Šta je novo?

DASH, ex Darkcoin [DRK] (X11)

Moze ovo jos dosta gore ali trenutno LTC raste fino tako da svi idu tamo da jure PUMP ...

videcemo sta ce biti na 0.005 (ocejukem da bi mu to trebala biti minimalna vrednost pada ...)
 
Da trenutno je UP.

Ovo malo vremena sto sam iskoristio sa palze na internetu mi je otplatilo celo 16-dnevno letovanje sa svim troskovima i obradovalo decu sa shopingom u JUMBU.
Zakasnio sam tj nisam imao mogucnosti da pazarim ltc ispod 4, ali je zato kupljeno 3200 kom po 4.7 i sada kada bi ih po 5.5 prodao zarada je preko 1800 eura. Masala.

Meni dosta, postavljam sell ordere na oko 5.5
 
ja propustih voz z ltc razmisljam.sad da uletim sa nekom sicom,
mada poceo sam i drk da gledam
 
Ma znam, nemam net pa sam preko telefona, bolje i ovo nego nista
 
gore desno

Last Price
0.00698000
24 Hr High
0.00773300
24 Hr Low
0.00640000
24 Hr Volume
243.278 BTC
 
uplasio sam se da ce opet da ljosne al vidim da se ipak na solidnoj ceni zadrzao
 
Uskoro će biti novi entry point u DRK za mene, i ponovo idem all in...

Sledeći run ide 80K...
 
Poslednja izmena:
Ja sad čekam i nadam se 35K ali isto tako smatram da je i sada dobar trenutak za ulazak jer može da se zaradi gotovo duplo...
 
Ja sam usao na 60k i sad cekam da izadjem ali drk i dalje pada kao i ostale valute u koje sam usao.
 
Uzeo sam neku kolicinu po 0.00452255 na koliko ocekujes da ce da skoci ? Duplo u nekom talasu ili ...
 
Otkako sam poceo da kopam monero tek onda sam mogao da imam 100% ispravnu sliku koliko je ovo dobar novcic. Jedino losa stvar je sto je toliko malo isplativ ali nakupovao sam se sad posle pada. Kopao sam 3 monera dnevno u poslednje vreme i kupio sam drk juce i danas. Cena se skoro izjednacila danas, jednostavno je bila steta ne uzeti. Ne znam zasto je ovoliko niska cena, stvarno ne znam. Toliko je potcenjen drk da mi oci suze sto nemam jos kesa da kupim.
 
Otkako sam poceo da kopam monero tek onda sam mogao da imam 100% ispravnu sliku koliko je ovo dobar novcic. Jedino losa stvar je sto je toliko malo isplativ ali nakupovao sam se sad posle pada. Kopao sam 3 monera dnevno u poslednje vreme i kupio sam drk juce i danas. Cena se skoro izjednacila danas, jednostavno je bila steta ne uzeti. Ne znam zasto je ovoliko niska cena, stvarno ne znam. Toliko je potcenjen drk da mi oci suze sto nemam jos kesa da kupim.

Monero je najmanje jednu klasu iznad DRK-a, smesno je i porediti cryptonight i centralizovani masternode i nivo anonimnosti koji pruza jedan i drugi.

To sto je tebi za "kvalitet" novcica bitno da li ima i kakav mu je GUI wallet i jos par takodje potpuno nebitnih pojedinosti je nesto u sto ne bih ni ulazio, tvoja stvar(a ja se naravno ne slazem)

Uglavnom-ako verujes u DRK naspram Monera, kao sto si sam rekao-samo izvoli, kopaj i kupuj, pa se cujemo za nekih pola godine-godinu da vidimo gde je koji novcic ;)
 
Pa to mi govori koliko se radi na njemu. Zar je toliko tesko napraviti wallet? Kako ce neke ozbiljnije stvari da rese ako to ne mogu?
Verujem vise drk-u nego moneru, istina je. To ne znaci da monero nece uspeti ili da mu nece skociti vrednost. Ako bude nekih ozbiljnih naznaka lako ce da se i u to uleti, svakako cu sacuvati bar sacicu novcica ali nisam zadovoljan uopste.
 
Jedno nOOb pitanje....Da ne ulazimo u "kvalitet" novčića, kako omasoviti Monero (jer se poredi sa DRK-om) kad većina obične raje (koju treba uključiti ako hoćete decentralizaciju i povećanje vrednosti) zna da koristi software po principu "next,next, next" ili da ne bude komplikovanije od 2-3 klika mišem (odnosno prstom-smartphone)? :trust:
 
Poslednja izmena:
Pa izgleda da ne zele da omasove nego da sto manje ljudi kopa. Pritom su pod napadom kao i povecali su fee na transakcije na 0.1xmr, jedan covek koji je napravio miner uzima 5% svih novcica, nemaju krsten wallet... Ima tu gomila stvari koja ne ide u prilog moneru, opravdano sam skeptik. Jedina dobra stvar koja se istice je dobra isplativost, to je i jedina stvar zasto kopam monero a ne drk.
Drk je trenutno uzasan za kopanje zbog male isplativosti, frustrirajuce uzasan.
 
Nazad
Vrh Dno