Šta je novo?

Coin Generation Digital Generation (data minning nesto malo drugacije)

Evo da podelim danasnje iskustvo sa isplatom .

19ZwU.png


19Zx8.png



Sto se tice same verifikacije moj dobri prijatelj jedan ceka vec treci dan da dobije thread :( nagruvao silu referala preko yt 90% njih verifikovano i dobilo thread on nije . Support je bas usporio verovatno su prebukirani , a i mozda imaju neki filter ko to zna .

I za sve koji cekaju verifikacije broja i free thread . Samo se obratite supportu u adekvatnom topicu . Manualna verifikacija za broj odnosno trial za free thread

A sto se tice konflikta programa i minninga , to nema veze sa vezom perfektno mi radi LTC i Thread manager od kako je instaliran .

@Izzy zar ti nisi zavrsio diskusiju ?
 
Poslednja izmena:
Izgleda da isplacuju samo onima koji imaju i placenih threadova... Posto sam dva puta uspeo nekako da povucem a od jutros nikako...

U fazonu imam osecaj da stavi samo 100$ dnevno za isplatu pa ko uspe da zagrabi uspeo je..

Neozbiljno realizovano i nije vredno trosenja vremena eto moje misljenje vi kako hocete...
 
PM
 
3-4 dana ima problem sa njima radili su nesto na sajtu juce se i jedva otvarao ... (PM)
 
@donmarkon,

Da li mozda znas da li ce raditi Threads ako ih kupim nekoliko, a pritom nisam jos verifikovao nalog i dobio onaj Free Thread?
 
Izgleda da isplacuju samo onima koji imaju i placenih threadova... Posto sam dva puta uspeo nekako da povucem a od jutros nikako...

U fazonu imam osecaj da stavi samo 100$ dnevno za isplatu pa ko uspe da zagrabi uspeo je..

Neozbiljno realizovano i nije vredno trosenja vremena eto moje misljenje vi kako hocete...
Onaj koji uplati $ moze da ocekuje nesto i to ako ga usere, ovi sto bi free thread mogu samo da se nadaju istom, jer im na sajtu pise - Your ticket will be answered within 48 hours.
A evo ja cekam odgovor vise od 60 sati...
 
@donmarkon,

Da li mozda znas da li ce raditi Threads ako ih kupim nekoliko, a pritom nisam jos verifikovao nalog i dobio onaj Free Thread?

Cu da pitam phasmatisa mislim da je on tako uradio mada nisam siguran , ja sam prvo verifikovao sve pa sam uplatio onda
 
Poslednja izmena:
@izzy, ovih dana izgleda navrnulo mnogo Srba, pa zato :D

@donmarkon, Aj pa ispisi ovde sto pre.
I jos nesto, da li se Threads dobijaju instant ili se ceka nakon uplate?
 
Rekao mi je da je on tako (nije cekao verifikaciju) jer valjda samim tim verifikujes nalog . Cim si im dao lovu znaci da nisi bot :)

A threadovi se dobiju instant
 
Sto se tice verifikacije, nadjite neki Telenor broj i posaljite poruku. Ja sam sa MTS brojem cekao od sinoc do evo pre dva minuta, i resih da pokusam sa Telenor-om i nalog mi je verifikovan u roku od odmah. :)



EDIT: Nakon koliko vremena od verifikacije dobijam Free Thread?
 
Kad platiš $50 :)
 
Samo vas posmatram i pitam se kako projekat taj opstaje 9meseci i onda odjednom baguje kad vi pokusavate? :D
 
Sto se tice verifikacije, nadjite neki Telenor broj i posaljite poruku. Ja sam sa MTS brojem cekao od sinoc do evo pre dva minuta, i resih da pokusam sa Telenor-om i nalog mi je verifikovan u roku od odmah. :)

Tacno tako, ima neki problem sa verifikacijom sa mts mreze, probao sam sa 061 i 063 do sad maltene instant sam radio verifikacije sebi i drugovima a 064/065 ne stize poruka do njih uopste, posle 2-3 dana dobijam obavestenje da nije uspela dostava. Mada sam manuelno verifikovao sve naloge koje sam do sada otvorio prijateljima.

Sto se tice free threada, to je problem koji nisam uspeo da resim. Drugar je kupio 9 threadova pre 2 dana a free thread jos nije dobio, a ja recimo sam dobio free thread 16-17h posle verifikacije. Onda sam sacekao jos jedan dan i skinuo 0.28$(oko 7-8h je radio program na kompu tog dana) od free threada da probam da li isplacuju i onda sam krenuo postepeno da kupujem tredove po 2-3 dnevno do konacnih 9+1free.

Do sad sam podigao 91$ a sad stekam 50$ do utorka pa da isprobam isplatu direktno na racun pa cu objaviti rezultate.
 
Poslednja izmena:
Tacno tako, ima neki problem sa verifikacijom sa mts mreze, probao sam sa 061 i 063 do sad maltene instant sam radio verifikacije sebi i drugovima a 064/065 ne stize poruka do njih uopste, posle 2-3 dana dobijam obavestenje da nije uspela dostava. Mada sam manuelno verifikovao sve naloge koje sam do sada otvorio prijateljima.

Sto se tice free threada, to je problem koji nisam uspeo da resim. Drugar je kupio 9 threadova pre 2 dana a free thread jos nije dobio, a ja recimo sam dobio free thread 16-17h posle verifikacije. Onda sam sacekao jos jedan dan i skinuo 0.28$(oko 7-8h je radio program na kompu tog dana) od free threada da probam da li isplacuju i onda sam krenuo postepeno da kupujem tredove po 2-3 dnevno do konacnih 9+1free.

Do sad sam podigao 91$ a sad stekam 50$ do utorka pa da isprobam isplatu direktno na racun pa cu objaviti rezultate.


A kako si uplatio novac na PAYZA-u ili PM? Moram li da vadim karticu ili moze na neki drugi nacin (a da bude bez dugog cekanja, jer se na karticu ceka do 2 nedelje)?
 
A kako si uplatio novac na PAYZA-u ili PM? Moram li da vadim karticu ili moze na neki drugi nacin (a da bude bez dugog cekanja, jer se na karticu ceka do 2 nedelje)?

Internet kartica ce ti trebati u svakom slucaju bar za verifikaciju payza naloga da bi uvecao mesecni limit transfera novca. Mozes ti da posaljes kesh putem wiretransfera na payza ili pm iako nisi verifikovao account ali fee za Srbiju je 20-25$ fiksno pa se ne isplati da saljes malu sumu a i wire transfer traje 2-3 radna dana.

Sto se mojih licno uplata tice, prvo sam svoja 2 btca prodao na btc-e i odatle povukao na perfectmoney(2% fee). To mi je bilo dovoljno za prvih 4 threada, a posle toga sam otvorio payza account i verifikovao visa internet karticu i uplatio oko 250$(3,5% fee). Preko payza sam uplatio do sada oko 20 threadova na razlicite accounte. Od pre 2-3 dana moguce je direktno uplatiti btc pa sam danas koristio btc za direktnu uplatu. Pri uplati btc se menja po kursu koji vidis pred uplatu, znaci odaberes iznos u keshu koji ti treba, onda ti oni daju btc adresu i iznos u btcu koji treba da uplatis i po kojem kursu ce se menjati. Ne mora se taj iznos uplatiti, to je samo preporuka da bi dobio zeljeni iznos u dolarima kada uplata pristigne. Posaljes btc na tu adresu i stize ti kesh. Meni je stigao u roku od 10-15min u dva navrata sam placao. Ovo su sistemi koje sam ja koristio na svojem i na accountima svojih prijatelja.

Napomenucu da uplaceni kesh ide u current balance sto znaci da moze da se koristi samo za kupovinu threadova a ne moze da se skine tako da preporucujem svima koji budu kupovali threadove da uplacuju tacan iznos. Naravno ako ostane visak moze se iskoristiti pri sledecoj kupovini.
 
Poslednja izmena:
Iscitah ja ovu temu nabrzaka i nikako mi nije jasno da li i kako mogu da iskoristim ovih 15 kompova koji kopaju cripto valute da mi naprave jos koji $?Moze li neko od iskusnih da detaljnije step by step kaze kako da uposlim 15 kompova,laziram ip adrese itd sta vec treba
 
A prakticno?Daj neki hint/smernicu,ukratko
 
Tesko daju ove free threadove tako da bi zivce iskidao dok bi ih sve pokrenuo, a dodatno jos pri isplati posto ne daju uvek da se isplatis...

Plus ti treba 15 sim kartica da verifikujes sve naloge
 
Postoji za trial clanove jer sam testirao MP i rade sasvim ok... A svima nama payza ne radi posao jer nemamo kako da unovcimo, nema poente slati 30$ na devizni...
 
Zamolio bih te da napustis temu ako želiš da širis dezinformaciju .
 
@ donmarkonJe si li ti ikada unovcio, da nekazem prebacio u opipljivu valutu nesto od te svoje zarade makar toliko koliko da platis sebi jedan king na Frikomovom frizideru?

Koliko ja procitah u celoj prici najbolje prolazi tvoj ortak Phasmatis koji je svoje dugove u pravim opipljivim valutama vratio u virtuelnom novcu i koji sada zaradjuje uplacujuci ljudima trejdove tim istim virtuelnim novcem i na taj nacin ga menja za onaj pravi u papiru
 
@ donmarkonJe si li ti ikada unovcio, da nekazem prebacio u opipljivu valutu nesto od te svoje zarade makar toliko koliko da platis sebi jedan king na Frikomovom frizideru?

Koliko ja procitah u celoj prici najbolje prolazi tvoj ortak Phasmatis koji je svoje dugove u pravim opipljivim valutama vratio u virtuelnom novcu i koji sada zaradjuje uplacujuci ljudima trejdove tim istim virtuelnim novcem i na taj nacin ga menja za onaj pravi u papiru

Ja sam krenuo sa ovim pre njega a i ulozio sam vise para. Moguce da me nisi u potpunosti ni razumeo kada kazes da zaradjujem. Ja sam krenuo sa ovim pre 13 dana, ulozio 450$ i do sada podigao 91$ i imam spremnih 30$ za podizanje ali cekam da nakupim preko 50$ da bi isprobao spustanje na devizni racun direktno sa coingeneration gde je minimum 50$ a provizija je samo 1$. Makar tako pise a pokrenucu spustanje kesha na banku u utorak pa cu objaviti rezultate. Tako da i ja nisam u plusu, ne zelim da obmanjujem nikoga. To sto sam pisao da sam do sada uplatio preko 20 threadova je sve cistim keshom drugovima koje znam licno. Njihovim novcem naravno. S obzirom da sam podigao 91$ znaci da imam i dalje ulozeno mojih 359$ a spusticu tu cifru na oko 300$ u utorak kada budem zatrazio spustanje 55-60$ na devizni racun.
 
Poslednja izmena:
@ donmarkonJe si li ti ikada unovcio, da nekazem prebacio u opipljivu valutu nesto od te svoje zarade makar toliko koliko da platis sebi jedan king na Frikomovom frizideru?

Koliko ja procitah u celoj prici najbolje prolazi tvoj ortak Phasmatis koji je svoje dugove u pravim opipljivim valutama vratio u virtuelnom novcu i koji sada zaradjuje uplacujuci ljudima trejdove tim istim virtuelnim novcem i na taj nacin ga menja za onaj pravi u papiru

Ne znam zasto je bitno ko koliko dobro prolazi ? Licno nemam taj osecaj "zavisti" covek je probao stvar preneo mi iskustvo registrovao sam se preko njega . Sto se tice fraze opipljiv novac , zadnje 4 godine se bavimo i ja i on prebacivanjem love zaradjene (mnogo vece kolicine) od ovih pomenutih ovde i od ltc-a i od btc-a sa xxxx vecim rizicima tako da kada imam pare na skrill , payza , pm ja licno kao da ih imam u dzepu .

Hocu reci da na neki nacin razumem ljude ovde jer za vecinu svlacenje novca je jos uvek novitet i nepoznanica . Samim tim budi nepoverenje , jer nikako da se dobar % ljudi otcepi od doba kada je Srbija bila na svim crnim listama . Sustina je da je to vreme davno proslo malo se informisite prostim google upitima pre tih pitanja da li si drzao te pare u ruci itd ...
 
Ako neko zeli samo da zaradi ovih 30$ neka salje na payza... Ja saljem sa 4 racunara trenutno, pa ako zaradimo vece pare da svi skupimo na jedan racun i povucemo da smanjimo proviziju... Posto ne postoji drugi nacin osim Money Perfect a on baguje i ne isplacuje...

Novi Sad pozeljan...
 
Sto se PM-a tice - ne baguje, vec im je ponestalo novca na tom nalogu, pa dok ga refundiraju.

Sto se tice problema sa Free Thread-om - posaljite Ticket na Trial department, ali im posaljite screenshot Profile stranice kako bi ubrzali proces.
 
Sto se PM-a tice - ne baguje, vec im je ponestalo novca na tom nalogu, pa dok ga refundiraju.

Sto se tice problema sa Free Thread-om - posaljite Ticket na Trial department, ali im posaljite screenshot Profile stranice kako bi ubrzali proces.

Da potvrdim da je drugar ovako u roku od 2h dobio thread
 
Nazad
Vrh Dno