Šta je novo?

DayZ

Ok. Tnx. Kontam da li se isplati uzeti arma II + DayZ ili cekati standalone.
 
Sorry na duplom postu ali isteklo vrijeme za EDIT.

Gdje nanjjeftinije uzeti armu II i potrebni DLC za DayZ ?
 
Treba ti i ARMA 2 i Operation Arowhead-original,ili to zajedno imas u ARMA-Combined Operations.A sam DayZ ti je besplatan.
 
Мораш имати ARMA 2: Combined Operations ...као ARMA 2 + Arma 2: Operation Arrowhead или ARMA 2 Free + Arma 2: Operation Arrowhead.
Store.Bistudio.com
 
Poslednja izmena:
Ok, hvala samo mislim da cu ipak sacekati finalnu pa ako mi se bude bas uzimalo, onda cu uzeti kako ste rekli.
 
Могуће комбинације и шта се добија ВИДИ
ARMA2 PackageCombination

This page explains differences & combinations of various ARMA 2 distributions (both content and MP compatibility)
List of various ARMA 2 title distributions

ARMA 2: Free = A2:F - contains A2 Lite MP content, mission editor, compatible with any A2 MP mission
ARMA 2 = A2
ARMA 2: Operation Arrowhead = A2:OA - any distribution (contains Lite variants of A2:BAF + A2: PMC DLC)
ARMA 2: Combined Operations = A2:CO - DVD compilation of full(SP+MP) A2:OA, full(SP+MP) A2 (contains Lite variants of A2:BAF + A2: PMC DLCs)
ARMA 2: Combined Operations = A2:CO - user combination of full(SP+MP) A2:OA, full(SP+MP) A2) installs (contains Lite variants of A2:BAF and A2: PMC DLC)
ARMA 2: Reinforcements = A2: RFT - DVD compilation of (MP non-Lite) A2:OA, full(SP+MP) A2:BAF, full(SP+MP) A2: PMC
ARMA 2: British Armed Forces = A2:BAF - DLC for A2:OA with full(SP+MP) content
ARMA 2: Private Military Company = A2: PMC - DLC for A2:OA with full(SP+MP) content

Possible combinations for various ARMA 2 title distributions

A2:F = A2-LiteMP
A2 = A2-FullSP&MP
A2:OA = A2:OA-FullSP&MP
A2:OA+A2 = A2:CO, A2:OA-FullSP&MP, A2-FullSP&MP, A2:BAF-LiteMP, A2: PMC-LiteMP
A2:RFT+A2 = A2:CO, A2-FullSP&MP, OA-FullMP, A2:BAF-FullSP&MP, A2: PMC-FullSP&MP
A2:RFT+A2:OA = A2:OA, A2:OA-FullSP&MP, A2:BAF-FullSP&MP, A2: PMC-FullSP&MP
A2:RFT+A2:CO = A2:CO, A2-FullSP&MP, OA-FullSP&MP, BAF-FullSP&MP, PMC-FullSP&MP
 
Hvala.
 
Тачно само се ја не бих зезао за разлику од ~120дин. колико је скупљи оригинал.
 
Poslednja izmena:
Fora sa armom 2 free je moguca ali jednostavno dobijas lose teksture i nije to to. Uzmi lepo kao ovo gore i vozi
 
Ma stvar je sto imam na money bookers 18.28 USD. Kartica mi istekla ovo ljeto i dobio zamjensku a MB ukinuo istu totalno te treba opet obaviti proces verifikacije za sta nisam bio raspolozen ovih dana pa reko da za ovaj novac nesto kupim. + sto ne trguju svi sajtovi sa moneybookers a dok povucem ovaj iznos na Visa karticu treba mozda i desetak dana.

Znaci arma II free je i u tom kontekstu losija. Ok, tnx na savjetima.

Ovo gore sa linka nije samo ekspanzija vec Ama 2 sa OA ?
 
Ако мислиш на мој пост онда је експанзија у питању тј. ОА.
 
A da li bi moglo recimo da izmem OA DLC, povezem ga sa free amrom 2 i onda nekada kada kupim Armu II da OA prebacim na nju ? Npr da probam DayZ sa free armom pa ako mi se svidi uzmem Armu 2 original..
 
Poslednja izmena:
Можеш само инсталираш А2 па реинсталираш ОА.
 
Ma nesto mi nude šiping na kucnu adresu pa nisam siguran da li ce zaista slati na kuću ili mailom.
 
Ako neko ima slicnu konfiguraciju kao ja, molio bih da mi kaze sta mogu da ocekujem od DayZ-a po pitanju igrivosti, tj broja frejmova (i na kojim grafickim setovanjima otprilike).
1920x1080 je rezolucija monitora.

Hvala!
 
Igram ovo preko Steam-a. Kako mogu da se join-ujem na server gde vec neko od mojih drugara igra? U steamu ima ona opcija "join game" (desni klik na ortaka sa friends liste), ali ta opcija je "siva" tj. ne moze da se joinuje.
Da li DayZ ne podrzava tu varijantu ili ja nesto ne radim kako treba?
 
Jedva cekam standalone,igram ovaj dayz,ali igra ima veliki problem,previse lako ju je hakovati,tako da ima milion malih citera koji kvare igru drugima...
 
Bilo bi dobro kad bi napravili da mozemo u ove prizemne kuce ulaziti i izlaziti i kroz prozore.
 
Evo na steam-u je na popusto OA, za 7,5€
Već imam ARMA 2 ali nisam mogao da probam DayZ jer nisam imao AO, sad ne znam vredi li da kupujem kad već treba standalone da izađe... a za 20€ već mogu da kupim ARMA3, hmmm
 
Iskreno, ne verujem da ce standalone izaci jos 3-4 meseca. Tek rade na novim animacijama, sredjivanju mape i novog inventory sistema.
 
i nadam se da će usavršiti to da zombiji ne mogu ući kroz zatvorena vrata kuće :) to me užasno nervira.
 
RL Chernogorsk:

IMAG0116.jpg

Kod nas slikano BTW :D
 
Nazad
Vrh Dno