Šta je novo?

Coin Generation Digital Generation (data minning nesto malo drugacije)

PM withdraw sada radi bilo je nekih problema ko zna sa vec cime ali sad sljaka :)
 
Isplatio sam danas na perfectmoney ali samo 0.1$, zaboravio sam da probam jutros kad sam imao para nego sam povukao na payza i ostalo samo tih 0.1$ pa sam to isplatio. Odmah sam tih 0.1$ i nekih 0.5$ koje sam vec imao na perfectmoney, znaci ukupno 0.6$ uplatio na btc-e. Stiglo je odmah sa provizijom 5% od strane btc-e.
 
odlicno to je sve znaci ok,samo jos da probamo sa vecim ciframa ;).
nastavljam po planu za free threadove sto sam spominjao pa cu javiti kako je ispalo
 
nemoj da zaboravis da ti za svaki account treba po broj telefona za free thread, po mogucstvu 061/063 da bi automatizovano verifikovao a ne da se cimas da pises ticket.
 
valjda imam 15 prijatelja sa telenorovim brojem,majku mu :).
Registrovao sam se na perfect money ali ne vidim ja tu nacin ni da prebacim zaradjeno na PM a kamoli da withdraw na BTC-e???
 
gde?Odem withdraw pa e curencies i nema btce.procesljao sam dobro sajt,ne vidim krastavac.aj pomozi
Evo sta mi izbaci kad idem na payout na DG:
 

Prilozi

  • Capture1.JPG
    Capture1.JPG
    62.4 KB · Pregleda: 46
Poslednja izmena:
ne mozes direktno na btc-e nego na perfectmoney pa onda sa njega na btc-e. Ako ti izbacuje gresku ili ne moze da isplati na perfectmoney onda nemas drugog izbora nego da cekas i isprobavas isplatu na PM ili da prebacujes na payza mada ti tamo ne znaci mali iznos novca jer uzimaju 25$ za isplatu u srbiji, za vecinu zemalja je ili free ili 3$ provizija.
 
ma to mi je sve jasno nego nema na perfect money nigde opcije za withdraw na btc-e,to ne mogu da nadjem
 
ma to mi je sve jasno nego nema na perfect money nigde opcije za withdraw na btc-e,to ne mogu da nadjem

ma to je vec prosto, ne ides withdraw sa PM nego odes na btc-e pa tamo ides deposit pa izaberes svoj PM account.

"News Update by Digital Generation

PerfectMoney payments will be fully resumed on Monday (July 1st) - we are making required changes to our business profile in order to comply with PM requirements towards US companies. PayPal, Neteller & Skrill payments are coming along the way, we apologize for the delay implementing these payment methods but require all security checks to be completed first. Development of our project is going according to plan and all things are under firm control. Portugal office will start working next week along with our international phone support center. DG management are taking required actions to improve the customer service and we look towards your comments and suggestions. Last but not least, version 2.4 is using less resources right now than after the deployment just took place. We were running several tests to see how the system will perform in an \"overload\" scenario and can admit we are on our way to success becoming the largest network of such kind ever, congratulations to all!"
 
Poslednja izmena:
ja vec 2 nedelje cekam na free thread ne znam uopste kakave kriterijume imaju pri dodeljivanju, verifikovan broj. na support mail i na ticket ne odgovaraju.
 
Ne mogu da ne negodujem . Ali malo je bzv da je toliko ljudi krenulo sa ovim i niko nije koristio moj referal link :/
 
Ja sam koristio tvoj link, ali sam dobio ku*ac...
Sad mi spamuju mailove da im je neko pokusao neki napad sta li vec, nisam ni citao...
 
Ti si najgore prosao , izgleda losa karma :D . Zahvalan sam na registraciji preko mene , ali bude mi malo krivo gomila ljudi me pita preko PM i kad vidim da se nisu registrovali preko mene ... Bude realno malo bzv . Tema ima skoro 5000 pregleda i 3 osobe koje su se registrovale preko mene :))
 
ako ima samo dva levela referala sta ti vredi?
 
Pa vajdica dok pravis budzis threadove . Sustina mog komenta je da ce covek radije da krene sam uplati 500 usd i iz principa ne bi bio neciji referal .
 
Jos tacno 4 dana i ja sam otplatio ulog :) (da se pohvalim) :smash:
 
Kako si ga isplatio,na perfect money nece,stalno izbacuje bad gateway error.On mi je jedini interesantan s obzirom da moze da se koristi u simbiozi sa btc-e.Gde ti isplacujes/uplacujes novac i kako?
 
Pa ja na payza jer skupim sa drugarom pa povlacimo zajedno i podelimo fee pa ne ispadne puno . Doduse drugar je povlacio nesto sitno na PM i radilo je a ima i ovo obavestenje

"PerfectMoney payments will be fully resumed on Monday (July 1st) - we are making required changes to our
business profile in order to comply with PM requirements towards US companies.

PayPal, Neteller & Skrill payments are coming along the way, we apologize for the delay implementing these payment methods but require all security checks to be completed first."

Meni PM iskreno nije zanimljiv previse trenutno , prava stvar je kad stigne Skrill pa povlacenje po ceni transakcije od 1.80 eur .. To ce da bude veselje :)
 
I ja se ukljucih juce u pricu.

Dobio sam na primarnom racunaru free thread u roku od par sati i balans mi je 0,5$ za 12h. :) Sto ce reci da sve ide po planu za sad. E sad, imam ukupno 5 racunara koji ce mi donositi 6$ dnevno (20% x5 zbog referala), da li je istina da banuju posle nedelju dana sve akaunte koji ne kupe thread? Malo je glupo i ako je to stvarno slucaj, vuce mi na prevaru...
 
Drugara koji je u firmi to odradio nisu ... ALI .. Koristio je razlicite payza naloge i svi su na drugim ip adresama (racunari) ... Kako ne znam samo mi je to rekao , da dodam advanced user je tako da je verovatno odradio fino posao da kamuflira
 
Poslednja izmena:
sad je meni jasno,dva su referala u dubinu,a u sirinu sto vise to bolje :)
PIRAMIDA i to po definiciji,skolska :D:D:D
 
Citajuci o ovome od pocetka do kraja i istrazujuci njihov sajt dosao sam do sledecih informacija:

1) Lazu da hoce da naprave super kompjuter i to je vise nego ocigledno. Pre ce biti da prave epic-scale botnet (ali to nas, ocigledno, ne interesuje).
2) Nemaju nikakvo kontakt ime na sajtu, samo adresu u USA (i to ni manje ni vise nego zgrade centralne banke amerike koju drzi goldman-sachs); dok je server u Nemackoj (velia.net Internetdienste GmbH)
3) Koriste yahoo adresu za 'profesionalne svrhe';
4) Izbegavaju da dodele free thread koliko god mogu;
5) Otaljavaju isplate koliko god mogu;
6) Procesuiraju uplate izmesta;

Sto nas dovodi do zakljucka da ovo sve radi neki klinac koji diluje vasim digitalnim footprintom uz broj telefona za sitne parice, a usput odrzava piramidu dokle god moze (vise uplata nego isplata)

E sad, posto stvari stoje kako stoje - ko ima vremena i volje, nek udje u celu pricu ko gospodin: odnosno iskljucivo VPN + free thread i sami sebi referali, sa razlicitim adresama i obavezno pod sandboxom (sa ogranicenjem koriscenja procesora do max 1%). Ako mene pitate, jedino takvi mogu da profitiraju (dok ne popiju ban). Iskreno, mene mrzi. Ali zelim srecu svima ostalima i samo napred (ali pametno)!

P.S. A vala i Davidova zvezda im je upecatljiva.
 
Poslednja izmena:
Ne osporavam tvoja zapazanja niti ulazim u dalje istrazivanje :) . Dokle god moze neka lova da se uzme cool je

Mada ne znam kako bi ovaj programcic mogao da zaobidje NOD 32 i da vrslja po kompu i pravi bota ali ajd sad
 
Poslednja izmena:
Jel mozes da skines source programa? Jok. Jel ima klijenta za linux? Nema. Kako onda mozes da znas sta moze a sta ne moze?

Jel znas neku kompaniju koja koristi te resurse.
 
Kada odes uninstal programa on sve odradi ali ostane folder sa exe fajlom :D
 
Moje iskustvo:


Registrovao sam se pre nekoliko dana i da prilikom registracije dao broj sa pripejd kartice kupljene samo u tu svrhu. Do sada nisam dobio besplatan tread i ako je proslo dosta vremena, a i pisao sam njihovom suportu.

E danas sam sa nepoznato broja, na koje se inace ne javljam, imao 7 poziva na tu karticu ciji broj nisam nikada i nigde koristio osim za registraciju na ovom sajtu. Zao mi je sto sam tek kasnije primetio da poziv dolazi na sim2 inace bih se javio cisto iz radoznalosti.

Po mom misljenju ovo je najobicnija piramida, uz to se i racunari koriste verovatno za neki botnet, free treadove daju po proceni i pregledu racunara verovatno;).

Ja tread nisam dobio verovatno zato sto mi je instalacija bila potpuno sveza, registracija je bila preko potpuno novog mail naloga specijalno otvorenog za tu svrhu, a cak sam i sim karticu iskoristio samo za to.



Sto se mene tice cista prevara!!
 
Nazad
Vrh Dno