad sa tres gearom ocistim secret cow lvl a da ne popijem ni jedan potion. kod diabla popijem poneki koji padne usput. za koji ce mi djavo te high rune ni ne znam, igru sam stavio na farm status za dve nedelje. preko toga je samo zezanje.
 
Poslednja izmena:
Da li čuvate set items? Meni su već 3 pregrade u kovčegu pune raznih delova opreme. Neka preporuka koje čuvati/skupljati?
 
Što ovo nije postalo fortitude? U čemu je fora?
IMG_20211020_201540.jpg
 
Nije Io na kraju već Lo
 
ne Lol nego Lo 😂
 
Nazad
Vrh Dno