Šta je novo?

Cyberpunk 2077

Hvala mnogo.
 
Judy [emoji304]
Dobra scena [emoji23]

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Na momente mi izgleda ko GTA San Andreas, u grafickom smislu... Mada gledam na telefonu, mozda na velikom ekranu bolje izgleda...

Ne izgleda, izgleda isprano i sa malo detalja, ali i kvalitet snimka je vnogo, pa ni to nije reper... Čekamo...
 
Jesi pogledao skoro kako izgleda San Andreas? :D

Mislim, nije sarkasticno, posle neke vremenske distance zaista zaboravimo kako su ti naslovi zaista izgledali i gledamo ih kroz nostalgiju i osecaj koji su nam davali u momentu igranja.
 
1) Treba pri otvaranju novog naloga, tj pri prvoj kupovini. VPN, novi nalog na Rusiju, kupovina jedne igre u rubljama. Posle normalno kupujes bez VPN, ima i PP. Jednostavno imas ruski nalog, bez obzira gdje je tvoj IP.
2) Moze i na postojeci ali na sledeci nacin: Ukljuciti VPN na rusiju, promjenis zemlju, odnosno odaberes Rusiju, kupis jednu igru po cijenama u Srbiji. Iskljucis VPN. Zemlja ce od tada biti Rusija. Svaka sledeca kupovina ce biti u rubljama. ZNaci mozes se i srbijanski nalog prebaciti na ruski, ali se mora obaviti jedna kupovina u eurima, po cijenama koje su na srbijanskom nalogu. Nakon toga ce promjeniti na Rusiju i cjene idu u rubljama. Politika Steam-a od avgusta mjeseca.
Ovo je iz mog iskustva.
Ovo je veoma koristan post!Kakva je situacija sa izborom jezika u igrama i dali treba koristiti VPN tokom igranja?
 
@nikornla Jesi pogledao skoro kako izgleda San Andreas? :D

Mislim, nije sarkasticno, posle neke vremenske distance zaista zaboravimo kako su ti naslovi zaista izgledali i gledamo ih kroz nostalgiju i osecaj koji su nam davali u momentu igranja.
 
Ovo je veoma koristan post!Kakva je situacija sa izborom jezika u igrama i dali treba koristiti VPN tokom igranja?

Igre su bez regionalnih ogranicenja. Ako je jezik steam-a engleski (moze se podesiti na koji god hocete) onda ce i igre po def biti na engleskom.
100% cu znati samo kada skinem cyberpunk 2077, ali ne vidim razlog zasto bi trebao VPN. Same igre su bez regionalnih ogranicenja. Sad kad kliknem da kupim neku igru, ispise mi cijene u rubljama, i preusmjeri me na paypal. Ima i opcija da promjenim na BIH (prepoznaje moj ip) ali nisam to pokusavao.
Taj dio sam nasao na netu objasnjene, da kao mora jedna kupovina, pa tek onda promjene zemlju. To bi morao neko probati jel tako ili moze odmah da se promjeni, nisam siguran. https://balkanandroid.com/steam-zap...koji-koriste-vpn-da-bi-jeftinije-kupili-igre/ Po ovome ispada da je potrebno napraviti samo jednu kupovinu, posle se moze mijenjati komotno. Znaci onaj ko ima nalog na Srbiju, komotno moze da promjeni zemlju na rusiju, VPN i plati u rubljama. Zemlja mu onda ostaje rusija u podesavanjima. Pod uslovom da je napravio jednu kupovinu na Srbija.
Kod nas to rade tako dugo, prodaju naloge ili giftove na taj nacin godinama i rade ok, igre nikada ne banuju niti naloge.

@edit - If you are a new Steam user it is not possible to temporarily change your store region to make purchases while traveling. You will need to return to your country of residence before you can set your store country.

We suggest setting up your account and your store region before traveling. Doing so allows you to see the store in your country's prices and to be able to make purchases as you would normally at home.

Znaci napravi nalog na rusiju preko vpn-a i kupuj do mile volje posle bez obzira gdje je tvoj ip. Koliko je moj engleski razumio to.
 
Poslednja izmena:
@nikornla Jesi pogledao skoro kako izgleda San Andreas? :D

Mislim, nije sarkasticno, posle neke vremenske distance zaista zaboravimo kako su ti naslovi zaista izgledali i gledamo ih kroz nostalgiju i osecaj koji su nam davali u momentu igranja.
Uvek mi je u glavi onaj "here we go again" meme... [emoji1]

Mislim, jasno je da ne izgleda toliko lose, ali mi je bas nesto bezveze izgledalo... Ajde da ne kazemo San Andreas, ali tipa mozda na sekund kao Deus Ex: Human Revolution... Opet ponavljam, samo sam na mobilnom video, plus ako je los snimak, niski detalji, nije ni cudo... Svakako ne treba suditi dok ne izadje neki konkretan gameplay, nista ispod 1080p, ali kad ga za plafon mesec dana odvalim u 1440p ultra, e tu mora da zasija.
 
@whiplasher!
Hvala ti puno na pojasnjenju!probao sam da napravim novi nalog,ali mi ne ide od ruke,posto su mi cene uvek u evrima bez obzira dali je VPN ukljuce ili ne!Mozda ima veze sa gmail nalogom koji je na Srbiji!
 
Mislim na gameplay po izlasku igre koji ce ukljuciti i day1 patch izmedju ostalog.
 
@whiplasher!
Hvala ti puno na pojasnjenju!probao sam da napravim novi nalog,ali mi ne ide od ruke,posto su mi cene uvek u evrima bez obzira dali je VPN ukljuce ili ne!Mozda ima veze sa gmail nalogom koji je na Srbiji!
E kod mene je i novi mail bio, pa sam posle promjenio mail na moj main.

Ne mogu edit, pa bih zamolio modove da spoje post.
Kod nas u BiH neke kartice prolaze na Rusiju na steam, a neke ne. Zavisi od banke do banke. Znam ljude koji godinama placaju obicnom debitnom karticom banke iz BiH, a steam nalog na Rusiju.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
^ Ljudi već sam pisao.

Uzeo sam onaj CD project red ne ruskom GOG.

U tom bundle packu uz Cp, dobijaš još 5-6 Witcher igara, probao da instaliram W2, sve funkcioniše na engleskom bez problema, pa nema razloga da se sumnja da i sa CP neće biti tako.
 
krenuo download :)
 

Prilozi

  • cp2077.jpg
    cp2077.jpg
    594.4 KB · Pregleda: 190
Strpljen spašen... Nije mi oglavu da odmah sve skidam, jedino ću probati da skinem 1% da vidim da li fercera...
 
Hej ide dobro zaista. Oko 4 MB/s koristi maksimalno iz moje mreže. Bojao sam se da serveri ne budu preopterećeni.
 
Večeras posle 00:00 počinje download za PS?

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
krenuo download :)

Ja sam odustao od preload-a igara na Steam-u. Cesto mi vise vremena treba da ih dekriptuje nego da ih lepo skinem kada izadju. A stavljao sam ih i na SSD pa je dekripcija izuzetno dugo trajala.
 
Krenuo, krenuo.
6707dbace1ba37160387e97e6a163276.jpg

Vrv treba day1 patch da se pokrene igra, il' dekripcija.
Sent from my GM1910 using Tapatalk
 


34:36, bas kao sto sam i mislio da ce bit, *ebeno neoptimizovana igra, ni 3080 ne moze izgleda da drzi stabilnih 60fps na 1440p bez RT. Ne postoji gameplay trailer od strane CDPR gdje su pokazali gampelay u 60 tako da je bilo i za ocekivati ovo..
Medjutim ovaj lik se izgleda bas i ne razumije najbolje u PC hardver jer nije bio u stanju da provjeri da li je GPU ili CPU razlog limit/niskog framerate-a...
 
Meni se vuče u PM... Dva puta do sada failovao download, jednom na 12% a drugi put odmah na 2%... Valjda će ovaj treći put izgurati do kraja...
 
Zar se ne dize sutra embargo odnosno 08.12?
Sad cu da pogledam video iznad, plasi me malo ta optimizacija mozda ni revjuveri nemaju day one patch.

EDIT: aa do 8og smeje samo oficijalne snimke da pokazuje.
 
Poslednja izmena:


34:36, bas kao sto sam i mislio da ce bit, *ebeno neoptimizovana igra, ni 3080 ne moze izgleda da drzi stabilnih 60fps na 1440p bez RT. Ne postoji gameplay trailer od strane CDPR gdje su pokazali gampelay u 60 tako da je bilo i za ocekivati ovo..
Medjutim ovaj lik se izgleda bas i ne razumije najbolje u PC hardver jer nije bio u stanju da provjeri da li je GPU ili CPU razlog limit/niskog framerate-a...
Nisam sve slusao, ali je pobrojao brdo bagova... Nadam se da ce solidno ispeglati i optimizovati do kraja godine, mada cenim da ce samo peglanje trajati par meseci, ali bar to glavno da srede sto pre.
 
Ukratko decko kaze da je igra odlicna ali da su prisutni bagovi.
Bagovi uticu na dozivljaj jer su konstantno prisutrni. Cak predlaze da se saceka da se igra ispegla pa onda da se zaigra.
Verzija igre koju on ima je dobila u jednom trenutku delimican day 1 patch i posle tog patcha, inace lose performanse, su se popravile.

Ove bagove sto on navodi su mi nekako bas povrsinski i skroz mi cudno da nisu sredjani. Na nivou battlefield 3 i onih izduzenih vratova.
Sve ostalo van bagova i losih performansi sto je rekao mi se bas svidja.
 
Ja probao svuda, da uzemem preko VPN-a, i GoG, Steam, Epic...
Nigde mi nije proslo, kada dodje do placanja, uvek mi izbaci gresku.
Znaci, za sada nista od igre, posto mi je mnogo 60e, da dajem za nju.
 
Nazad
Vrh Dno