Šta je novo?

Coin Generation Digital Generation (data minning nesto malo drugacije)

Ja nisam na vreme poslao screenshot, ali nakon slanja trebalo im je nekih 12 sati.

Odmah sam danas uplatio 250$ (5 Threads) i radi kao podmazano.
 
Ja nisam na vreme poslao screenshot, ali nakon slanja trebalo im je nekih 12 sati.

Odmah sam danas uplatio 250$ (5 Threads) i radi kao podmazano.

kako si im poslao screenshoot (kako si ga zakacio)?
 
Posaljem 2 ticketa i molim za thread, i cekam odgovor 4 dana i ne dobijem ga, onda im posaljem ticket sa naslovom FUCK YOU ALL
I dobijem odgovor u roku od par sati -

Don't hesitate to contact again if you need our help. As for now:

Ticket Closed (Please open a new ticket if you need further help), do not reply to this message.

HAHAHAHHAHAHAHAHAH
 
Nisi trebao da kucas velikim slovima, nije lepo :D mozda bi dobio thread.
 
aj polako kakav screenshot (cega) kako i gde ga poslati.nemam nameru da placam bilo sta dok mi ne odobre free da ja to vidim kako radi.ne bih da zazvucim arogantno nego mi treba pomoc :)
 
aj polako kakav screenshot (cega) kako i gde ga poslati.nemam nameru da placam bilo sta dok mi ne odobre free da ja to vidim kako radi.ne bih da zazvucim arogantno nego mi treba pomoc :)
Free ces cekati, e sad da li ces ga i docekati, pitanje je... :D
 
Mene boli ona stvar za ovo, nisam popizidio, samo sam htio da vidim koliko su profesionalni, i sve mi je jasno poslije onog odgovora, jer izbjegavaju dvije poruke u kojima ih molim za free thread i onda kad ima napises to sto im ne odgovara, dobijas odgovor istant.

Jednog dana ce puci, samo je pitanje je li to danas, sjutra ili za mjesec dana, ti, ja, bilo ko nece znati kad ce se to desiti, ali vjerovatno da ce svima nama biti nekih 20, 30, 50 neisplacenih threadova i vjerovatno cemo ti, ja i ostali biti u minusu 100, 200, 1000$.

Tako da sam odustao od ove prevare, dobra je ona - ko visoko leti, nisko pada.
 
Dal vise da napustis temu smaras idi farmaj ltc/btc kunfao coin itd posto vidim i tamo cveta
 
502 Bad Gateway...

+1 :)

"Dear Members,

All Payza API payouts are currently on hold as we have encountered a security breach which has allowed hacker from Ukraine to withdraw funds via our API. We have already contacted Payza to reverse all payments and are awaiting their actions to take place. All members will be notified by e-mail when Payza payments are resumed, we expect to resolve the problem within the next 12-24 hours. Your account performance and earnings will NOT BE affected in any way. We would like to thank all members in advance for their support and trust,
please avoid any comments until further notice which will take place later today (June 25th) @ 12:00 GMT via e-mail and chat.

Cordially yours,

Digital Generation Team"
 
Poslednja izmena:
Sad kad kažu da Payza neće ili ne može i da im je žao, bla bla... Odoše parice :) ako je stvarno bilo napada
 
Ja zaista ne mogu da posecujem forum nekoliko puta dnevno, evo nekih informacija vezano za prethodnih nekoliko dana:

Perfectmoney gasi sve americke accounte do 1. jula:

"15.06.13
Dear Customers,

In line with our policy, all accounts that belong to US Citizens/Residents/US Companies will be disabled on 1st of July. If you still have funds on your account, please take appropriate and timely steps to withdraw the balance. Please note that after 1st of July, no transactions can be executed at accounts that fall into the above mentioned category.

Please do not postpone taking action to withdraw you balance."


Predpostavljam da je to razlog sto ne coingeneration ne isplacuje na perfectmoney. Ne mora da znaci da je ovo razlog sto ne isplacuju, ovo je samo moje misljenje. Sto se tice isplate na payza, ja sam dobio mail od coingeneration kao i ostali o hackerskom napadu na njihov payza account ili nesto slicno. Isplate nisu radile oko 15 sati i od tada sve radi kako treba vezano za isplatu na payza.

isplate3.jpg evo isplate prethodna 2 dana
 
Poslednja izmena:
Dobio sam na svim accountima "invalid token", ne pomaze ni reinstalacija programa ni preuzimanje drugog tokena ni nista...

Tako da, preuzeto oko 15$ za dzabe, nije lose :D
 
Moze li se sta platiti sa ovog Payza acc? Gledam da li da uopste pocinjem sa ovim...
Imam MoneyBookers nalog pa bi mozda mogao prebaciti na njega...
 
Ne mozes sa payza nista... gledao ja juce ceo dan, sve moguce exchange sajtove niko zivi ne radi sa njima... znaci mozes samo ovako da prodas nekome na divljaka sto se kaze... Tako sam i ja juce poslao jednom liku i zavrnuo me garant al ajd videcemo jos dal ce da se javi...
 
Wire transfer jedina i najsigurnija opcija
Eh onda je to kvaka 22 :D
Koliko sam razumeo mora najmanje 50$...a da bi stigao do 50$ moras da uplatis 50$ hehe :D
Iskreno i ja sam prvi put cuo za Payza na ovoj temi
Cudi me da nemaju neku karticu kojom bi se moglo online platiti kao sto ima MoneyBookers...
 
Eh onda je to kvaka 22 :D
Koliko sam razumeo mora najmanje 50$...a da bi stigao do 50$ moras da uplatis 50$ hehe :D
Iskreno i ja sam prvi put cuo za Payza na ovoj temi
Cudi me da nemaju neku karticu kojom bi se moglo online platiti kao sto ima MoneyBookers...
Imau, samo ti ulozi dosta $ pa ces "dobiti" sve i svasta! :d
 
ja dobih free thread i sad planiram da uplatim jos 4.moze li neko precizno da ponovi koja je najbolja varijanta da se kasnije naplate te pare
 
Ne znam kakava je situacija sa Perfect money trenutno ali generalno oni daju najvise fleksibilnosti , moze cak i na BTC-e da se prebaci sa njih . Dok sa payze jedina opcija je wire transfer , ima i neki treci servis ali njega nisam nesto "istrazivao"
 
e to,perfect money na btc-e,idealno,jel probao neko?
Citao sam faq i koliko sam ja razumeo trebalo bi da moze sa jedne ip adrese vise naloga,samo nemogu biti referal jedan drugom.znaci da sa 15 kompova moze free da se uzme450 dolara i s tim uplate threadovi na primarnom nalogu.probacu pa javljam.ako neko vec jeste neka kaze :)
 
Svi free korisnici dobijaju invalid token posle 6,7 dana kada skontaju da ne uplacujete nego samo povlacite novac... Dobio ja na 2 racunara jedan kuci drugi na poslu, nema sanse da su skontali, devojka isto, drugar isto... Ako te ne mrzi da se cimas uzmi im bar tih free 6,7 $ haha... Btw good luck pri povlacenju na MP citaj nemoguca misija
 
imas neko konkretno iskustvo sa perfect money?zasto je nemoguca misija?
sacekacu da istekne taj free thread onda im uplatim koliko su mi dali + mozda jos malo extra
 
Nazad
Vrh Dno