Šta je novo?

Call of Juarez: Bound in Blood

Zadovoljan sam igrom za sada. U moru nistavnih igara, najzad nesto sto moze da me drzi par sati po danu. S obzirom da neznam sta ce se uskoro dobro pojaviti, moram maksimalno da je "razvucem".
 
Besprekorna optimizacija, skorije nisam video da mi neka ovako lepa igra leti na 1920 rezoluciji.
 
Konacno i ja da igram nesto sa maximalnim podesavanjima:banana:
Igra nije losa, cak sta vise izgleda odlicno, bar u ovim uvodnim delovima sad koliko ce da traje videcemo nadam se da nije kratka ono par misija i kraj.
Jel neko mozda presao pa da kaze koliko misija ima ? :d:D
 
Ovo je pravi Call of Duty: Bound in Blood. :) Svidja mi se nacin na koji je resen cover sistem. Kada god pridjete ivici zida / kutiji / ogradi / vratima, lik ce automatski zauzeti zaklon (malo ce se sagnuti i pribiti uz objekat). Pomeranjem misa gore-dole ili levo-desno lagano izlazite iz zaklona, nisanite i pucata, a kada vas napune, vracate se u zaklon. Kao i u CoD-u, ako ste dugo iza zaklona neprijatelj ce na vas bacati dinamit. Prica prati bracu koja nakon prezivljavanja strahota rata (prve dve misije) postaju nemilosrdni i bezosecajni odmetnici koji se zaljubljuju u istu devojku...:) Kao i u prvom delu, tu je i rokanje u slow motion-u. U igri ima svega...jurcanje po rovovima jahanje i pucanje sa konja i iz kocija, dizanje mostova u vazduh, odlicno realzovanih dvoboja, rokanje iz minigun-a i topova,... Igra je odlicno optimizovana, ali mi povremeno malo smeta prenaglasen i nekako nerealan DoF efekat. Teksture, voda, stene i kisa koja se sliva sa sesira i odece su odlicni, ali je igra za moj ukus prezasicena "shaderima". :) FPS se uglavnom krece u rasponu od 50 do 70 sa svim podesavanjima na max.
.

Nemoj mi reci da je sve zbog zene :)
 
kako ovo da igram preko hamacija nisam jos instalirao igru ali uskoro i udjem tamo ukucam ima i pasword i pojave se neki likovi sa IP-ovima i u zelenoj boji kako da igramo zajedno a to je kao hamachi server...????
 
kako ovo da igram preko hamacija nisam jos instalirao igru ali uskoro i udjem tamo ukucam ima i pasword i pojave se neki likovi sa IP-ovima i u zelenoj boji kako da igramo zajedno a to je kao hamachi server...????

Nisam ni ja jos instalirao,ali u igri multiplayer>lan>pa sta zelis-coop ili neki drugi mod.
E naso je Palit kad ce da mi crkne:wall:
 
Gledao sam par video linkova... Ima li opcije za crosshair ili je fixiran ?
 
mislim da ne postoji opcija...
 
Ima li igre na PC-u sa lepsom i realisticnijom grafikom?

Igrao sam Crysis Warhead an 1680x1050 4xAA Entusiastic...

Juarez je daleko lespi...plus FPS retko padne ispod 80 a vecinom je 100-115 !!!!

Igra je bruka...

Sad sam kupio neke dve srebrne utoke...AU KAKO SE OKOLNI PEJZAZ OGLEDA U NJIMA KO STAKLO!

SAVRSENO!
 
Poslednja izmena:
Ima li igre na PC-u sa lepsom i realisticnijom grafikom?

Igrao sam Crysis Warhead an 1680x1050 4xAA Entusiastic...

Juarez je daleko lespi...plus FPS retko padne ispod 80 a vecinom je 100-115 !!!!

Igra je bruka...

Sad sam kupio neke dve srebrne utoke...AU KAKO SE OKOLNI PEJZAZ OGLDA U NJIMA KO STAKLO!

SAVRESNO!

]Slazem se ludilo igra igro sam je od 8 do 11 oci mi ispale:banana::banana:
Evo postoje dva super Engine ,a to su Dunia[Far cry 2] i Call of Juarez: Bound in Blood: The Chrome Engine-4 nove igre kupe jedan od ova dva malo ga jos usavrse super performanse svima ,a realisticno do bola:banana::banana:
 
Poslednja izmena:
Stigla i u moj dom :) presao 3 misije tj. sada bezim u kociji iz grada.

Svidja mi se igra a takodje mi multi izgleda fino ( usao u LAN na kratko sam sa sobom ).

Jeste odlicno optimizovana igra i grafika je dobra. Mada ne bih bas rekao da je nesto najbolje sto sam video ..nisu likovi toliko detaljni kao ni mnoge druge stvari.
Crysis ima dosta bolju grafiku sto se mene tice. Ili se mozda na pocetku ne vidi mnogo toga. Prve dve misije nista specijalno graficki, ovo po kisi izgleda dosta bolje.

Sto se price tice, za sada mi se svidja. Videcemo kako se dalje odvija radnja.
I moram da kazem da mi se dopada kako je uradjen dvoboj i koncentracija bese ? na "Z".
 
Samo igraj videces kakva je grafika...

Kriza je vec stara igra preko 2 god...i star je engine....

Samo igraj dalje videces kako je grafika bolesna...Nije ni bitno da li je bolja ili nije od Krize, FPS mi cesto bude i 115?! WTF? a grafika je bolest...

A dvoboj kako je uradjen to je posebna prica....
 
Poslednja izmena:
Imas pravo, kako igra odmice grafika mi sve bolje izgleda :)

Neverovatno je koliko je dobro optimizovana igra.

Evo i par shotova od mene, sve je na max bez AA/AF.
 

Prilozi

  • CoJBiBGame_x86_2009_07_01_02_37_52.jpg
    CoJBiBGame_x86_2009_07_01_02_37_52.jpg
    431.8 KB · Pregleda: 174
  • CoJBiBGame_x86_2009_07_01_02_38_10.jpg
    CoJBiBGame_x86_2009_07_01_02_38_10.jpg
    308 KB · Pregleda: 139
  • CoJBiBGame_x86_2009_07_01_02_38_24.jpg
    CoJBiBGame_x86_2009_07_01_02_38_24.jpg
    144.4 KB · Pregleda: 131
  • CoJBiBGame_x86_2009_07_01_02_42_23.jpg
    CoJBiBGame_x86_2009_07_01_02_42_23.jpg
    174.3 KB · Pregleda: 123
  • CoJBiBGame_x86_2009_07_01_02_42_47.jpg
    CoJBiBGame_x86_2009_07_01_02_42_47.jpg
    98.7 KB · Pregleda: 117
Po meni najbolja igra koja se pojavila od pocetka godine. Ima sve: dobar gameplay, dobru pricu, veoma lepu grafiku i jos je uz to i EXTRA optimizovana. Definitivno naslov koji niko ne bi trebao da propusti i domaci zadatak za sve igre u ovoj godini, pa i dalje.:)
 
Warhead nije star vise od 2 godine i mislim da debelo preterujete oko poredjenja ;), jel ste vi igrali Warhead na velikoj rezoluciji na Enthusiastic sa AA/AF :) ?

Ovde vidim lepu grafiku, dosta blura, nije lose.
Ali ne svidja mi se onoliki nisan :smash:.
 
Ajd i malo zamerki, koje sam primetio do sada, a stigao sam u " Mexico-Present day".
Nema mimike lica kod dijaloga?
Nema zvuka hodajuci kroz vodu.
Nema zubora kod potoka.
Mozes da pucas u burazera, a njemu nista.
 
Kriza mozda ima bolju grafiku, ali je neoptimizovana do bola. Ovo lepo izgleda, lepo optimizovano, a nije zahtevno, zanimljivo iako je linerna igra.

Borab, za potok si u pravu zubor i hod, pucanje u burazera (mada tako je i u COD 4)

Ali igra je pravo osvezenje. Sinoc sam instalirao, rekoh samo da probam i odigrah jedno sat vremena bez da trepnem :)
 
* gotovo da nema ni "f" od fizike :D
i neke texture su jadne......
i kosa likova kao da je od plastelina
i kao da se borim protiv armije klonova 2 ista lika(jedan fura zulufe drugi bradu+brke)
ali je lepo optimizovano....ako sam presao samo prvu misiju,ove stvari sam opazio
i iskreno gledano-ne moze da zasmrdi krizi po grafici,obratite samo paznju na vegetaciju npr, i texture na njoj
 
Warhead nije star vise od 2 godine i mislim da debelo preterujete oko poredjenja ;), jel ste vi igrali Warhead na velikoj rezoluciji na Enthusiastic sa AA/AF :) ?
Ovde vidim lepu grafiku, dosta blura, nije lose.
Ali ne svidja mi se onoliki nisan :smash:.

IGN u vezi grafike za Call of Juarez: Bound in Blood
"Graphics
While it is much sharper than the original, the poor texture work, loads of technical glitches and stiff facial animations holds the game back. Also, what's up with limited enemy faces?"

Gamespot:
"Bound in Blood is great to look at, and its visuals are complemented by some outstanding audio...And that film comparison is apt, because this game's strong narrative and high production values make it an almost cinematic experience..."

CoJ jeste dobar,ali toliko o bespotrebnom poređenju, sa očigledno boljim Warhead-om.
Ko ne veruje, i sam ne vidi,pa šta ćemo...

Kriza mozda ima bolju grafiku, ali je neoptimizovana do bola...

Optimizovana je i to dobro,jer ipak onakvo okruženje i vizuelni doživljaj treba neki hardware (a ne svakodnevni) i da prikaže.

Mada je sve to samo moje mišljenje...
 
Poslednja izmena:
@Budak napisao sam ti u nekom postu iznad u kakvim setovanjima sam presao warhead...fps je bio 35-50

I u krizi su svi koreanci potpuno isti i nemaju mimiku lica...al nije to u opste ni bitno...necu da poredim

Samo ne bih se slozio sa nekima, mislim da je kriza ne optimizovana...

Sad da svi uzmemo neku igru od pre 2 god, npr Bioshock, tesko da bi u bilo kakvim setovanjima imali 100fps, ovo je stvarno dobar engine...

Poz

P.S. U igri sam sve one filmove pogledao, nijedan nisam prekinuo,prica je bruka :)
 
Poslednja izmena:
To je standardna grafika za jedan multiplatform naslov. I nije port sa konzola, pa zato i radi odlicno. Nedostatak naprednih grafickih tehnikalija su art dizajneri dobro sakrili, odnosno pokusali sakriti.
 
ajmo sad jel moze ova igra da se igra preko neta znate na sta tacno mislim ako neko zna molio bi :banana:
Mozes da pucas u burazera ,a njemu nista pa legendo ti bi puco u svog burazera:banana::banana:
 
Poslednja izmena:
To je standardna grafika za jedan multiplatform naslov. I nije port sa konzola, pa zato i radi odlicno. Nedostatak naprednih grafickih tehnikalija su art dizajneri dobro sakrili, odnosno pokusali sakriti.

Bas tako. Pametno iskorisceni jeftini graficki trikovi koji odlicno obavljaju posao.
 
Poslednja izmena:
Samo je steta sto je igra prosjecna. I hoce za ovo 45-60€??
 
extra igra samo ae d aigramo preko hamachija neko da objasni kako i da se rokamo eztra je igra
 
Jel povezana prica s prvim dijelom? Posto prvi dio nisma igrao pa ne znam da li prvo da odigram orginal
 
Jel povezana prica s prvim dijelom? Posto prvi dio nisma igrao pa ne znam da li prvo da odigram orginal

Ovo je prequel, znaci desava se pre prvog dela (ako sam dobro pazio), ali obavezno odigraj i prvi deo, prica i uopste cela igra su odradjene fantasticno...;)
 
Nazad
Vrh Dno